-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
ja sie musze znajomych czechow wypytac na temat sedziego bo czecha na sznauce wlasnie przypisali i zobaczymy :roll: swoja droga przez pare lat w austrii byli sedziowie tylko z tego kraju a od tego roku to wegrzy to wlosi to czesi SZOK ! moze ludziom sie w koncu znudzili ci sami sedziowie w kolko :evil_lol:
-
jest juz plan sedziowania [URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Poznan_plan_sedziowania.pdf[/URL]
-
[quote name='wiktorziolo']Albo nie posiada pełnego 3 pokoleniowego rodowodu takie coś też chyba decyduje o tym, że CACIB jest unieważniony.[/quote] to tez ale u colich to raczej odpada bo nie maja prowadzonej KW
-
[COLOR=black][COLOR=#339933][FONT=Times New Roman]7. März 2009: FCI Gruppen III, IV, V, VI, VII, VII und X[/FONT][/COLOR] [COLOR=#339933][FONT=Times New Roman]8. März 2009: FCI Gruppen I, II und IX[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#339933] [/COLOR] [COLOR=#339933][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]info sa tutaj -->/ [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.oekv.at/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=62"][SIZE=3][COLOR=black]http://www.oekv.at/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=62[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#339933][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]a obsada sedziowska tutaj --> [SIZE=2][COLOR=#339933][URL]http://www.oekv.at/downloads/GrazRASSENundRICHTER.pdf[/URL][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.oekv.at/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=62"][SIZE=3][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [/COLOR]
-
[COLOR=blue]moze tez byc tak ze CACIBowa suka nie spelnila wymogow do otrzymania tytulu bo byla za mloda - zerknij na jej date urodzenia - czasem ludzie zglaszaja za wczesnie do danej klasy[/COLOR]
-
wlasnie wyjelam ze skrzynki dyplom [B]SHOW CHAMPIONA[/B] :multi: ale ... [B]wystawiony 12 wrzesnia !![/B] czyli miesiac po tym jak wyslalam papiery - za to kolejny miesiac zajelo wegrom dotarcie na poczte :evil_lol::evil_lol: tylko myslalam ze oprocz dyplomu dostane pucharek - tak jak za zwyklego championa bo 20 EUR to nie jest malo :roll: 5 z 6 cacow bylo zdobyte w klasie championow - jeden w tym roku, 4 w roku 2007 i 1 w roku 2006
-
cytujac [B]lutomskak[/B]: z tymi zastrzykami na owulacje-chodzi pewnie o receptal stosuje go u wiekszosci suk, dziala i jest swietny stosuje sie go 3 razy: w dniu krycia i potem jeszcze dwa razy co 24 godziny, sprawia-ze owulacja jest "pełna"
-
moze cos sie juz "wyklulo" skoro Asi dawno nie ma ? :lol::lol:
-
oo pierwsze slysze musze przy najblizszej okazji spytac swojego weta o to
-
Poinformować kierownika sekcji o ur. szczeniąt
Elitesse replied to Neiven's topic in Rejestracja miotu
ja pisze zawsze na zwyklej kartce ze tego i tego dnia urodzilo sie x szczeniat po takich rodzicach, podpisuje sie i zostawiam w biurze oddzialu -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
Elitesse replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
ano wlasnie dla niepsiarzy ten wystep nie byl powalajacy, docenic go mogli tylko ci ktorzy wiedza ile to pracy wymaga -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
Elitesse replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
[quote name='Juszes']tancerz może otworzyć szkołę tańca albo samemu zapisać się na jakieś warsztaty. Inni mogą też jakoś tam się rozwijać, albo po prostu rozpuścić nagrodę. Ich wygrana, ich sprawa na co pieniądze przeznaczą ((;[/quote] niby tak ale TV i sponsorzy musza zarobic swoje a najlatwiej na piosenkarzach - zreszta identycznie wygladaja inne edycje w innych krajach -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
Elitesse replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
[quote name='Juszes']Szkoda, że Agnieszka z Tajem nie przeszli. I szkoda, że kolejna osoba śpiewająca w finale... zapowiada się strasznie nudno -__-[/quote] to bylo do przewidzenia ze beda promowac wokalistow - po wygraniu mozna plyte nagrac itp a co reszta moze zrobic ? -
poprosze o [B]sznaucery srednie pieprz i sol[/B] :modla:
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
Elitesse replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
dla mnie Agnieszka nie jest medialna - a takich osob szuka ten program chowa sie za swoja grzywka, caly czas ma to smutna to wkurzona mine, zamiast mowic normalnie burczy cos pod nosem :roll: nie umie sie pokazac i zrobic pelnego show ze swojego wystepu - moze to brak pewnosci siebie albo strach przed kamerami - dla mnie ich wystep byl najgorszy z calej 8 -
oo moj ukochany sedzia :shake::shake: a juz mialam jechac :placz::placz: no trudno, trzeba innych zceskich wystaw szukac w lepszej obsadzie
-
ja moge polescic Krzysia - na forum nick Czarne Gwiazdy, tel 512-494-055
-
[quote name='KaRa_']Co do poczekalni na dworcu głównym tam tak czy siak z psami nie można wchodzić:roll:bo ona jest na terenie fast food'u[/quote] haha ale wymyslili :evil_lol: pamietam jak kiedys mieszkalam w poznaniu to zaczepil nas SOKista coby psom kagance pozakladac, na to moj TZ mu wypalil ze przeciez maja zalozone ( psom kagance luzno na szyjach wisialy :eviltong: ) facetowi prawie oczy na wierzch wyszy a stojacy obok niego straznik miejski pekal ze smiechu :lol:
-
ja mam teraz staly hotelik pod Bratyslawa - juz 3 lata do niego jezdze wiec mysle ze w przyszlym roku tez tam sie wybiore :loveu::loveu:
-
ja kiedys w Bratyslawie tak mialam ze w hotelu doliczyli mi za parking, psy i oplate klimatyczna :roll::roll:
-
tez dostalam potwierdzonko i numerek :multi::multi:
-
ja do pewnego czasu moglam miec zamknieta tylko suke i bylo OK ale od momentu jak do psa zaczely przyjezdzac dziewczyny od pierwszego dnia cieczki moich musi byc zamkniety i on i suczki bo stal pod klatka i piszczal, wspinal sie na klatke itp jak siedzi w swoim transporterze jest cicho ale jak tylko wyjde z domu zaczyna wyc i wyje tak dokoki nie wroce :shake::shake: moge sie wracac pare razy, krzyczec grozic itp ale jak tylko zamykam drzwi on dalej swoje wiec przez te dwa tyg moje wyjscia z domu ograniczaja sie do minimum :roll:
-
oj Maga ty marnotrawco papieru :mad::mad: ja wszystkie 3 razy tylko wniosek wysylalam :eviltong:
-
kolezance tez wegierka wziela kaske i papiery na showa wiec mam nadzieje ze doczekam sie dyplomu ( na marginesie od sierpnia czekam) wyslalysmy pytanko do sznaucerowego klubu - moze oni napisza konkretnie co i jak - mysle ze sami wegrzy sie glowia nad tym co narobili i jak to odkrecic :evil_lol::evil_lol:
-
a my wrocilismy z bdb - bo piekny pies, doskonaly w ruchu itp ale ma siersc za krotka ( 1-1,5 cm a powinien wg sedziego miec 2 cm) :shake::shake: