[quote name='zaba14']gugu a ja sądze, że jezeli wezmiesz psa na spacer to fotki będą jeszcze lepsze.. bo będzie baraszkował ;)[/quote]
[b]zaba[/b] masz racje,ale mój szceniaczek na dworku ogląda się tylko za towarzyszem do zabawy,nie ustoi i nie posiedzi w miejscu,lata jak oszalała,a w biegu robione foty to już nie to samo..... :( ,jeszcze troche,podrosnie,może spowaznieje i coś ładnego da się ufocic....twój Mikuś wygląda na starszego..... :lol: