O rany jak ja tu dawno nie byłam!!!Aż mi wstyd :oops:
Widze ze KOCIOKWIK II ma się dobrze i sie rozwija,wielkie [img]http://img379.imageshack.us/img379/784/happy651vv.gif[/img] dla autorów.
Pewnie nie wszyscy mnie pamietaja,moja Kika wzieła udział w castingu,oczywiscie dzieki współautorom,oto przypomnienie..
[img]http://img379.imageshack.us/img379/1343/8gugu5ib6wt.gif[/img]
Super orleańska karuzela... :P ,nie zapomniane chwile...