Jump to content
Dogomania

Ludek

Members
  • Posts

    3019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ludek

  1. [quote name='Mokka']Wygląda na to, że połowa Dogomanii będzie na pikniku w Białymstoku, a druga połowa będzie się wystawiać w Krakowie :evil_lol: (to ci, którym się nie pofarciło).[/quote] Dajemu Wam szanse zgarnąć nagrody;) :evil_lol: .
  2. [quote name='Asia_W']jak ja wam zazdroszczę :cool3: kurcze jak by sie dało odwołac wystawę w Krakowie, ale sie nieda:shake: juz pytałam to bym z Wami była:cool1:[/quote] Ja też zazdroszczę. My też w tym czasie będziemy w Krakowie:-( .
  3. [quote name='Mokka'][B]Wszystkie[/B] nagrody bierze Sajko, już mi to zapowiedziała. Trza się teraz postarać, bo jak wrócimy z pustymi rękami, to łomot jeszcze spuści i mnie i psom :cool3: .[/quote] A poetm jeszcze psami poszczuje:evil_lol: .
  4. [quote name='Mokka']Jadę, jadę, już 3 psy mam zgłoszone :lol: .[/quote] Czyżby przetasowania stały sie naszą klubową tradycją? A kto zabierze nagrody?:lol:
  5. [quote name='Mokka']Nie ma o czym pisać, znów narobiłyśmy niezłej wiochy :oops: . Nawet nas focić nie chcieli :placz: .[/quote] Łukasz Was na pocieszenie obfoci:). A jak dasz aparate, to tez Cie obfocę:lol: .
  6. Tu jeszcze pedzący Kropek autorstwa Mokki:) [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/438/kropek6hj.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3962/kropek16sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2708/kropek46yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3233/kropek39pd.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9200/kropek50zz.jpg[/IMG]
  7. [quote name='PARSONRK']Właśnie wstałam po Wrocławskich zawodach agility Foteczek troszke jest i wstawię potem. W sumie w agility startują obecnie trzy parsony, zero jacków. Parsony to: Gracja Obornicki Nornik, mój Kropek (Funt) i Milo Ludek. Agata miło było cię poznać - Reja jest śliczna Flaire w koncu wiemy z kim gadamy, nie ;)[/quote] A jak Wam poszło?
  8. [quote name='Mokka']Ale super fotki!!! Żałuję, że mnie znów nie było na treningu :cool3: . Łukasz, wybredny jesteś, ale ja mam Canona, może więc zechcesz pożyczyć mojego? No, pożycz sobie, zrobisz ładne fotki, bo my też byśmy pojechali do Białego, jeśli nas Pati zabierze :roll: .[/quote] [B]Mokka[/B] przyznaj się jak było we Wrocławiu. Ja też żałuję, że mnie nie było . Dla taki zdjęć warto chodzić. niestety Milo sie popsuł:-( . Tzn. łapki mu się spsuły, chęci nie. Na następnym treningu będziemy dopiero 16.06 więc mam nadzieję, że do tego czasu będzie już OK. I oczywiście liczę, że Łukasz też się pojawi. Będzie miał okazję potrenowania przed Białymstokiem:).
  9. [quote name='ŁukaszK'][B]no to jeszcze 3 :[/B] [B][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/7274/t4171wx.jpg[/IMG][/B] [B]i zaprzestaje wstawiania fotek z powodu braku mozliwosci oceny ich wygladu... :eviltong: [/B]( a z tego wynika ze po prostu nie wiem czy sie nie kompromituje... ;))[/quote] Ło matko, co ona ztymi łapami zrobiła:evil_lol: . A zdjęcia wstawiaj, bo nie bede miała co na stronkę wrzucać:). Oczywiście,że się nie kompromitujesz.
  10. [quote name='Pasavera'] [CENTER][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7892/00003875yv.jpg[/IMG][/CENTER][/quote] To tez jest fajne. Lewitujący Drago.:evil_lol:
  11. [quote name='Rauni'] To jest Phara [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/8199/pharka20ij.jpg[/IMG][/quote] Rewelacyjne zdjęcie :).
