-
Posts
711 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magija
-
żyjemy sobie. Bubu już coraz częściej woli załatwiać się na dworze, wpadki zdarzają się głównie nad ranem i czasami w ciągu dnia kiedy nikogo nie ma - myślę, że ten temat pomalutku będzie w końcu nie istniał. Usunęliśmy podkłady by je nie zachęcać, więc zdarza się sik np. na łóżko, ale to już sporadyczne wyskoki. co jeszcze? odważniejemy. Już coraz mniej rzeczy ją płoszy, choć niestety nadal jest strachliwa. Czasem się wygłupiamy, ale rzadko. Raczej jesteśmy stara młoda - z wiekiem pewnie coraz więcej głupotek będzie przychodziło do głowy i coraz mniej zahamowań by je wcielać w życie. fotki z dzisiejszego spacerku [IMG]http://images48.fotosik.pl/220/8cb12593516cb5a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/74/62b3927c2c187cbfmed.jpg[/IMG] Gizmo oczywiście się uświnił [IMG]http://images38.fotosik.pl/216/6900f24a0d711567med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/220/719e586da8408cebmed.jpg[/IMG]
-
Sunie z ronda w nowych domkach obie.Masza zostaje u Asi
Magija replied to agnest's topic in Już w nowym domu
cudowna jest :) -
Sunie z ronda w nowych domkach obie.Masza zostaje u Asi
Magija replied to agnest's topic in Już w nowym domu
mortikia jak ja się cieszę, że ją wzięłaś! Inaczej mój Maciej nie dał by mi spokoju a potem by się zakochał a potem to ja już bym musiała szukać domu nowego ale chyba dla siebie;) dzięki za pozdrówki dla Bubulki i Gizola, pewnie niebawem wpadniemy weekendowo się odrobaczyć -
Sunie z ronda w nowych domkach obie.Masza zostaje u Asi
Magija replied to agnest's topic in Już w nowym domu
musiałam się tu pojawić bo to dziecko skradło mi serce i mało brakowało a porwalibyśmy na dt a mamunia ciągle u CoolCaty? ma on ogłoszenia? -
oj udało by się zamordować, ale poszła spać i na co dzień nie ma do niej dostępu - to dobrze, bo zawał z przepracowania murowany Gizmo pościelowy, z klonami [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8046/p1140483.jpg[/IMG]
-
Gizmo ma nową piłeczkę [img]http://img194.imageshack.us/img194/7141/p1140280.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/2190/p1140281.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/9684/p1140288.jpg[/img]
-
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
rozliczenie Gacka zawsze pod linkiem [URL="http://kotyliopn.pl/rozgacek.pdf"]http://kotylion.pl/rozgacek.pdf[/URL] -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Netti umieść w 1 poście: [U][B]rozliczenie Gacek[/B][/U] [B]wpływy:[/B] 02.07.2009 5,00 zł buldożek Gacek gosiap 03.02.2009 7,50 zł buldożek Gacek trafiony65 03.02.2009 20,00 zł buldożek Gacek Natalia M. Warszawa 03.02.2009 10,00 zł buldożek Gacek Anna A. Limanowa 03.02.2009 20,00 zł buldożek Gacek Marcin-a5 03.07.2009 5,00 zł buldożek Gacek rphx79 06.07.2009 12,50 zł buldożek Gacek nirgunaneti 06.07.2009 5,00 zł buldożek Gacek fudziaa 06.07.2009 1 000,00 zł buldożek Gacek Paweł D. Warszawa 06.07.2009 50,00 zł buldożek Gacek Sylwester K. Olkusz 07.06.2009 52,50 zł buldożek Gacek Szeve-S1 07.06.2009 60,00 zł buldożek Gacek Urszula K. Białystok 09.07.2009 10,00 zł buldożek Gacek Pawel C ns 14.07.2009 5,00 zł buldożek Gacek said2440 29.07.2009 45,00 zł buldożek Gacek netti 03.08.2009 100,00 zł buldożek Gacek Alina S. Kraków 10.08.2009 200,00 zł pomoc dla Gacka Agata M. 24.08.2009 30,00 zł buldożek Gacek Aarionne 31.08.2009 50,00 zł buldożek Gacek Tośkowa 01.09.2009 50,00 zł buldożek Gacek Natalia B. Wałbrzych 04.09.2009 30,00 zł buldożek Gacek (bazarek netti) aarionne 