3 sierpnia 2004 pierwszy mini-ślad... Moja sucz miała wtedy roczek z małym hakiem, rok bez jednego dnia od przybycia do mnie ;) A my sobie tam rekreacyjnie czasem tropimy w róznych warunkach (piasek, błotko, śniezek, lasek, łączka...) bo mojej suni sprawia to ogromna frajde. Nie musze robic IPOwskiego wiec weszy sobie metoda "dowolna" :diabloti: