Jump to content
Dogomania

Ludek

Members
  • Posts

    3019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ludek

  1. Ja niestety nie mogę pomóc, ale mam nadzieję, że jakaś dobra dusza się znajdzie. Przecież Wrocław jest duży.
  2. Impreza nadal się toczy, ale lata już nie te:lol: .
  3. [quote name='zakla'] [SIZE=7]GDZIE JESTEśCIE, MOI MILI??????????!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/quote] Na imprezce. Właśnie wróciłam.:evil_lol:
  4. A moje 2 w tym jużz są ? Jeśli się nie zeżrą to czemu nie :) Dla Milo mam klatkę. A Graf jest niegroźny. [B]Ziomalka[/B] podaj mi jeszcze mój nr katalogowy z Kraka. Jest potrzebny o wystąpienie o dyplom championa. Plis.
  5. [quote name='PARSONRK']My z Ludek rywalizujemy pokojowo - i tak wszystko w rodzinie zostanie :cool3: . Mam nadzieję, że Fana ch skończy - moja mała kaleka :p W sobote startujemy w agility - ciekawe jak będzie ?[/quote] :evil_lol: Oby nie za gorąco. Gdzie nocujesz? Mój mąż wybywa na ten weekend więc chata wolna:evil_lol: .
  6. [quote name='Ziomalka']Staweczka Jacków na W-wę piękna.:crazyeye: Tylko kto porobi zdjęcia jak nas nie będzie?:-( Cała nadzieja w Parsonce i Ludek.:modla: [/quote] Postaram się. Mam nadzieję, że nie zapomnę aparatu jak w Krakowie. Chociaż swoją drogą dobrze, że go zapomniałam, bo na pewno by był w tej nieszczęsnej zgubionej torbie i już by go nie było. [quote name='Ziomalka']Dziewczyny , a Wy to ze sobą rywalizujecie w Parsonach? Bo nie wiem za kogo kciuki trzymać?:eviltong: [/quote] Za wygranych :lol:. Milo idzie w otwartej, a Kropek w pośredniej, więc co najwyżej będziemy rywalizować tylko o rasę i najlepszego psa. Więc nie jest tak źle :). [quote name='Ziomalka'][B]Ludek[/B]- w Krakowie sędziowała Viva Maria Soleckyj- Szpunar, rzeczywiście była w porządku- przecież wygraliśmy.:eviltong: A tak na poważnie to była profesjonalna, rzeczowa i zaangażowana w swą pracę w przeciwieństwie do pewnego pana z Bytomia, który siedział na ..... i nawet psa nie dotknął.:confused: Zapraszam do Ziomala na stronę, w dziale osiągnięcia można medale pooglądać. Bardzo ładny jest ze Szczecina i z Krakowa też.:cool1:[/quote] Dziękuję. Mi nawet medale nie ocalały :( W Łodzi też sędzia naewet nie podszedł do psów.
  7. Ja też się właśnie naprodukowałam o stawkach po czym umieściłam w innym wątku:evil_lol: . A Jacków faktycznie obrodziło. Będzie na co popatrzeć:). Aga startujecie w zawodach w sobotę?
  8. [quote name='WŁADCZYNI']Na przeszkodach jest ciężko jak pies wyprzedzi- bo nie pokazesz mu gdzie ma pobiec,lepiej się robi później jak już kojaży nazwy przeszkód wtedy nadrabiasz jak pies wchodzi na przeszkodę;) My od marca śmigamy w niedziele koniec kursu=zawody:)[/quote] Dobrze, żę przewodnik nie musi skakać przez przeszkody, bo w ogóle byśmy tych naszych psiaków nie dogoniły.:evil_lol: [B]Ziomalka[/B] sprawdź proszę kto nas sędziował w Krakowie.
  9. [quote name='Ludek'] A czy staweczkę jacków i parsonów mógłby ktoś wrzucić.[/quote] Ładnie proszę. :modla: Może choć napiszcie kto sędziwał.
  10. Najważniejsze, że ma dobry dom i pewnie jest kochanym psiakiem :). A jak ma krótko ogonek ciapnięty.
  11. Śliczna jest :loveu: . Ale wcześniej chyba miała klapniete uszka?
  12. A swoją drogą russellki ze stojącymi uszami są słodkie.:loveu:
  13. O to nie wiem jakie tam są zasady hodowli psów. A jak Twojemu tacie udało sie przewieźć nieczipowanego psa przez granicę?
  14. Twoja sunia jest z Polski czy z Irlandii? Wydaje mi się, że w Polsce jest obowiązek tatuowania. Zreszta niech wypowiedzą się dziewczyny, które maja hodowle?
  15. [quote name='Nanami']Zawody? Ja mam u siebie troche fot z obedience ale tylko z dwójki z niedzieli :eviltong:[/quote] Mi też chyba upał zaszkodził. Oczywiście o wystawę mi chodziło, ale zdjęcia z obedience tez chętnie pooglądam :).
  16. W ogóle jakos mało obfotografowane te zawody. Chyba upał zaszkodził fotografom:evil_lol: . A czy staweczkę jacków i parsonów mógłby ktoś wrzucić.
  17. [quote name='karenina']Cienia brak prawie całkowicie, gorzej niż w Krakowie na AWF. [/quote] To może byc jeszcze gorzej ?
  18. [quote name='karenina']Gorzej :shake:[/quote] Tzn. ? Jest jakiś cień, albo zadaszenie?
  19. [quote name='Mokka']Dla początkujących, piątkowy trening również :lol:[/quote] Czyli trening dla średniaków w sobotę o 15.00, a w niedzielę wolne, tak?
  20. [B]Ola[/B], wygłaszcz Irde i niech nie robi juz głupich numerów. [B]Jana[/B], no to super:). Wreszcie sędzia nie bedzie musiała układać toru pod Ciebie:evil_lol: . [quote name='Mokka'][B]UWAGA[/B] [B]Trening[/B] w piątek przesuwamy na godz. 19, a niedzielne zawody rozpoczną się o godz. 8. :lol:[/quote] Oswiećcie mnie czy zawody są tylko dla grup początkujacych czy dla wszystkich?
  21. [quote name='anka-23'][B]Ludek [/B]ta mała dziewczynka to moja córka i w tym roku skończy 5 lat. Z Nodim raczej nie biega, ale Agnieszka pozycza nam Fanaberie albo Kropka:lol: :lol: Wspólnie jeździmy na treningi i bardzo jej sie tam podoba :lol: :lol: [/quote]. To mamy prawie równolatki:). Diana w tym roku skończyła 5 lat. Niestety nie chce jeździć ze mna na treningi i w ogóle jej to nie pociąga. W tym roku zabieram ja na obóz agility, może to ja trochę zachęci. Najgorsze, że Milo jest tak szybki, że Diana za nim nie nadąża. Musze pomyśleć nad jakim wolniejszym psem:lol: .
  22. [quote name='LUBA']Serdecznie dziękuję za gratulacje:p Moje psisko zarobiło CWC i Res. CACIB:lol: , z czego jestesmy BARDZO zadowoleni!!![/quote] Ty wystawiałaś Gabo? Jeśli tak to widziałam Was na ringu. :) A jak podobało Wam się ocenianie? Nie chodzi mi o werdykty, czy ustawianie na lokatach, tylko stosunek sędzi do wystawców.
  23. [quote name='campanulla']przyjzyj sie dokladnie! toz to wcale nie kaganiec a pies! :eviltong: czesc pociagowej ekipy bialostockiej doskonale wie o co chodzi! :diabloti:[/quote] To wtajemniczcie jeszcze tych nie pociagowych.
×
×
  • Create New...