[quote name='Zabajka']Witam
Jostra- ja tez jestem z Rzeszowa. Zastanawiam sie nad wystawieniem w Koszycach Kropki, czyli jamniczki szorstkowłosej króliczej. Jest malutka, mieści się na kolanach. :lol: Dotąd jeździłam do Koszyc w Nowofundlandami, ale Erka juz skończyła Championat słowacki w Nitrze, pare tygodni temu. Czy ew. miałabyś jakieś 1 wolne miejsce do Koszyc ...? Może uda mi się namówić na tę wystawę któreś "dziecko" Ery, lecz zapytam najpierw Ciebie....
Ps- Kto tam sędziuje niufy, a kto jamniki...?[/quote]
Póki co mam brykę dwuosobową (+paka), więc mogę conajwyżej zabrać komuś graty albo psa w klatce, miejsca dla ludziów niestety niet :(
I termin: 16.05 - 40 EURO
II termin: 20.06 - 45 EURO
[url]www.spzke-mesto.sk[/url]
Podani są sędziowie dla poszczególnych grup, dla ras na razie nie ma :(
Którą grupę podać?