-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
szczerze mowiac nie pamietam kiedy go kupilam :lol: juz jakis czas temu i nadal jestem na 100 % zadowolona
-
pospieszne i osobowe - 4 zl IC, EC, EX - 15 zl
-
fajne kolka mozna kupic w praktikerze itp
-
tez mam :multi::multi::multi: wczoraj wieczorem wydobylam ze skrzynki :p
-
[quote name='AiK']ja nadal nie mam potwierdzenia:mad: chyba do nich napiszę[/quote] uff nie jestem sama :p stwierdzilam ze doczekam do jutra i po weekendzie wysle meila
-
[quote name='quadrupedium']Są już podane stawki ilościowe.[/quote] ee juz od jakiegos czasu sa :p [B]czy ktos nie dostal jeszcze potwierdzenia ?[/B]
-
na ulotce z Pragi, w cenniku jest [COLOR=black][B]oplata na wystawie + 5 EUR[/B][/COLOR]
-
nieoczekiwanie zwolnilo nam sie miejsce na niedziele wiec jakby ktos szukal transportu - zaprzszam :p
-
[quote name='AnkaW']Oświećcie mnie na przyszłość, jak się na takiej liście wyszukuje gdy jest tylko właściciel i nazwa psa :razz::razz:[/quote] szukasz znanych ci nazw psow :lol: w wyszukiwarce ja szukam po przydomkach
-
[quote name='Jogurt']mogli chociaz w PDF dac, zeby mozna bylo wyszukiwac :diabloti: a nie ze sie czlowiek musi na piechote babrac :evil_lol:[/quote] ja sobie zapisalam plik i otworzylam w wordzie - tez sie da wyszukiwac :p:p
-
[quote name='Talagia']Naliczylam sie 17 sztuk :rolleyes: i niestety nic optymistycznego dla nas :P[/quote] ze ci sie chcialo :crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='kinnia']Mi by się nie chciało jechać taki kawał drogi... nie zależałoby mi na opisie tego pana:P A co do zębów to moim zdaniem nie jest to najważniejsze... -chodzmój Atos ma wszystkie.[/quote] na wystawie championow NIE ma opisow i wiekszosc sedziow w zeby nie zaglada :evil_lol::evil_lol: toz to championy sa :eviltong:
-
bylam 3 razy w czechach i 3 razy palcilam na miejscu :roll:z tym ze zawsze pisze na zgloszeniu ze place na wystawie
-
na ulotce jest ze zagraniczni wystawcy placa 700 KC lub ich rownowartosc w eur po kursie z dnia wystawy - czesi jeszcze nie zdurnieli tak jak slowacy i przyjmuja oplaty na miejscu
-
[B]plan sedziowania:[/B] [url=http://www.zkwp.leszno.pl/wystawy/champions/140485.xhtml]Związek Kynologiczny w Polsce, oddział LESZNO[/url] my o 11 na ringu numer 4 :p
-
to juz zalezy od hodowcy- ale ci bardziej zasiedziali w wystawach tak robia bo wlasnie jakby od biedy mial zostac to niech to bedzie nowa gwiazda :lol: juz powoli koncza sie czasy ze to nabywcy wybieraja sobie szczeniaka ktorego kupia - spora grupa hodowcow sama podejmuje decyzje komu ktory szczeniak przypadnie, a wiec to ze ostatni wcale nie znaczy ze najgorszy
-
nas tez bedzie ocenial w Krakowie - jak dotad mialam mile doswiadczenia po sedziaz z Izraela wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie
-
on ocenial moje sznaucery kiedys na Wegrzech sedzia bardzo dokladny, grzebie w paszczach, dotyka calego psa, sporo trzeba biegac lubi jak wystawca wie po co jest na ringu mowi po angielsku, niemiecku, rosyjsku czesto nie daje tytulow przy ocenie dosk i stosuje pelna skale ocen a pozatym jest mily i przystojny :eviltong:
-
[quote name='olinafm']A ten malec czemu ma takiego pecha że ostatni został :sad:? Mój psiak też był ostatni jak go braliśmy i rodzeństwa już nie widziałam bo inaczej nie wiem jak bym się zdecydowała którego mam wziąć :roll:[/quote] jakby byl suczka to juz by go dawno nie bylo - mialam nadmiar chetnych na dziewczynki a o chlopcow w sumie bylo z 6 zapytan :roll: ten jest najlepszy z miotu i wolalabym go oddac w rece kogos kto bedzie wystawial ale jak na razie zero chetnych
-
[B]9 tygodni [COLOR=magenta]ESCADA SENTIMENT Elitesse[/COLOR] - zarezerwowana [/B] [B][/B] [B][IMG]http://images48.fotosik.pl/67/b52834131eb718f1med.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B][IMG]http://images37.fotosik.pl/62/5ad8c57af786d9b8med.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]ESCADA MOON Elitesse[/COLOR] - wolny [/B] [B][/B] [B][IMG]http://images35.fotosik.pl/63/834d3d7f7812aee4med.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/56ac734ea30f255dmed.jpg[/IMG][/B]
-
[quote name='Gia']czyli 700 KC?? :)[/quote] tak :p:p:p
-
ja juz zgloszona, oplata na miejscu jak za 2 termin wiec bede placic na wystawie
-
moje burki sa juz w statystykach i widze ze co rusz pojawiaja sie nowe psy
-
[CENTER]i ja przylaczam sie do gratulacji !! :laola:[/CENTER]
-
[quote name='puzzle']A na jaka dlugosc zgalasz? Ja myslalam zjechac cala na jakies 3-5mm 1,5 m-ca przed wystawa, oczywiscie najpierw dokladnie wytrymowac zeby nie sciac martwych wlosow. Przed wystawa zgolic juz tylko policzki, szyje i pupe. Tylko z mojej teorii to nieco za proste sie wydaje:eviltong:. [/quote] ja mam ostrze 3mm i gole pod wlos u Tess 7 tyg wystarczy na odrosniecie, zadrze trzeba ok 10 coby dobrze wygladala