-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
A ile ich jedzie? Bo jak Ty masz miejsce, Dorota ma miejsce, to może sie poupychają.:)
-
[quote name='Mokka']No pewnie, a za co niby mam Cię lubić? :evil_lol: w piątek 30 czerwca o godz.17 trening dla początków niedzielnych (małe i duże razem) w sobotę 1 lipca o godz.15 zaawansowani w sobotę o godz.17:30 grupa początkująca sobtnia niedziela 2 lipca zawody kończące kurs wiosenny :lol:[/quote] A nie dałoby sie tego treningu z godz. 15.00 przerzucić po grupie początkującej? Jeśli bedzie upał, to o 15.00 ducha wyzioniemy:evil_lol: .
-
:placz: :placz: :placz: Żegnaj Czarusiu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pewnie weci nawet nie uważają, że są winni, nie nauczą się niczego na własnych błędach i znów kiedyś kolejny pies może to przypłacić życiem. A do tego nie poniosa żadnych konsekwencji. Tym bardziej jestem przerażona, że w niedzielę przywożę sunię z Olkuskiego schronu, gdzie również panuje nosówka, a psy chore stykają się ze zdrowymi.
-
Dziewczyny sie już pewnie nastatawiły na warunki ekstremalne w pociagu:evil_lol: .
-
[quote name='zakla']Pompkę mogę dać swoją :cool3: Co prawda nożna, a nie automat, ale zawsze to lepiej niż buziaczkiem:lol: Lidka, jak to dobrze, że mieszkasz po dordze z pracy :D[/quote] Zapraszam, zapraszam:lol: .
-
Namiot już u Zakli. Dorzuciłam jeszcze 2 matrace, ale bez pompki:lol: . A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że zapomniałam dać obróż i fiprexów:oops: . Postaram sie podrzucić Mocce lub Uli i Sylwi, to zabiorą do Białego.
-
[quote name='stereo']7-letnie cinquecento (czy jak to się tam pisze). To nie jest tak, że się zpadnie pod takim ciężarem, ale jeździ zdecydowanie lepiej bez obciążników. Jak projektowali ten samochód, to chyba nie pomyśleli, że jacyś zwariowani ludzie będą nim jeździć na camping z psem. :lol:[/quote] Nie narzekaj. Ja przez 7 lat jeżdziłam Tico:). Kiedyś wybraliśmy się w 4 osoby z malutką Dianą, której wózek zajmował cały bagażnik. Wyglądaliśmy dość oryginalnie. <p>[quote name='zakla']Lidka, ja zabieram namiot<img src="[URL="http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif"]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/URL]" border="0" alt="" title="" smilieid="23" class="inlineimg" /> <font size="3">ZABIERAM I NIE ODDAM </font><font size="1">jak ładnie nie poprosicie</font><img src="[URL="http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif"]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/URL]" border="0" alt="" title="#eviltongue" smilieid="125" class="inlineimg" /></p>[/quote] To niech się dziewczyny uśmiechają. Ja bym tylko chciała, żeby wrócił przed moim urlopem :).
-
[quote name='stereo']Mi się to podoba. Bo jeśli ten namiot waży 30 kg, to mój samochodzik tego nie przetrwa... :shake: A i tak mogłabym go zabrać tylko w tamtą stronę.[/quote] Jeśli to mowa o moim namiocie to waży tylko 17-18 kg.:evil_lol:
-
Ja pierwszy raz słyszę. Czy ta informacja powinna byc zawarta na opakowaniu?
-
[quote name='PARSONRK']Ja dopiero dziś jestem w stanie cos napisać. Zdjęć z niedzieli nie mam, bo kursowałam pomiędzy Lubieszynem a Szczecinem. Tzn mam wyżły węgierskie - potem powklejam. A moje chłopaki na Szczeińskiej oba CWC, Funt (Kropek) CACIB +NPwR, w Lubieszynie oba też po CWC, ale tu lepszy był Emir :lol: Fanaberia (mój mały połamaniec) była IV z doskonałą.[/quote] Gratulacje :) :)
-
[quote name='Natalia_W']Ja wlasnie wrocilam w wystawki :D Jestem wykonczona wiec napisze bardzo krotko i tresciwie :) Wystawa w Lubieszynie Moj Sznaucer Miniaturowy pieprz i sól - DAR WALENTEGO Piwowar :) CWC, NPwR, Zwycięzca Rasy i III BEST IN SHOW :) :) :) :) :) oraz z grupa hodowlana Piwowar - res.BIS grup Hodowlanych :D Wystawa w Szczecinie :) Dar Walentego Piwowar CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy oraz ZWYCIĘZCA GRUPY DRUGIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):) :) jestem szalenie szczesliwa :) Pozdrawiam i gratuluje wszystkim wystawcom :D Jesli ktos mialby jakies nasze fotki to baaaaardzp poprosze :)[/quote] Brawo :) :)
-
To super :)
-
[quote name='Ziomalka']Wrażenia cudne :crazyeye:! Pokazy agility były w Szczecinie. W Krakowie na pewno się spotkamy, jesteśmy na jednym ringu. :lol: Podejrzewam, że Milo poznam od razu, to będzie ten pies, który będzie chciał pożreć Ziomala.:evil_lol: A ze zdjęciami problem. Net fatalnie chodzi, ledwie na forum mogę coś napisać :angryy: . W międzyczasie, nim naprawią, poobrabiam zdjęcia.:diabloti:[/quote] He,he to pokręciłam:oops:. Ale tym bardziej jej się bęcki należą, bo nawet słowem nie napisała:mad: . A Milo pewnie nie tylko Ziomala będzie chciał zeżreć:evil_lol: . Choć musze mu przyznać, że ostatnio troszkę sie poprawić (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć). A jak net zacznie chodzic normalnie, to wstawiaj zdjęcia :).
