Jak Olivka będzie chciała się dołączyc, bo narazie nie potwierdziła, to każda z nas ma do dyspozycji 26 znaków - możemy szaleć :evilbat:
Elitesse napisałaś mi rasę psa KSPS - ale czy to napewno po Słowacku?
Knirac jest chyba po czesku, a po słowacku bradac, chyba, że coś mi się pokićkało :roll: czy to nie będzie BSPS?