-
Posts
3598 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostra
-
Ja też mam :D Będziemy się bić o kierownicę :evilbat: Ale Sajko ze swoim psiakiem chyba ma większe szanse, he, he :P
-
tak - wygląda na to, że będzie nieźle :P A Twoja "miejscówka" nawet nie raczyła mi odpowiedzieć :evil:
-
Ja też traktuję ten wyjazd jako urlopik, więc wolę jechać z 1 psem. Poza tym on niekłopotliwy jest i wszystkich kocha :P
-
trochę wysokie te opłaty, więc raczej tylko Lambiśka :) Może wzięłabym jeszcze któregoś na klub, ale ciągnąć drugiego psa ze sobą tylko na 1 wystawkę, to chyba bez sensu
-
Ale w sumie bierzesz 2 psy?
-
[quote name='dorotak'][b]Jostra[/b], no to Twoje sznaucery wracają "do korzeni" :cunao: Spojrzyj na to z innej strony - nie musisz brać kota a po jakimś czasie myszy i szczury będą omijały Twój dom szerokim łukiem ;)[/quote] Ale te zwierzątka różne to właśnie prezenty od okolicznych kotków :) A jest ich u nas sporo
-
A moje pieseczki wykazują ostatnio pierwotne instynkty :evilbat: Kilka dni temu Berry bawiła się czymś na tarasie przez godzinę, po czym wzięłam ją na ręce i wypadła jej z pyska zdechła mysz, brrrrrrrrr :o A wczoraj Lambiś biegał sobie z czymś po ogrodzie, myslałam, że to jamnik, taka gumowa zabawka psów, która zczerniała z racji dłuższego przebywania w trudnych warunkach tj. na zewnątrz. Niestety okazało się, że to zdechły szczur, błeeeeeeeeee 0X Dobrze, że psiak dał sobie go odebrać Jestem załamana :roll: :evilbat:
-
Ja zgłosiłam faxem, jakoś wydaje mi się najpewniej Maila już dostałaś :)
-
Moje psiaki już zgłoszone :D
-
[quote name='Asiaczek']Dwa lata temu byłam w Kosicach, płaciłam w moim banku i nie miałam żadnych dodatkowych opłat. [/quote] Bo 2 lata temu nie było IBANÓW :D [quote=flafy_bear's]Fees to the first dog is 30EUR, to the second 25EUR, juvenils 15EUR. You can pay to the show in the morning before start.[/quote] No to jakieś jaja 0X Widać z tego, że lepiej zapłacić na miejscu, będzie taniej - chyba ... :P
-
what??? 0X a nie można wysłać zgłoszenia faksem???
-
foxydoxy nie dysponujesz czasem miejscem dla 1 osoby i 1 małego psa?
-
jak to gdzie puszczam??? Na wystawki!!!! 0X Bo wtedy co to świnstwo złapały nie miały kontaktu z żadnymi innymi psami najlepsze, że tego na pieprzaku ani białasie nie da się zobaczyć, zobaczyłam na czarnym i myslałam, że to jakiś łupież, dopiero wetka pokazała mi w książce powiększenie paskudztwa brrrrrrrrr :o I trudno się było tego pozbyć
-
Mi zawsze działał (na pchły i kleszcze) Nie działał na wszy :( W każdym razie bardzo kiepsko
-
Ja kupiłam dużą w promocji na Słowacji - dałam 40 złotych :)
-
Ja swoje psiaki traktuję Frontlinem w sprayu. Wychodzi dużo taniej. :)
-
Wszystkie foty sliczne :angel: Miałam duże zaległości, więc teraz trudno mi wymienić, które psiaki widziałam na zdjęciach, więc sorki :oops:
-
Thx :oops: Ale ten bank słowacki może później przysłać notę kosztową do Twojego i Ci ściągną z konta :( Przy czeskich bankach tak jest na 100% i koszty są wysokie, często nawet 20euro, ale może Słowacy będą litościwsi ;)
-
[quote name='Asiaczek'][b]Jostra[/b] - błagam, napisz: - czy wszystkie psy są "w jednej cenie"? - ile za Parę hodowlana i Grupę hodowlaną (jeżeli jest), - namiary na ich bank, - sędziego na V grupę. Ich strona nie otwiera się, ich mail podany jest z błędem (chyba) i odbijam sie od tych Kosic, jak od zamkniętych drzwi! A tu termin nagli... Dzięki juz teraz. Pzdr.[/quote] I termin - 16.05 1 pies - 40 EURO następne - 35 EURO kl.szcz., wet. 20 EURO konkurencje hod. 10 EURO II termin - 20.06 1 pies - 45 EURO następne - 40 EURO kl.szcz., wet. 25 EURO konkurencje hod. 10 EURO BANK: SLSP A.S. Kosice konto 82122027/0900 (moja podpowiedź: to jest bank Slovenska Sporitelna Banka , SWIFT GIBASKBX :) ) Powinni byli podać nowy nr rach. w formacie IBAN, ale nie podali i teraz jak będziemy płacić, możemy zapłacić dodatkowe koszty z tego tytułu, niektóre banki polskie nie przyjmą takiego przelewu bez IBANU :( sędzia gr V : Jaroslav Matyas - będzie też chyba na sznaucerkach Coś jeszcze?
-
Tylko, że za chwilę mija II termin :( Kijów już przeszedł mi przed nosem i jak wogóle zwrócą mi kasę to conajmniej kilkadziesiat eruo będę w plecy A miałam się tam spotkać ze znajomą, która też jedzie na Węgry i chyba też mi nie wyjdzie
-
Ja na Węgry chcę z białasami!!!!!!!!!!!!! Jestem załamana :(
-
[quote name='Ka-Vanga']Jostra a pytalas na liscie wystawy o miescowke na Wegry, moze tam sie jakas znajdzie :D .[/quote] Ktoś się pytał i nie było odzewu :( Nie chcę się powtarzać, ale nic może faktycznie spróbuję A Ty jedziesz? No i jak już jesteśmy w tym topiku: :) to czy jedziesz do banskiej?
-
[quote name='Elitesse']dla mnie te szelti to jakies dziwaczne i nie psei :) sznaucery sa duzo duzo lepsze :) ale usłyszałam ze jesteś miła i fajna :) hihihih[/quote] :lol: orsini miła i fajna - chyba żartujesz :P Ona sama się z tego uśmieje :evilbat:
-
A do Aradu też chyba się wybiorę o ile miejsce się dla mnie znajdzie
-
chyba dla mnie trochę za daleko, prawie 700 kilosów wolałabym jechać na tę do Szilvasvarad, bo tylko 300 i 3 CACIBówki Dlaczego nikt mnie nie chec zabrać??? :( buuuuuuuuuuu