Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Czy to jest ropień gruczołów okołoodbytowych? jeśli tak - trzeba systematycznie czyscic ten gruczoł i nie bedzie problemow. Pzdr.
  2. Zgadzam się:) pzdr.
  3. Oj, cos strasznie kombinujecie z tymi grzywkami... pzdr.
  4. [quote name='M&S']Dzień dobry!!!! [URL="http://www.picturesanimations.com/dogs"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/0360.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki elegancki szpicek:) pzdr.
  5. [quote name='gosiaja']znajomi zaczynaja robic takie stojaki na miski i zamowilam dla chlopakow taki bo te podwojne to dla mnie za ma[/QUOTE] Madry pomysł:) Podoba mi się. pzdr.
  6. U mnie na wsi Mokotów jest sucho, gdzieniegdzie leża jakies brudne kupy sniegu. No i jest w miare ciepło, można bez czapki chodzic:) pzdr.
  7. a czemu mu tak uszka ostrzygłas? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_6297.jpg[/url] Same dobre zyczenia na 2013 rok wysyłam:) pzdr.
  8. Oj, i to bardzo:) Ale w tym pozytywnym sensie - żeby nie było watpliwości:) pzdr.
  9. Same dobre zyczenia dla Maciusia i Jego Opiekunów w 2013 Roku:) pzdr.
  10. Gucio - widze - trzyma linię, ale dorka to cos taka okrągława się zrobiła:) Wszystkiego dobrego w Nowym 2013 Roku:) pzdr.
  11. Sucz wygląda, jakby ja ktos powiesil za te szeleczki;) [url]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182385_403031796439065_754913874_n.jpg[/url] pzdr.
  12. A ja fotek nie widzę - wykasowałas je? pzdr.
  13. [quote name='Vectra']Spokojniej będzie po weekendzie , jak dwa gady pojadą terroryzować swoich nowych właścicieli. W moim domu nastanie CISZA i spokój .... nie będzie dzikich biegów , warków i skowytu ... Strop odpocznie ;) Na szczęście ostatnich kilka dni było na tyle ciepłych , że las wysechł w większej części ... od dziś maluchy będą wietrzyć dupska i na podwórku wyładowywać nadmiar energii :evilbat: Bo nie wiem jak inni , ale ja jeszcze mam na podwórku śnieg :) 1/4 podwórka jest pokryta sporą warstwą śniegu.I jeszcze pewno sobie śnieg poleżakuje troszkę.[/QUOTE] Pogoda Wam sprzyja:) pzdr.
  14. [quote name='M&S']Musi być...;)[/QUOTE]Hahaha... [quote name='Vectra']Ciśnienie jest dziś cool :cool3: w końcu cieplej na tyle , że wywaliłam szczeniaki na pierwszy spacer ... ciśnienie mam wysokie. One powinny się troszkę bać , być przejęte tym że świat się zmienił .... a nie z miejsca chcieć roznieść las :shake:[/QUOTE] Może sa hm.... gruboskórne?;) [quote name='M&S']Aaa, kurduple adrenalinkę podniosły;)[/QUOTE] Jakos nie zdarzyło mi się widziec Vectry z niskim cisnieniem....;) pzdr.
  15. Podniose watek w Nowym 2013 Roku:) pzdr.
  16. Witamy się i my w Nowym 2013 Roku:) pzdr.
  17. Normalka.... Moze nie dzwoń tak od razu po rozpoczeciu przez ZG pracy. Może lepiej tak ok. 12-tej...? Sama nie wiem, co doradzić, bo tutaj żadna regula się nie sprawdza... pzdr.
  18. Taaaa, zmieniłam dilera i pewnie stad ten napęd;) pzdr.
  19. Jaki za młody....? Na młodziezowy championat się nie załapie...? W czerwcu? Pzdr.
  20. I jak sobie poradziłaś z pazurkiem? Dobrego 2013 roku:) pzdr.
  21. [quote name='darii_iia']Odnalazł się. ;)[/QUOTE] Uffffff........ alez alarm nam zrobił chłopak... Pzdr.
  22. [quote name='Vectra']i ciasno spięte włosy :grins:[/QUOTE] O tym nie pomyslałam... Ale fakt, jezeli Mania tez sie zjawi, to włosy musowo wysoko upięte:) [quote name='M&S']A ja kawusię popijam, bo ciśnienia nie ma.....[URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/742/742480mp87kxcxgu.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Patrz, to zupelnie odwrotnie, niz u mnie. Bo mnie od samego rana nosi.... Jakos takiego napędu na 4 kola dostałam, że sama się sobie dziwię, hahaha... pzdr.
  23. Eeeee, tam. W Szwajcarii nie bedzie tak przyjemnie i nastrojowo, jak w Grecji. Uwierz na słowo:) pzdr.
  24. Witam się w Nowym Roku i życzę SPOKOJU:) Tak, tak, spokoju:) pzdr.
  25. Hejka:) Zaraz siadam do sniadanka - świeży chlebek, szyneczka, ogóreczek, jajeczko - czegóż chciec więcej? No i pyszna [B]herbacynka[/B], hahaha Pzdr.
×
×
  • Create New...