  12. [quote name='Malcharek Maria'][B] Ludek [/B]- wielkie dzięki. Zdjęcia pooglądałam. Szkoda że już jestem taka stara i nie mogę udzielać się na agility. [/quote] Jaka stara jaka stara:mad: . To jest zabawa i radość, że uczymy psy czegoś nowego. Wiek nie jest ważny, ważne są chęci. Wystarczy popatrzeć na zawodach, że biegają ludzie w różnym wieku. Daleko nie szukając u nas w kubie biega Mokka, która ma już dorosłą córkę. Monia jest chyba naszą najbardziej utytuowaną zawodniczką. Tak więc do roboty:). Ps. Śliczne maluchy :)
  13. [quote name='Romas']Zasady sa proste .Wybieram komisyjnie rzecz ktorej psy nie robia ( akurat nasze trzy psy nie przybijaly piatki) ,uczymy w tydzien i pokazujemy na treningu kto jak nauczyl.Najlepsza para dostaje komisyjnie nagrode :-)[/quote] He,he to Milo może brać udział we wszystkich konkursach:lol: . Łapy nie podaje, piątki nie przybija, nie prosi... No w konkursie na olewactwo nie może brać udziału.:evil_lol:
  14. [quote name='Malcharek Maria'] Aha, w ostatnim nr Mojego Psa na str. 11 jest zdjęcie Gracji pędzącej między szczebelkami (nie znam fachowej nazwy) i artykuł o rozpoczetym sezonie agility. W Łącku odbyły się zawody pod patronatem ZKwP. Startowała też Parsonrk z Funtem. Może jakieś zdjęcia?:lol:[/quote] Tu jest galeria z Łącka [URL="http://zkwpplock.pl/fotki/agility/index.html"]http://zkwpplock.pl/fotki/agility/index.html[/URL] i tu są zdjęcia w wątku o zawodach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23537&page=2"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23537&page=2[/URL]. Piersze zaczynają się w 118 poście. Jak będe miała chwilę czasu, to wyłuskam parsony :)
  15. [quote name='Ludek']Jakaś niedoinformowana jestem. Jakie zawody sa w Białymstoku i kiedy?[/quote] Już sobie poczytałam i niestety nas nie będzie :(. W tym czasie będziemy w odwiedzinach u Kraka.
  16. Jakaś niedoinformowana jestem. Jakie zawody sa w Białymstoku i kiedy?
  17. [quote name='PsychoSzczurek']Betty, przynieś Kotecka na trening, to inne pieski też sobie z nim zrobią zdjęcia:diabloti::evil_lol:[/quote] Szczególnie Milo:evil_lol: .
  18. [quote name='zakla']Lidka, jedziesz do Lublina z potworem? Jezeli jedziesz, to samochodem? Jezeli samochodem, to masz wolne miejsce? Jezeli masz wolne miejsce, to czy masz juz chetnego na zabranie ci parsona mordercy i wystawienie go??:cool3: To samo pytanie do Beaty, tyle ze nie o prasona ostatnie, acz o flata:lol:[/quote] :evil_lol: Nie jadę. Najbliższa wystawa to Kraków. Brakuje nam CWC z mniędzynarodówki.:)
  19. [quote name='ogromek'][B]Aniu[/B] zdajesz sobie sprawę ze z Kusia biegasz do konca czerwca i to na 100% :eviltong: wiem ze się :multi: do jutra[/quote] Z Milem też:evil_lol: .
  20. Rozmawiałam przed chwilą z Elą. [B]Średniozaawansowani[/B] w sobotę na 15.00, w niedzielę na 8.00. Nic więcej nie wiem, bo było bardzo słabo słychać.
  21. Ania też nie jedzie więc będzie miała czas na wstawianie fotek :lol:
  22. Ludek

    karma Brit

    [quote name='arima']Też spróbowałam, ale moich nie zachwyciła:shake:[/quote] Tak jak u ludzi. Jedni lubią szpinak (mniam), a inni nie:).
  23. [quote name='campanulla'] zdjec jest oczywiscie duzo wiecej ale temat staje sie powoli nieaktualny wiec czas konczyc.[/quote] Jaki nieaktualny :mad:. Uwielbiam oglądać zdjęcia. I oglądając Wasze cały czas walczę z myślami kamera czy aparat.:cool1:
  24. Cały czas śledzę ten wątek i jestem pełna podziwu dla Twojej determinacji. Trzymam kciuki za Hektora:).
  25. Ludek

    karma Brit

    Moje koty wcinaja Brita i nie narzekają :). Mi on odpowiada szczególnie, że ma drobne granulki, a jednego kota mam bez zębów.
×
×
  • Create New...