07.09.2009 15,00 zł buldożek Gacek luka1 09.09.2009 50,00 zł buldożek Gacek Szeve-S1 10.09.2009 20,00 zł buldożek Gacek Anna B. Warszawa 11.09.2009 39,00 zł buldożek Gacek wojtito 14.09.2009 20,00 zł buldozek Gacek nataleczka 14.09.2009 150,00 zł buldożek Gacek aniao i ostecx studio 18.09.2009 30,00 zł buldożek Gacek Alina S. Kraków 29.09.2009 36,00 zł buldozek Gacek eska 29.09.2009 50,00 zł buldożek Gacek (bazarek dogomania) Nelka 29.09.2009 50,00 zł buldożek Gacek Ewa W. Warszawa 30.09.2009 206,91 zł buldożek Gacek Monika H. Oslo 30.09.2009 26,00 zł buldożek Gacek Dominika W. Toruń 01.10.2009 38,00 zł buldożek Gacek aluna mims 02.10.2009 17,00 zł buldożek Gacek Gos 02.10.2009 15,00 zł bazarek dogomania czapeczki - buldożek Gacek Onsen 02.10.2009 100,00 zł darowizna na buldożki Marzena S. Olsztyn 05.10.2009 27,00 zł aniołki z masy solnej - bazarek dogomania bico 05.10.2009 15,00 zł bazarek dogomania czapeczki - buldożek Gacek poker 06.10.2009 15,00 zł bazarek dogomania czapeczki - buldożek Gacek szachus 14.10.2009 15,00 zł buldożek Gacek Poker [B]suma: 2702,41 zł[/B] [B]wydatki:[/B] 21.08.2009 -488,00 zł płatność za hotel buldożka Gacka 21.08.2009 -2,00 zł opłata za przelew 08.10.2009 -1 500,00 zł opłata za szkolenie i hotelowanie buldożka Gacka 08.10.2009 -2,00 zł opłata za przelew [B]suma: 1992,00zł[/B] [B]saldo: 710,41 zł[/B] -
hyhy, no cóż, człowiek do wszystkiego może się przyzwyczaić:roll: obiecana Buba w body my puppy, wczoraj pojechała z nami wieczorem zawieść znajomej karmę, a ze body miała na sobie pierwszy raz to trochę jej zjeżdżało. Pobiegła więc małpa do jakiś gości, co na ławce piwko pili i dawaj się do nich wdzięczyć. My ją wołamy, ona nic, jak słup, my patrzymy a ci goście jej ubranko poprawiają:crazyeye:
-
wróciliśmy i wraz z powrotem z magicznego miejsca kupy i siki wróciły wraz z nami - do domu. Ale mieliśmy jedną akcję kiedy rano Buba nie wiedzieć czemu stanęła pod drzwiami, więc szybko na spacer a tam siku i kupa pod drzewkiem koło autka. Normalnie po powrocie wszyscy żeśmy skakali do góry i śpiewali: siku, kaka, siku, kaka - czyli jak w domu wariatów:diabloti:
-
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']jestem pełnoletnia :) jeżeli chodziło o rozmowe z mamą to tylko chodzi o finanse bo weekendowa wycieczka będzie od nas wymagała pieniążków :)[/quote] ok, to czekamy -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Oświadczenie Grupy Lokalnej Vivy! Kotylion w Łodzi W związku z pływającymi mailami do Fundacji Viva! odnośnie zbiórek na psy znajdującymi się pod opieką nieformalnej grupy Adopcje Buldożków oświadczam, że Grupa Adopcje Buldożków nie należy do Fundacji Viva! Oświadczam, że Pani Alicja Dorota Smith nie jest członkiem Fundacji Viva! Wszelkie pieniądze zbierane na psy znajdujące się pod opieką tej grupy są zbierane na konto Grupy Lokalnej Vivy! Kotylion w Łodzi, która to grupa użycza konta do zbiórek publicznych. Wszelkie środki uzyskane z tych zbiórek były i są przeznaczane na leczenie weterynaryjne, hotelowanie oraz leki dla konkretnych psów. Wszystkie środki zebrane są rozliczane za pomocą faktur Vat wydanych na Fundację Viva! i znajdują się w siedzibie Fundacji w Warszawie. Pełne rozliczenie zebranych oraz wydatkowanych środków publikowane są na stronie Grupy Lokalnej Vivy! Kotylion w Łodzi pod adresem [URL="http://www.kotylion.pl/"]www.kotylion.pl[/URL] szczegółowe rozliczenie dotychczasowych zbiórek i wydatków organizowanych przez Grupę Kotylion na pomoc buldożkom jest dostępne w pliku http:// kotylion.pl/buldozki.xls Gacek