-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
Ja niestety nie mogę pomóc, ale mam nadzieję, że jakaś dobra dusza się znajdzie. Przecież Wrocław jest duży.
-
Impreza nadal się toczy, ale lata już nie te:lol: .
-
[quote name='zakla'] [SIZE=7]GDZIE JESTEśCIE, MOI MILI??????????!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/quote] Na imprezce. Właśnie wróciłam.:evil_lol:
-
[quote name='PARSONRK']My z Ludek rywalizujemy pokojowo - i tak wszystko w rodzinie zostanie :cool3: . Mam nadzieję, że Fana ch skończy - moja mała kaleka :p W sobote startujemy w agility - ciekawe jak będzie ?[/quote] :evil_lol: Oby nie za gorąco. Gdzie nocujesz? Mój mąż wybywa na ten weekend więc chata wolna:evil_lol: .
-
[quote name='Ziomalka']Staweczka Jacków na W-wę piękna.:crazyeye: Tylko kto porobi zdjęcia jak nas nie będzie?:-( Cała nadzieja w Parsonce i Ludek.:modla: [/quote] Postaram się. Mam nadzieję, że nie zapomnę aparatu jak w Krakowie. Chociaż swoją drogą dobrze, że go zapomniałam, bo na pewno by był w tej nieszczęsnej zgubionej torbie i już by go nie było. [quote name='Ziomalka']Dziewczyny , a Wy to ze sobą rywalizujecie w Parsonach? Bo nie wiem za kogo kciuki trzymać?:eviltong: [/quote] Za wygranych :lol:. Milo idzie w otwartej, a Kropek w pośredniej, więc co najwyżej będziemy rywalizować tylko o rasę i najlepszego psa. Więc nie jest tak źle :). [quote name='Ziomalka'][B]Ludek[/B]- w Krakowie sędziowała Viva Maria Soleckyj- Szpunar, rzeczywiście była w porządku- przecież wygraliśmy.:eviltong: A tak na poważnie to była profesjonalna, rzeczowa i zaangażowana w swą pracę w przeciwieństwie do pewnego pana z Bytomia, który siedział na ..... i nawet psa nie dotknął.:confused: Zapraszam do Ziomala na stronę, w dziale osiągnięcia można medale pooglądać. Bardzo ładny jest ze Szczecina i z Krakowa też.:cool1:[/quote] Dziękuję. Mi nawet medale nie ocalały :( W Łodzi też sędzia naewet nie podszedł do psów.
-
3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33
Ludek replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Wskakujcie na górę. -
[quote name='WŁADCZYNI']Na przeszkodach jest ciężko jak pies wyprzedzi- bo nie pokazesz mu gdzie ma pobiec,lepiej się robi później jak już kojaży nazwy przeszkód wtedy nadrabiasz jak pies wchodzi na przeszkodę;) My od marca śmigamy w niedziele koniec kursu=zawody:)[/quote] Dobrze, żę przewodnik nie musi skakać przez przeszkody, bo w ogóle byśmy tych naszych psiaków nie dogoniły.:evil_lol: [B]Ziomalka[/B] sprawdź proszę kto nas sędziował w Krakowie.
-
[quote name='Ludek'] A czy staweczkę jacków i parsonów mógłby ktoś wrzucić.[/quote] Ładnie proszę. :modla: Może choć napiszcie kto sędziwał.
-
[quote name='Nanami']Zawody? Ja mam u siebie troche fot z obedience ale tylko z dwójki z niedzieli :eviltong:[/quote] Mi też chyba upał zaszkodził. Oczywiście o wystawę mi chodziło, ale zdjęcia z obedience tez chętnie pooglądam :).
-
W ogóle jakos mało obfotografowane te zawody. Chyba upał zaszkodził fotografom:evil_lol: . A czy staweczkę jacków i parsonów mógłby ktoś wrzucić.
-
[quote name='karenina']Cienia brak prawie całkowicie, gorzej niż w Krakowie na AWF. [/quote] To może byc jeszcze gorzej ?
-
[quote name='karenina']Gorzej :shake:[/quote] Tzn. ? Jest jakiś cień, albo zadaszenie?
-
[quote name='Mokka']Dla początkujących, piątkowy trening również :lol:[/quote] Czyli trening dla średniaków w sobotę o 15.00, a w niedzielę wolne, tak?
-
[B]Ola[/B], wygłaszcz Irde i niech nie robi juz głupich numerów. [B]Jana[/B], no to super:). Wreszcie sędzia nie bedzie musiała układać toru pod Ciebie:evil_lol: . [quote name='Mokka'][B]UWAGA[/B] [B]Trening[/B] w piątek przesuwamy na godz. 19, a niedzielne zawody rozpoczną się o godz. 8. :lol:[/quote] Oswiećcie mnie czy zawody są tylko dla grup początkujacych czy dla wszystkich?
-
[quote name='anka-23'][B]Ludek [/B]ta mała dziewczynka to moja córka i w tym roku skończy 5 lat. Z Nodim raczej nie biega, ale Agnieszka pozycza nam Fanaberie albo Kropka:lol: :lol: Wspólnie jeździmy na treningi i bardzo jej sie tam podoba :lol: :lol: [/quote]. To mamy prawie równolatki:). Diana w tym roku skończyła 5 lat. Niestety nie chce jeździć ze mna na treningi i w ogóle jej to nie pociąga. W tym roku zabieram ja na obóz agility, może to ja trochę zachęci. Najgorsze, że Milo jest tak szybki, że Diana za nim nie nadąża. Musze pomyśleć nad jakim wolniejszym psem:lol: .
-
[quote name='LUBA']Serdecznie dziękuję za gratulacje:p Moje psisko zarobiło CWC i Res. CACIB:lol: , z czego jestesmy BARDZO zadowoleni!!![/quote] Ty wystawiałaś Gabo? Jeśli tak to widziałam Was na ringu. :) A jak podobało Wam się ocenianie? Nie chodzi mi o werdykty, czy ustawianie na lokatach, tylko stosunek sędzi do wystawców.
-
[quote name='campanulla']przyjzyj sie dokladnie! toz to wcale nie kaganiec a pies! :eviltong: czesc pociagowej ekipy bialostockiej doskonale wie o co chodzi! :diabloti:[/quote] To wtajemniczcie jeszcze tych nie pociagowych.