-
[quote name='zakla']Oj będzie, będzie, nia martw Ty się:eviltong: A cóż to za suniek? Domek już czeka?:razz:[/quote] Tu masz wątek:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26846#post1810426"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26846#post1810426[/URL] i tu jeszcze [URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1496&start=90"]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1496&start=90[/URL] Poza tym jak ktoś miałby ochotę pomóc to się ni obrażę:). Może znacie jakiegoś dobrego, a niedrogiego weta, który mógłby zbadać sunię i przeprowadzić sterylkę.
-
[quote name='zakla']Ty jedziesz do Krakowa skończyć championat (o ile jeszcze nie skończony):lol:[/quote] Nie skończony, a Milo wysiepany więc nie wiem czy będzie skończony. A gdyby nie to, że oprócz wystawy zaliczamy jeszcze parę innych rzeczy (m.in. może przywiozę znów gronkę ze schronu w OL), to chętnie zrezygnowałabym z wystawy na rzecz zawodów.
-
[B]Mokka[/B] gratulacje :) Jak ja Wam zazdroszczę tego Białego. Ja tez chcę:-( .
-
[quote name='alanowak']:p Hehe- a ja potrzebuję psiaka na JH na niedziele[/quote] [quote name='alanowak']Ludek- wzielabym go,a leja bede w sobote:eviltong:[/quote] Napisałaś, że szukasz na niedzielę :).
-
I co słychać u Foczki.
-
Na MP w niedzielę, dla lubiących wyzwania, mogę zaoferować Parson Russell Terriera. Uprzedzam, że nie jest to łatwy piesek w chodzeniu po ringu, potrzebuje silnej ręki, za to jest super w statyce.:)
-
Moja noga już jako tako. Jeszcze trochę boli. Na treningu nas dzisiaj nie będzie, nie wyrobię sie na 15.00 :(. Może dałoby sie przerzucić trening po grupie początkującej? Wiem, wiem już trochę za późno na to. Wybywam teraz z domu. Gdyby sie jednak dało, to niech ktoś wyśle mi SMSika (0-602-15-25-00). A jak nie sie da to miłej zabawy :).
-
[quote name='Tusek']wolałabym na 16 :razz: może ktoś wpłynie na Elę?? a jak tam Milo? łapki sie zagiły?[/quote] Ja też wolałabym później, a najlepiej to na 8.00 rano:evil_lol: . A z łapkami chyba już wszystko w porządku. W każdym razie szaleje:). Ps. Jak znajdę chwilę czasu to dorzucę Muflona na stronkę:)
-
Na stronie Krakowa jest już spis wystawców. Będzie 7 parsonów i 17 jacków. Licznie reprezntowana będzie rodzinka Marii i mam nadzieję poznać Ziomalkę :). [B]Stawka jacków[/B] Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - POKER Drapichrust Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - YOHITO Magor Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - ZIOMAL Magor Jack Russell Terrier, pies, otwarta - CUDNY CZORCIK Magor Jack Russell Terrier, pies, otwarta - CZARUJĽCY CIAPEK Magor Jack Russell Terrier, pies, otwarta - DYNAMIC DYLAN of Jack's Paradise Jack Russell Terrier, pies, otwarta - IWO J.J.ROT Jack Russell Terrier, pies, szczeništ - DON Banda Russell'a Jack Russell Terrier, pies, użytkowa - Gang-Staff (FCI) WISH ME LUCK Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - ABRACADABRA Balao Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - FILUTKA-FOREL Thidalium Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - INKA Obornicki Nornik Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - IRISH Obornicki Nornik Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - ZULKA Magor Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - ZUPER DIVA Balao Jack Russell Terrier, suka, porednia - HERA Obornicki Nornik Jack Russell Terrier, suka, porednia - Gang-Staff (FCI) GOOD LUCK [B]Stawka Parsonów[/B] Parson Russell Terrier, pies, championów - CLAREMORRIS OBERON Parson Russell Terrier, pies, otwarta - DROPS Jakeska Parson Russell Terrier, pies, porednia - FERWEX Mysia Zagłada ([B]MILO[/B]) Parson Russell Terrier, pies, szczeništ - SMYK Wiarus Myliwski Parson Russell Terrier, suka, otwarta - IMILKA z Psiego Chaosu Parson Russell Terrier, suka, porednia - GWRAGGED ANNWN SONATA ARCTICA Parson Russell Terrier, suka, szczeništ - SARA Wiarus Myliwski Jeśli jest ktoś jeszcze z forum, to niech się rozszyfruje, też chętnie poznam:).