-
Posts
711 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magija
-
takie delikatne kolczatki nadal są na rynku pierwsze słyszę, by prawidłowo używana kolczatka wzbudzała w psu agresję, ja mam raczej odwrotne doświadczenia moim zdaniem buldożki świetnie szkolą się na kolczatkach
-
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
rozliczenie Gacka jest zawsze dostępne pod tym linkiem - można je przekleić do 1 postu [URL]http://adopcjebuldozkow.pl/rozgacek.pdf[/URL] Chciałam wszystkim ogromnie podziękować za wszystkie wpłaty - kwota, którą zebraliśmy jest już wystarczająca, gdyż znalazł się sponsor, który wpłacił brakujące 500zł prosto na konto Hoteliku. Wczoraj rozmawiałam o tym, ile czasu Gacek będzie w hotelu planowo i wiem, że na pewno nie będzie to miesiąc tylko tyle ile będzie potrzeba - może być około 3-4 msc. natomiast fajnie by było zacząć mu szukać domu, który byłby gotowy przyjeżdżać i poznać psa po mału i uczyć się pod okiem fachowców jak z nim pracować, bo każdy gest jest ważny. Musi to być osoba stanowcza i gotowa na pracę z psem do końca - tak jak z naszym Gizmo. Gacek szkolenie grupowe na placu ma dożywotnio za darmo. Niezależnie jednak od tego ile czasu Gacek będzie w hotelu na szkoleniu my zapłacimy tylko tą kwotę, na jaką się umawialiśmy. Dziś Gacek był na placu. Ćwiczy ładnie, jednak często odwraca się od przewodnika, jakby celowo lekceważył kontakt wzrokowy, wykonuje polecenia i nadal gdzieś ucieka wzrokiem - rządzi, chce rządzić i za wszelką cenę nie chce uznać przewodnika. W sumie nie dziwię mu się po przestudiowaniu jego życia, dotąd jego właściciele go o tym przekonywali, ze jest ważniejszy od nich i najważniejszy. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3062/p1130844i.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/134/p1130848.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6692/p1130855.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3357/p1130858.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4317/p1130862f.jpg[/IMG] -
właśnie cały czas się ruszała:evil_lol: to jest istny diabełek [I]antypozowy[/I], ale za to jaką ma sierść błyszczącą i jaka w Pańcia wpatrzona:loveu:
-
[quote name='Chefrenek']Świetny pomysł, kantar dla buldoga.[/quote] o tak:lol:
-
to jeszcze kilka zdjęć Jogi [img]http://img132.imageshack.us/img132/3456/p1130880.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/7569/p1130882.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/2503/p1130883.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/6091/p1130930.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/2735/p1130932.jpg[/img]
-
Kolczatka dla buldoga - jak najbardziej tak, pod warunkiem, że wie się w jaki sposób jej używać. Jak najbardziej jest to sprzęt szkoleniowy i jak najbardziej trzeba go używać po coś - chyba wszyscy zgodzimy się, ze stosowanie kolczatki ma przynieść jakiś rezultat. Z kolczatką jak z każdym sprzetem, nieumiejetnie używany moze zaszkodzić. Nie zgodzę się jednak ze stwierdzeniem, że buldogi to delikatne psy - moim zdaniem takie nie są.
-
Buba jest innym psem. Góry leczą - coś tu takiego jest w tym naszym miejscu, ze wszystko się zmienia nie wiadomo dlaczego. Taka energia. Wczoraj psy były same calutki dzień - dwa razy zjeżdżaliśmy by je wypuścić. Piesoterapeuta w postaci szczeniaka Tolka i górskie powietrze sprawiło, ze dziś rano po śniadaniu Buba poszła siku i kupę za chałupę - tak jak wiejskie psy zwykły czynić, a przedtem bawiła sie w gryzawki z Tolkiem na kanapie. Czyż to nie magia? Zmykam bo siedzą przed chałupą i wygrzewają się bo u nas pogoda iście cudowna. Potem zdjęcia wkleję bo internet nam nie hula zbytnio.
