Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. organizacja wystawy jak dla mnie na piatke :klacz: ale za to sedziowanie yhm... nie bede komentowac :diabloti: [B]Waciak - V2 kl.championow r.CAC i r.CACIB - ukonczony CHAMPIONAT CZECH[/B] :multi::multi: [IMG]http://pontiac.republika.pl/WataPraga09.jpg[/IMG] a po wystawie kilka godzin zwiedzalismy sobie miasto i zjedlismy przepyszna pizze z pieca :loveu::loveu: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6182/mpraga002.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8830/mpraga006.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8462/mpraga007.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Maks i Spark']a co nie lubisz:razz:[/quote] nieszczegolnie przepadam za jej sedziowaniem :roll: ale z drugiej strony slowackie CACe sa mi potrzebne, no nic pomyslimy
  3. [B]super wyniki !![/B] :laola:
  4. MOZNA : na Slowacji, Wegrzech, Slowenii, Litwie, Ukrainie, Bialorusi, w Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Luksemburgu, Gibraltarze, Chorwacji, Bulgarii, Rumunii, Macedonii, Serbii, Bosni, Czarnogorze
  5. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7613/mmadzia425.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/337/mmadzia427.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1619/mmadzia431.jpg[/IMG] [B]KONIEC :eviltong::eviltong:[/B] to niewielka czesc z ponad 130 dzisiejszych fotek [B]:p[/B]
  6. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7533/mmadzia381.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7228/mmadzia390.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1488/mmadzia392.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7971/mmadzia393.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2920/mmadzia395.jpg[/IMG] [B]c.d.n.[/B]
  7. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6841/mmadzia374.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6162/mmadzia375.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/608/mmadzia376.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3175/mmadzia379.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8205/mmadzia380.jpg[/IMG] [B]c.d.n.[/B]
  8. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3481/mmadzia360.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9116/mmadzia368.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7347/mmadzia371.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2214/mmadzia372.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6083/mmadzia373.jpg[/IMG] [B]c.d.n.[/B]
  9. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5372/mmadzia326.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1240/mmadzia332.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/507/mmadzia335.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3403/mmadzia343.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5205/mmadzia355.jpg[/IMG] [B]c.d.n.[/B]
  10. [B]wielka majowka[/B] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9981/mmadzia307.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9716/mmadzia311.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2159/mmadzia319.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9595/mmadzia322.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8089/mmadzia323.jpg[/IMG] [B]c.d.n.[/B]
  11. licza sie i sa to "male" cace
  12. o rany sedzina z polski :shake::shake: a juz chcialam tam jechac :placz::placz:
  13. na wystawie jest + 5 EUR do drugiego terminu - tak jest na ulotce :eviltong: u mnie na potwierdzeniu jest niedoplata 55 EUR czyli wlasnie 50 + 5
  14. w mnie w miescie swiezo upieczona pani groomerka chce za wszelka cene zdobyc klientow zrywajac moje ogloszenia o strzyzeniu i zastepuje je wlasnymi :shake::shake:
  15. to ze suka ma szczenieta w wieku 8 lat jest zgodne z przepisami - wg regulaminu hodowli suka moze ostatni raz mies szczenieta w roku w ktorym konczy wlasnie 8 lat ewentualnie mozna pisac podania o zgode na krycie suki starszej np wtedy gdy dawala wybitne szczenieta a jest w bardzo dobrej formie a co do dysplazji - nie wiem jakie sa wymagania dla flatow ale u sznaucerow srednich rodza suki i z HD C i z HD D - jedyne wymaganie jest takie abi ojciec szczeniat mial HD A - w Polsce sredniakow sie wogole na dysplazje nie bada, to sa wymagania z innych krajow
  16. zuzi to ze ktos jest dobrym hodowca nie znaczy ze jest dobrym sedzia i odwrotnie
  17. [B]Asiu[/B] Hubert twoim aparatem zrobil fote Waciakowi w Opolu - czy moge ja sobie dac na stronke ? a moze masz wiecej Waciaka ? focil go chyba jak Przemo z nim o Zwyc rasy walczyl :roll:
  18. [quote name='zuzi07']Elitesse - Twoje wypowiedzi określiłabym mianem 'Konkurencji' ;).[/quote] to bardzo zle okresllas - p. Joanna nigdy sznaucerow srednich nie hodowala
  19. [URL]http://img513.imageshack.us/img513/8188/resizeofimg0048.jpg[/URL] to moj Waciak :loveu:
  20. dlugo to zajmuje sie hodowla airedale terierow w sznaucerach znaczacych sukcesow psy z jej przydomkiem nie odnosza
  21. [quote name='Asiaczek'][B]Elitesse [/B]- a kiedy będą jakieś fotki DeeDee u Ciebie w Galerii? Pzdr.[/quote] wlasnie dodalam ;);)
  22. [B]DEE DEE Elitesse - w Opolu V1 CWC r. CACIB[/B] w wieku 22 miesiecy ukonczyla Championat Polski i rozpoczela Interchampionat, pierwszy raz na miedzynarodowce w "doroslej" klasie [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/646/mdsc0846.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/279/mdsc0835.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1604/mdsc0844.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8258/mdsc0805.jpg[/IMG] a po wystawie laba na sloneczku :loveu: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1111/mdsc0804.jpg[/IMG]
  23. [quote name='puzzle']No zasady championatow to ja znam chodzi mi o to jak sie go wyrabia, wysyla sie pozniej papiery do tego kraju, czy na miejscu, czy u nas:niewiem:[/quote] w dzikich krajach gdzie Championaty dostaje sie za Caciba lub nawet za Caca dyplomy wypisuja na miejscu - wystarczy zaplacic :evil_lol: ( np Championat Bulgarii kosztuje 40 EUR a zgloszenie na wystawe 45 EUR ) w krajach gdzie trzeba sie bardziej postarac wysylasz wniosek i dokumenty, no i kasiorke do krajowych zwiazkow
  24. Magda twoja para lysodupcow wymiata :loveu::loveu:
  25. ja dla Dee wniosek wysle gdzies za miesiac bo i tak na wyniki z Opola bedzie ZG czekal
×
×
  • Create New...