Czy ja mówiłam, że mi się nie podobało? :cool3: Ja nie mam nic do gadania, przecież to Gosina adopcja :p .
[quote name='GoniaP']:placz: No i spłodziłam, ale się nie podobało:mad: No to teraz wyslałam Ciotce Supergodze kolejny do rozpatrzenia, o! Proszę na mnie nie krzyczeć, bo nie wyzdrowieję:roll: Najważniejsze, że Żabcia vel Bebetka jest już na allegro. Teraz to trzymamy kciuki i wysyłamy jej wirtualne kiziaki.[/quote]