-
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']no właśnie o to miałam zapytać, póki co chcemy dać sobie jeszcze trochę czasu na przemyślenia po Beniu dlatego nawet lepiej że ewentualna adopcja byłaby za jakiś czas... :loveu:[/quote] no to super gdybyście mieli jakieś pytania podam tel do Zbyszka -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Była by szansa, nie mówię, że teraz bo teraz za wcześnie, ale za miesiąc np. byście się pojawili u nas w Łodzi go poznać? -
SOS dla Pączusia - buldożek fr. w schronie!!! (P-Ń)
Magija replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia, napisałam pw, zabieramy go już piszę u nas na forum -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']No Benio nie umiał sam odkręcać... :shake: Myślimy z mamą nad adopcją Gacka, tylko chcemy aby to była przemyślana decyzja! w końcu tak nie dawno straciliśmy naszego przyjaciela :-(:-( p.s. Gacek będzie do adopcji dopiero po szkoleniu?[/quote] Piekuc:razz: Byliśmy wczoraj u niego. To jest normalny pies, tylko ma silną potrzebę dominacji. Chce być najważniejszy. Nie skupia się na przewodniku co mnie zdziwiło, ale rzeczywiście tak jest, pokazuje, że olewa. Wczoraj ćwiczył i tak to właśnie wyglądało, robi, bo karzą, ale w środku się wszystko buntuje. Z psami chodzi, ale są to psy, które bezwzględnie słuchają, więc ryzyka nie ma. Zarówno do Zbyszka jak i do innych nie wykazuje agresji. Wycałował też Maćka, pogodny, pełen energii pies. -
Miba - Mia jest genialna, może jakiś wspólny spacerek kiedyś? Ja zakochana w bostonkach ale los jak widać zesłał nam Bubulę i Gizelę :loveu: gameta - teraz to mi już wszystko jedno, ale mówię Ci kołderki jak marzenie, odzyskały druga młodość a dziś przybędzie do nas piorący odkurzacz i wszystko odzyska drugą młodość dzięki Bubuli :diabloti: Ależ się cieszę w końcu smrodek pójdzie precz :) gosiaa - ze zdrówkiem już ok, ale jak miało być inaczej - mi tylko raz stanęło serce jak Bubie stanęło serce dobrze, że ja tego nie widziałam bo bym jż chyba nie odżyła. Zresztą co ja będę gadać, jak Buba ma taką opiekę wet jak ma to nie mogło być inaczej. Teraz pozostało nam tylko utycie, bo normalnie wszystko cośmy zyskali w talii to straciliśmy po operacji - czas na odrabianie, a ze zima idzie to będzie czas na gromadzenie sadełka. Wczoraj byliśmy u teściów, Buba została wykąpana, przez co zaczęła pachnieć i wyglądać jak prawdziwa dama. Ubranko właśnie się pierze, bo z całym szacunkiem, ale jak dama może chodzić w takiej zaszczanej marynarce?:cool3: U teściów natomiast walnęła takiego balasa na środku dywanu, że nie wiedzieliśmy co robić, czy szybko usuwać dowody zbrodni, czy zrzucać na Tolka (ale rozmiarowo się by to nie udało) czy brać psa i uciekać czy spalić się ze wstydu:evil_lol: Buba tymczasem z brudną pupą porobiła stemple na fotelach i kanapie:diabloti:
-
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Pan Zbyszek przewiduje 3 msc - to minimum. Po tym czasie pies może iść do domu, ale mądrego, takiego, który będzie wiedział w jaki sposób postępować z nim by nie zniszczyć tego, co uda się osiągnąć. Piekuc skąd jesteś? Jadę dziś do Gaca załatwić kwestie finansowe to i pogadam i zobaczę potwora.