Jump to content
Dogomania

gugu

Members
  • Posts

    831
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gugu

  1. [b]zaba[/b] ty nie wstawiaj takich fur,ja mam bzika na ich punkcie,chyba ze zmienimy topic.... :wink: ,juz jestem chora i smutna... :(
  2. Jasne....zaMikusia...[img]http://img242.echo.cx/img242/4604/jupi316nl.gif[/img] [url]http://img242.echo.cx/img242/5952/361339zy.gif[/url][img][/img]
  3. [quote name='dbsst']sliczny jest Mikus normalnie taki fotogeniczny ze szok[/quote] No Mikuś to jest the best......jestrem zaa....
  4. [b]zabka[/b] to jest diabełek w całej okazałości,ja nie wiedziałam wcześniej co to terier,bo wybór był praktycznie w ciemno,ale już wiem.......sueproska raska.... :o
  5. [quote name='zaba14'] gugu Mikuś ogólnie jest fotogeniczny, nie przeszkadza mu flesh, chociaz czasem go już drażnie.. ale on na kazdym zdjęciu wychodzi.. ładnie ;) dlatego ma najwięcej zdjęć w rodzinnym albumie.. on nigdy się nie sprzeciwi ;)[/quote] [b]zaba[/b] brawa wielkie dla Mikusia,prawdziwy facet,nie odmaiwa..... :roll:,jestem pełna podziwu...... :lol:
  6. [quote name='coztego']Mikuś to zawodowiec! Lata pracy z obiektywem! Jak Twoja Kika będzie miała tyle lat co Mikuś, to też będzie tak wdzięcznie pozować ;)[/quote] [b]coztego[/b] ja nie watpie w to że to zawodowiec,moja to odbiega od Mikusia,dużo pracy przed nia..... :roll: pozdro
  7. [b]zaba[/b] foty masz odjazdowe,jak ty to robisz,bo ja mam problem ufocić sunie w tak nietypowych sytuacjach,jest tak czujna i nie lubi flesza..... :cry:
  8. [quote name='Weron_ciau'] P.S w jakim programie robicie odcinki?[/quote] No właśnie,mnie też to ciekawi.....
  9. [b]Basenji[/b] jesteście WIELCY......brawo!!!z przyjemnością się oglada....brak słów jacy wy zdolniachy..... :roll:
  10. O kurna!!!To jest odjazd...ciąg dalszy Paryza...jestem pod wrażeniem,tylko zeby ta ponetność nie poniosła zbytnio :wink: ,ten wysoki,chudy gość niech spada,podróż musi trwać dalej... :lol:
  11. Nie ważne ile ma trawać te tuż,tuż,wazne żeby serialik się pojawił... :lol:
  12. Oj,dajcie chłopakom odsapnąć,oni działają z nienacka,serialik napewno bedzie.... :lol:
  13. [b]baskomaniak[/b] przejzałam regulamin castingu,dość surowy... :wink: ,ale postaram się sprostać i wyszukać pozycje psiorka odpowiednie.... :P ,dzięki bardzo pozdro
  14. FUKS miał farta ze trafił na plan,jest słodziutki,można być pewnym ze zaden złodziej nie podejdzie do auta...... :lol: ,wielkie brawa dla FUKSA.....
  15. Temat już zakonczony..... :wink: ,gdzie serialik?
  16. Jak weszłam to był tylko adres obrazka,ale po chwili sie łapki pokazały.... :lol:
  17. [b]Owczarka[/b] no masz...fajne łapki.... :P
  18. Nie martw sie ja jeszcze tez nie przeszłam,trzeba czekać....kolejka dłuuuuga.... :wink:
  19. [b]Owczarka[/b] trzeba przejść casting.... :(
  20. ło matko!!!jaka grozna bestia :o a przy tym piękna..... :lol: i wielka..... :roll:
  21. [img]http://img30.echo.cx/img30/3290/posieci11kw.gif[/img],już uzbrajam się w cierpliwość..... :P
  22. Oj,chyba sie nie doczekamy..... :cry:
  23. [quote name='Owczarka']sorki ja tak nie w temacie....niekturzy z was maja taklie liny jakby czy cos z takjim pieskiem i z cyferkami,po co to jest i co to jst i jak to sie robi???????????????????[/quote] Ja mam dzieki uprzejmosci dogomaniaków,a duzo ich jest,jakbym potrafiła to bym ci pomogła,ale niestety nie umiem... :( ,napewno ktos ci pomoze..... :P
  24. [b]Basenji[/b] poprosimy dalszą częsć...... :lol:
  25. [quote name='Basenji']Inspektor:[i] A teraz kochanie Wieża Eiffla...........[/i] [color=brown]Stewardesa: [i]Przepraszam Państwa, ale zbliżamy się do lotniska. Proszę o zapięcie pasów i podniesienie oparć foteli.[/i][/color] [color=blue]Lissa: [i]Ale na jakieś zakupy wpadniemy, oj obiecaj.........[/i][/color] [color=darkred]Stewardesa: [i]Czy zechciałaby suczka jednak zapiąć pasy?[/i][/color] [color=blue]Lissa: [i]wrrrrrrrr[/i][/color] [img]http://img260.echo.cx/img260/4258/02paryzscena02ladowaniesteward.gif[/img] I co dalej,wysiedli,czy nie,robia zakupy czy nie,zwiedzają Paryż czy nie!!!.... :( zdrówko Odcinek pierwszy już wkrótce :lol:[/quote][b][/b]
×
×
  • Create New...