znajduje się pod opieką Grupy Lokalnej Fundacji Viva! Kotylion w Łodzi. Pies jest w dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Nie jest bity ani głodzony. Pies trafił do nas dnia 04.09.2009 i został umieszczony w hotelu u osoby, do której mamy ogromne zaufanie i która ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i prowadzeniu psów. Pies ma dobre warunki. Wszelkich informacji na temat psa można uzyskać kontaktując się bezpośrednio ze mną: Magdalena Samulska 0792-944-515 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Adopcja Gacka odbędzie się na zasadach Fundacji i na umowę Fundacji. Od dziś Grupa Lokalna Vivy! Kotylion zaprzestaje zbiórek publicznych na buldożki w potrzebie. Wszelkie środki, które znajdują się na koncie Fundacji wpłacone z przeznaczeniem na ten cel zostaną spożytkowane na cele, na jakie zostały zebrane. -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']Co z noclegiem i wogole jak to widzisz :D? jutro porozmawiam z mama i zadzwonie po 17. moze byc?[/quote] proszę o telefon po 18 mogę podać stacjonarny jeśli tak będzie wygodniej edit: sorki Piekuc, ale ile masz lat bo tak napisałaś, jakbyś była nieletnia -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Piekuckowie, zadzwońcie to wszystko Wam powiem - ja Was z dworca odbiorę - proponuję byście pojawili się u nas w Piątek wieczorem lub w sobotę rano i zostali do niedzieli, tak by jak najwięcej dowiedzieć się o psie i spędzić z nim i z nami czasu. Co sądzicie? -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
to ja poproszę abyście dzień wcześniej dali znac kiedy chcecie być zostawiam swój numer 0792944515 -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']Oczywiście że przyjadę!! a dałoby radę w sobotę??!! np. za tydzień? bo w tygodniu razem z chłopakiem mamy szkołe :) a co do adopcji : to chcemy go adoptować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] myślę, że dałoby radę porozmawiacie sobie ze Zbyszkiem, poznacie go, dowiecie się wszystkiego osobiście do 12 mamy szkolenie, potem pewnie Zbyszek będzie w stanie poświęcić Wam mase czasu, zapowiem, że chcecie przyjechać jeśli to prawda co piszesz Piekuc, to śmiem stwierdzić, że wygracie na loterii, to jest tak fantastyczny pies, że i ja się mocno zastanawiam i gdyby nie Giz, nie zastanawiałabym się wcale -
Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!
Magija replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='piekuc']Jaki to jest piękny pies! :loveu:[/quote] tak to prawda tylko jeszcze trochę zbyt drobny to co Piekuc, chcesz do nas przyjechać? -
Skoro Draczyn szkoliłaś psy u Brzezichy to zapewne na kolczatkach. Proponuję Ci również zejść z mojej osoby jak i również zostawić Zbyszka w spokoju, nie wiem co było w Twoim poście przed jego moderacją, ale nie masz prawa oceniać człowieka, którego nie znasz
-
prawidłowo, czyli tak jak napisała Pola&Joga - za pomocą dawania psu krótkich impulsów, nie szarpania, ciągnięcia itd. króki impuls w momencie nie wykonania przez psa polecenia. Komenda - brak reakcji - impuls kolczatką. Komenda - wykonanie polecenia - nagroda. Nie uważam, że to metoda siłowa, doskonale wiemy, że to nawet nie kolce, które nie są ostro zakończone tylko specyficzny dzwięk działa na psa. Nie musisz pytać Draczyn bo doskonale wiesz od kiedy mam buldożka i od kiedy go szkolę - za to dane mi było trafić do wspaniałych ludzi i dzięki temu ciągle się uczę i ciągle wiem więcej na temat szkolenia nie tylko buldożków
-
a ja widzę, ze Emilka świnkę podgryza i się cieszę z tego jak głupia:loveu: