Dziewczyny,o leku Sedalin nie słyszałam w ogóle,żadnej podrózy nie konsultowałam z wetem.... :oops: (nie wiem dlaczego),moje myslenie.....mój psiaczek podróż zniesie dobrze.... :fadein: ,do wyjazdu mam 1,5 misiąca i dzieki wam już jestem dobrej nadzieji ze poradze sobie z tym..... :P ,napewno skonsultuje to z wetem.....
Czy ten Seladin jest dostepny tylko na recepte,a moze tylko u weta....?