MonikaP
Members-
Posts
3601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MonikaP
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Aha, rozumiem :-). No, ale jak widać ta korespondencja nie dała jej jednak do myślenia... -
Mój biedaczek....
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']nie nie nie...nigdy w zyciu:)[/quote] Ale ona pisze coś o podanych przez Ciebie wątkach... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Karolino, czy Ty jej dałaś linki do wątków na Dogo? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jej syn ma 3 miesiące. A co do tych amstaffów, to nawet jeśli zostały oddane, to nie mam pewności, z jakiego powodu...już kiedyś była "akcja", gdy z powodu grzybicy czy też robaków, którymi zaraziły się także dzieci, postanowiła pooddawać zwierzęta. Nie wiem, jak się sprawa skończyła, ale teraz wzięła sobie następną mieszankę wybuchową - mieszańca boksera z bullem i nie wiadomo czym jeszcze. I z grzybem. A to, że wzięła kota z allegro to nie przypadek. Na forum miau jest już znana i nikt by jej stamtąd kota nie oddał. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='olenka_f']wiecie co czy ja sobie mogę poklnąć na forum? bo mnie wkurzają takie powody do diabła Misiu bo się głupkom kolczatki założyć nie chciało teraz następny bo się pogryzł i co z tego że się pogryzł są sposoby na to i po tygodniu we dwóch ogródek demolują i podkopy robią ( to prywatna wycieczka do Antka i Basko tych moich czortów):angryy:[/quote] Oleńka, ta pani ma CZTERY DUŻE PSY - dwa wilkowate i dwa staffordy (czy też inne bullowate). -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']To wklejaj, co się szczypiesz? Ona poszła na całość...[/quote] Nie, tego nie wolno robić. -
[quote name='kaLOlina']tzn mozemy sie postarac choc ja mam mozliwosci kontaktu z nimi ogarniczone bardzo... tylko przygotujcie sie na brutalny opor...tzn szczerze dziewczyna blagala bym sprawy nie ruszala i mowila ze moze byc tylko gorzej...nie wiem ile rozmowa zmieni...to ludzie ze wsi a wiecie z takimi to juz ciezko ze HO HO[/quote] Spróbuj się dowiedzieć choćby o adres - w jak największym przybliżeniu.
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']ha ha mi tez sie zdaje ze babka poczula sie jak w serialu kryminalnym...jeszcze w roli glownej...pewnie do dzis to wszystko przezywa... ostatni news-ale to tylko taka luzna obserwacja-dzis czekalam na Monie przezd schronem i babka oddawala psa-mlodego-z opisu taki jak ten co ta nasza gwiazda zabrala- bo pogryzl sie z jej samcem...wiem to wszystko od taksowkarza ktory ja przywiozl i na nia czekal...i wiem ze babka adoptowala psa wlasnie w ten wtorek...wiec moze to byla nawet ona???jak wychodzila ze schronu to ryczala jak bobr... ale wiecie bez emocji ja nie wiem czy to ona czy nie...:)[/quote] A jak wyglądała? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']ponieważ ja chciałam się odczepić od tej kobiety...to dałam jej numer psa i numer do schroniska i ona sama tam zadzwoniła. I się tego dowiedziała. To od niej wiem to ile Kropa ma lat i że na 100% jest suczką. Oczywiscie pierwszy raz na płeć jej zwróciła mi uwagę Monika.[/quote] No to tym bardziej nie powinna ani mieć pretensji, ani podgrzewać atmosfery w schronisku. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']A kiedy była wstawiana nowa aukcja na allegro z prawidłowymi danymi?[/quote] Już doczytałam - wczoraj, czyli w schronisku pokazała się jeszcze stara wersja, o 7-letnim samcu.... No, ale z drugiej strony przy odrobinie dobrej woli pani Katarzyna mogła powiedzieć, że wyniknęło to z pomyłki, która została wyjaśniona wcześniej i że ona wiedziała jadąc do schroniska, że jedzie po 12-letnią sunię. A z trzeciej strony, jak widzę, co się w schronisku czasem wyprawia z kartami, to ten błąd to....ekhem, pikuś. Nota bene moja własna Śrubka, biegająca już za Tęczowym Mostem, w schronisku została oceniona na 4 lata....a miała ze 3 razy więcej... I nikt nie zauważył, że prawie nie widzi, ma chore stawy i serce w poważnym stanie.... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala'][B][SIZE=4][COLOR=red]zaznaczam jeszcze raz!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]Ona wiedziała o płci i wieku psa przed wizytą w schronisku!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] A kiedy była wstawiana nowa aukcja na allegro z prawidłowymi danymi? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Niestety, ale informacje byly niepradziwe, bo myslalysmy ze Kropka to 7 letni chlopczyk imieniem Kropek... Dopiero zmienilam te informacje w Allegro po calej tej aferze, gdy sie dowiedzialam ze to jednak 12 letnia dziewczynka... ..ale to w niczym tej kobiety nie usprawiedliwia! :mad:[/quote] No rozumiem, ale to w niczym nie zagraża nikomu, poza tym,że ktoś mógłby mieć do Was pretensje, że wystawiacie psy, których nie znacie. To nie jest tak, że wystawiłyście agresywnego pitbulla pisząc że jest łagodny i przytulasty, wprowadzając kogoś w błąd. No dobrze, ale czy ta dziewczyna przed wizytą w schronisku dowiedziała się, na czym polegała Wasza pomyłka? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
MonikaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']kolejny dzień mija a ja niczyja.... poł tysiaka juz odwiedziło allegro i gratkę[/quote] Karolciu,ja wierzę, że Bona znajdzie swojego człowieka.... Zobaczmy, co jutro powie szkoleniowiec, jakie da rady - może już niedługo nie będzie trzeba ludzi straszyć informacjami o niezbyt ładnym zachowaniu Bony wobec obcych - z jednej strony wiadomo, że musimy być szczerzy, ale z drugiej - to jednak odstrasza... -
[quote name='kaLOlina']cos slyszalam o tej rodzincez zagranicy...:( niestety Rudzik potrzbuje troche czasu i wlasciciele musza na niego poczekac... [/quote] Czy oni do Ciebie pisali? Jakie zrobili wrażenie w mailu? Bo pan, który ze mną rozmawiał, deklarował chęć przygarnięcia innego psa latem - gdy będzie w Polsce dłużej i będzie miał czas na przygotowanie wszystkich formalności. Aha, tak sobie myślę - żebyś nie musiała mieć remontu generalnego w domu ;-) - może dobrze byłoby położyć na podłodze grubą folię malarską albo warstwę gazet? Co myślisz? Wiem, że to nie wygląda "wyjściowo" ale chociaż ochronisz trochę podłogę...
-
[quote name='kaLOlina']oki to juz pisze...Rudzik Imbirek dostal kropelki ktore ja bede zajrapiala 4razy dziennie-w przerwie sprzatania kupek....maluch zdrowy ale dostal jeszcze dzis zastrzyk na wzmocnienie...no i teraz chlopak szaleje...caly czas zaczepia zeby sie z nim bawil...a u weta padl jak zabity i spal cala praktycznie droge do domu;)[/quote] Ufff....no to na razie ulga, że to nic poważniejszego. A kto był - wet czy wetka? ;-)
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Aha. Czyli jednak nasza fundacja i ja sama zostaliśmy w to wmieszani. Ciekawe, jakie też nieprawdziwe informacje podane były w aukcji, poza tymi,że Kropka wyciąga łapki przez kraty. -
Schronisko ma pewno będzie czynne w piątek,a także w sobotę (ale wtedy od 10 do 13).Będzie nieczynne w niedzielę, bo to święto i w poniedziałek, bo to i święto, i poniedziałek ;-). Mrówo, przepraszam,że pytam....Bo widzisz, my się na bullowatych w ogóle nie znamy :oops: . Mnie Lusia poruszyła, bo widzę,że jest jest źle, że trudno jej się chodzi,że popiskuje...że próbuje nawiązać kontakt.... Ale z drugiej strony nie mam pojęcia, jaka ona się okaże w codziennym życiu - czy nie będzie Ci goniła kota (widzę, że masz jakiegoś w awatarze), czy nie "zetnie się" z innym psem - teraz w boksie jest sama, ale był czas, gdy jakiś pies z nią siedział, jednak to nie może świadczyć ani na plus ani na minus o jej nastawieniu do innych zwierząt. Słowem - chciałabym mieć pewność, czy zdajesz sobie sprawę z ryzyka wzięcia do siebie dużego, silnego (Lusia jest dość mocno rozbudowana) psa, o którym i Ty, i my wiemy niewiele.
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Patrzę sobie na tę aukcję i widzę wyraźnie,że jest to aukcja charytatywna i że ma na celu znalezienie dobrego domu dla psa. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe sformułowanie i być może zostało przeoczone w ferworze walki przez pracowników schroniska :roll: :cool3: . Poza tym mają pretensje o posądzanie o bycie "sklepem z pieczywem" - z jednej strony ja wiem, że większość osób tam pracujących lubi psy i życzy im jak najlepiej, ale z drugiej - wiem, jakimi prawami rządzą się tam adopcje, które od pracowników szeregowych w ogóle nie zależą. Nie róbcie z tego tragedii. Im więcej takich "kwiatków", tym lepiej. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
MonikaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pytacie jakim cudem dostała psa, skoro była na czarnej liście? Otóż takim cudem, że na tę listę są wpisywane podejrzane osoby, ale o tej liście się potem szybko zapomina. No, ale może ja o niej jutro przypomnę.... A poza tym to nigdzie w regulaminie schroniska nie ma punktu, który zabraniałby robienia zdjęć w schronisku oraz pisania o psach czy kotach do adopcji - w tym dawania ogłoszeń.