-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Wczorajsze wieczorne spacery - bez atrakcji... Jedyną atrakcja byl jakis koles w sportowym Mercedesie, który stanął na przejściu dla pieszych i nie rozumial, dlaczego inni samochodziarze na niego klaksnili. ciekawe, kiedy i gdzie robil prawo jazdy.... No, ale to drobnostka:) Noc i godzina 24-ta - równiez na spokojnie:) No i dzisiejsze spacerki - nuuuuuuudaaaaaaa..... chociaz może to jednak i lepiej:) pzdr.
-
To ja moge tylko pieknie podziękowac:) pzdr.
-
Wszystko tu jest: i fafle, i glutek i ponury Olik:) [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/47670_124054551094025_1415195805_n.jpg[/url] Pzdr.
-
[quote name='M&S']Ale jestem urocza:loveu:, zobacz jak ona ma fajnie umaszczone nóżyny, lewa strona przednia i tylna łapka.[/QUOTE] Ale wypatrzyłaś, nonono... pzdr.
-
No to ja spadam na wieczorne spacerki. U nas juz strzelają, ale mam nadzieję, że baski szybciutko załatwią swoje potrzeby i reszte strzelaniny przezyja w domu. Chociaż, uczciwie mówiąc, to one jakos tak straszliwie przerazone nie sa. No, ale tez nigdy nie wiadomo, tak do końca, prawda? Pzdr.
-
Bawcie się dobrze:) i wszystkiego dobrego w Nowym 2013 roku:) pzdr.
-
No i pora na [COLOR=#ff0000][B]TAMEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR]:loveu:[COLOR=#ff0000][B],[/B][/COLOR] czyli pełna kryza:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/4-3_zps86a6b0e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/4-1_zps5d4ecf80.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/4-2_zpsc79a42f1.jpg[/IMG] Pzdr.
-
[quote name='Kaaasia']Zmarszczuchy :loveu: Które dziecko zostaje w domku?[/QUOTE] Chciałabym i trikolorkę i sunię nr 4, ale nie moge 2 zostawić, nie dam rady... Trikolorka ma "obserwatora" z Czech, lecz to jeszcze nic pewnego:) [quote name='M&S']I te białe nóżki:loveu:[/QUOTE] ...wszystkie nóżęta sa papuśne:) Pzdr.
-
[quote name='M&S']Urocze stworzonko:lol::lol:[/QUOTE] Mnie tez się podoba trikolorka:) pzdr.
-
A teraz sunia nr 3 -[COLOR=#ff0000][B] TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR]:loveu:[COLOR=#ff0000][/COLOR]- jedyna trikolorka, więc łatwo zapamiętać:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/3-3_zps6f2d1f61.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/3-1_zpsc4c1144f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/3-2_zpse4ad9a6b.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#ff0000][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR]:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-5_zps99986e18.jpg[/IMG] Pzdr.
-
No to teraz sunia nr 2 -[COLOR=#ff0000][B] TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] :loveu:(niepełna kryza). Urodziła się w 20 minut po pierwszej, tak jej bylo spieszno na ten świat;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-6_zps34bea4a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-1_zps813fad6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-2_zps859d49dd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-3_zps74307066.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/2-4_zps7891c0c5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.:loveu:
-
[quote name='Cienka']Nocujemy u mojej koleżanki akurat mieszka 10 minut drogi od przystanku Polskiego Busa czyli Metra Młociny czy jakoś tak. A my będziemy o 4 rano w Wawie. W czwartek to raczej targi. Myślałam o piątku ale nie chcemy robić zbytniego kłopotu i wpadniemy tylko na kawę i to tak by Tobie Asiu pasowało :) Ale wszystko do dogadania Targi : Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o.ul. Prądzyńskiego 12/14[/QUOTE] Może byc piatek. Tylko napisz, o który piatek chodzi; czy ten najbliższy czy ten w nastepnym tygodniu, dobrze? [quote name='Alicja']ale urosnięte maleństwo[/QUOTE] Oj, tak1 Podrosły maluchy:) Mamusia i obecnie babcia dbamy o ich kondycję:) [quote name='M&S']Ja to już duuuże stworzonka:multi::loveu:, już nie pełzaczki:lol:. Śliczna Płomyczka:):):)[/QUOTE] Nienienie, juz na pewno nie sa to pełzaczki. Całkiem pewnie trzymają się na nóżkach. Choć generalnie to teraz nazywam je "kiwaczki":) Za chwile będą fotki suni nr 2:) pzdr.
-
I jeszcze [COLOR=#ff0000][B]TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR]:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-2_zps47a13d8a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-1_zpse1d68e3b.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Na razie mam przygotowane zdjęcia suczki nr 1 - Płomyczek czyli[COLOR=#ff0000][B] TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR]:loveu:. Voila! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-7_zps2c1077fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-6_zps439d9f0b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-5_zps2888e12d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-4_zps1c63b30b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/1-3_zpsc7182bcc.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='Cienka']Asiu nie nawiedzamy Wawy weekendowo, będziemy cały czwartek-piątek a w sobotę o 10 rano już wracamy do Gdańska, to będzie 7-8 luty.[/QUOTE] To kiedy planujecie te kawę u mnie? Gdzie bedziecie nocowac? Może u mnie? No i gdzie te tereny wystawowe Wasze? Bo może okazac sie, że to gdzieś blisko mnie... [quote name='agaciaaa']Super, że już jesteście, czekam na fotki :)[/QUOTE] Foteki juz posegregowane i opisane. Teraz tylko kolazyki porobic:) pzdr.
