Witam serdecznie po urlopie!!!Wielkie zmany,zastepcze topiki,troche czytania,rewelacja...... :lol:
[b]jborowy[/b] maluszki słodziudkie,wyczochraj je....
[b]vigor[/b] jakbym miała normalny dostep do neta w Bieszczadach z pewnoscia bysmy sie spotkali,byłam w Bystrem koło Baligrodu,piekna miejscowosc,duzo zwiedzilismy,pogoda dopisała,był skwar niesamowity,oczywiscie wracam tam za rok..... :lol:
Wszystkim tym którzy wybieraja sie ze swoimi pociechami na wystawe zycze powodzenia i trzymam kciuki.....
Pozdro