Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. jeszcze tak daleko moje plany nie sięgają ;) czy to są wystawy CAC-owe? Póki co szukam cały czas transportu do Szilvasvarad i nic :(((
  2. Praktycznie wiemy już, że na wyjazd do Białorusi na 100% trzeba mieć to badanie! Nasi spędzili na granicy kilka godzin, bo Białorusini nie chcieli ich wpuścić do Polski.
  3. pieniążki doszły wczoraj czekam jeszcze na kasę od orsini, mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie jesli tak, przelew robię rano w poniedziałek (jutro nie pracujemy) i wyslę Wam skan
  4. to błąd - chodzi o geboren :P po słowacku masz: narodeny Jak zgłaszałam ostatnio na Nitrę to nr rej. oddziałowej nie podawałam
  5. Ten Lwów mnie ciągnie, bo mam bliziuteńko i o Ushgorodzie też myślałam. Poczekamy zobaczymy, ale nie mam 9 stówek na to badanie. Za stówkę to bym się jeszcze zdecydowała.
  6. ja to chyba zrezygnuję, za duży koszt, bo 4 bym chciała wystawiać na wschodzie, chyba wolałabym Myotonię zrobić w Stanach za tą kasę
  7. mają stronę, ale nie działa :evilbat: kilka postów wstecz orsini podała adres strony dorotaL, na której jest skan ulotki Można płacić przelewem albo na wystawie a odległość sprawdź sobie np. na: [url]http://www.reiseplanung.de/index.jsp[/url] z Rzeszowa mam 340 km do Banskiej
  8. Ale o co chodzi? :lol: Coraz mniej rozumiem co piszesz, propozycja dalej aktualna :evilbat: To Ci pomoże napewno - masz za duzo stresów 8)
  9. cena taka sama jak u nas 0X 2000 SKK - 215 zł a u nas 216 :evilbat:
  10. [url]http://europa.eu.int/comm/food/animal/liveanimals/pets/approval_en.htm[/url]
  11. Napij się lepiej :evilbat: :drinking:
  12. ORSINI CZY JA MAM CI DRUKOWANYMI LITERAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZNALAZŁAM NA STRONIE UNIJNEJ I INNYCH TEŻ, ŻE MAJĄ AKREDYTACJĘ!!!!!! NAUCZ SIĘ CZYTAĆ!!!!!!! :evilbat:
  13. Nie UA!!! Słowacja, UA robi właśnie na Słowacji w Instytucie takim jak u nas w Puławach UA nie mogłaby robić tego u siebie, bo oni nie są w UE, to logiczne
  14. Podani są na wielu stronach, unijnych, szwedzkich, na stronie Puław też
  15. to wyślę z Banskiej pocztą, co by się mialo nie dać :) Mozna coś wykombinować, nie?
  16. Ja myslę, że akredytowane jest, bo Ukraiński ZK poleca je dla wyjeżdżających do Austrii na Europejską (jakoś Puław nie polecają :-? ) Akurat do Zvolena mam 360 km, więc mogę pojechać ;) Poza tym to jest 19 km od Banskiej, może badanie zgrać z wystawką? Jakby było taniej, to może by warto?
  17. A ciekawe ile takie testy kosztują na Słowacji, Ukraińcy tam robią, widziałam namiary na stronie ich ZK Może jest taniej? Ktoś coś wie?
  18. Tyle samo co nazwisko Elitesse :)
  19. Nie martw się, moje nazwisko mam tyle samo liter co Twoje :) mogę najwyżej napisać maly bradac x4 he he :P
  20. No tak, faktycznie zapomniałam o tych koreniach :lol:
  21. Jestem za
  22. Jak Olivka będzie chciała się dołączyc, bo narazie nie potwierdziła, to każda z nas ma do dyspozycji 26 znaków - możemy szaleć :evilbat: Elitesse napisałaś mi rasę psa KSPS - ale czy to napewno po Słowacku? Knirac jest chyba po czesku, a po słowacku bradac, chyba, że coś mi się pokićkało :roll: czy to nie będzie BSPS?
  23. [quote name='Elitesse']ale mozna jakis skrot imienia psa napisac np Berylla[/quote] Taaak :) W katalogu w Nitrze wpisali jej Berylla BB :P
  24. przecież jak podłączymy potwierdzenie przelewu do zgłoszenia to powinni się pokapować, napewno trzeba napisać imię, nazwisko i kto ile płaci, okaże się co się jeszcze zmieści Wiecie, jak wpiszę np. Berylla Bofin Baroness of Dolina Rivendell to już mamy jedną linijkę z głowy :evilbat:
  25. będziesz się nazywać K.Jawor a ja J.Ostra :evilbat: Może być??? :wink:
×
×
  • Create New...