-
[quote name='M&S'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/IMG][/URL] Miło Cię widzieć w Twojej galerii.[/QUOTE] Hahaha... [quote name='Alicja']Czyli zaczynasz wracać do życia ;)[/QUOTE] Tak jest! I od szybko, bo zaległości mnie zjedza;) pzdr.
-
Bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję za pamięć i życzenia świąteczno-noworoczne:) Ja - niestety, pomimo moich najszczerszych chęci - w tym roku nie składałam życzeń. Chciałam zrobić taki ładny kolażyk z życzeniami, baskami, choineczką i co........? I djupa! Raz, że zmogłao mnie przeziębienie ( prawie 2 tygodnie chodziłam z gorączką), a dwa - przed Wigilią byly u mnie przerwy do "dostawie" prądu, UPS popiskał i.... netu ni ma... Przez Święta to się nic nie załatwi, a po Świętach, to ja sie musiałam ciut ogarnąć. No, ale akcja odzyskiwania dostepu zakończyła się sukcesem i.... jestem znowu z Wami:) Zaraz zabieram się do obróbki i selekcji foteczek. Co prawda, selekcja juz wstepnie zrobiona z Zuzią (dzięki!), ale jeszcze muszę je poopisywać. Dzisiaj na pewno będą:) Musze przeciez dotrzymac słowa jeszcze w tym roku, prawda? pzdr.
-
[quote name='M&S'][URL="http://www.picturesanimations.com/christmas_tree"][IMG]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_tree/54.gif[/IMG][/URL] Uprzejmie donoszę, że Asiaczki nie mają internetu......[/QUOTE] Jakbym mojego Rudego Garfielda widziała...:) [quote name='Cienka']Bilety na Polskiego busa zabukowane w lutym nawiedzamy Warszawę z okazji RemaDays Warsaw. Asiu, Tomasz zapałał nieodpartą chęcią odwiedzenia Cię i Twojej zgrai oraz wypicia z Tobą kawy :)[/QUOTE] A tak dokładniej? Musimy dogadac szczegóły, bo w lutym to u mnie juz sezon wystawowy się zacznie:) [quote name='Alicja']a po FB , asiaczkowa buszuje ;)[/QUOTE] Taaaaa, takie tam buszowanie... [quote name='*anusia&ajlu*']Asia ma w tel fb ;)[/QUOTE] Dokładnie:) [quote name='*anusia&ajlu*']ja dziś Asię widziałam miała robić z Zuzią foteczki maluszków, czekam niecierpliwie :loveu:[/QUOTE] Kochani, zdjęcia zrobione, ale wczoraj nie dałam rady. Więc szykujcie się na dzisiaj:) Na zdjeciach to nawet kolano i łapki Zuzkowe się załapały;) Pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']kot już sobie w domu miejscówkę znalał - Yogiego posłanie koło pieca, Yo niezadowolony a kot ma go w nosie i ani myśli, żeby iśc na dwór ;) wie gdzie dobrze :D a przecież nie wyrzucą go z domu w takie zimno ;) ja dopiero od jutra będę gotować i robić ale najpierw zakupy ;) pierogów naszczęście w tym roku nie robię, nie moja kolej ;) robię kurczaka w galarecie, mięso pieczone, sałatkę jarzynową, porową i brokułową, ciasta - murzynka, sernik i sernik na zimno, mama robi bigos i chyba wsio, tylko czasu jakoś tak mało...i też jestem przeziębiona więc będzie ciężko[/QUOTE] O, matko! Ale bogate Święta.... Ja w tym roku robie "połówkową Wigilię":), czyli nie 12 a 6 potraw. [quote name='magdola']Kurcze, podziwiam.... Z temperatura działać w kuchni.... A poza tym u nas jest przesadza, ze nie liczy sie pierogow bo to pecha przynosi;):diabloti: ja juz po zakupach...zostały porządki.....[/QUOTE] A ja zawsze licze pierogi i sama siebie podziwiam, kiedy udalo mi ise tyle ich narobic, hahaha... Na razie mam zrobionych 120 i ide spac:) [quote name='Angi']dobrej nocy Asiaczku :)[/QUOTE] Dobranocka, Kochana:) Pzdr.
-
Ja juz listę zakupów i zakupy mam zrobione. No, może jeszcze jakies soki, cola itp. drobnostki. Ale podstawowe rzeczy - sa w domu:) Tez miałam kartkę i dłuuuuga liste;) Ja po popoludniowych spacerach psiowych jak nastałam w kuchni, tak do tej pory tam siedze. - PIEROGI!!!! Myslałam, że wczoraj ugotuję kapuche i przygotuje farsz, ale nie dałam rady... Wsio musiałam dzisiaj robic. Na razie mam ugotowanych 40 pierogów. Dopiero. Zobacze, ile uda mi sie dzisiaj ugotować, bo jednak te prawie 3 dni lezenia w łóżku z temperaturą daje mi się we znaki... Kurczę, że też ludzie nie potrafia dopilnowac swoich zwierzaków.... Pzdr.
-
No własnie, jak z kupą? Jest normalna czy biegunka nadal...? [B]Ja mogę zadeklarowac 20 zl stałej, ale - niestety - dopiero od stycznia 2013...[/B] Pzdr.
-
Prosze, proszę... Albireo w pieknym kubraczku:) Pzdr.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
A ja na Młodziezowy (skończony w Legionowie w grudniu), to wypełnie dopiero w styczniu. Nie ma co się spieszyc... pzdr.