-
Posts
2653 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuka
-
To teraz dlan odmiany potrzymajcie kciuki za Fuczkę.... Wysiadły jej nerki:-( Wczoraj dałam jej pierwsza kroplowe, zaraz pojdzie kolejna butla:p a ja się boję. Nie wyobrażam sobie zycia bez niej:roll:
-
[quote name='króliczek'][B]Fuka -[/B]nie wiem czy te info dostaniesz bez opłaty ,hehe:eviltong: [B]Asiaczku[/B]-serdeczne gratulacje .Choć BOGa nie było wycieczka się udała ,prawda?? Miała inne ,dużo ważniejsze cele...:loveu: :multi:[/quote] powiedz tylko czym mam płacić? może w naturze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. Czy ktoś nie wybiera sie może do Tallina?
-
Gratuluję wszystkim i zazdroszczę wycieczki!:drink1::chlup::drink1: Mam wielka prośbe:modla: o stawke airedali, foxów gładkich, szorstkich i lakelandów - niestety nigdzie mi sie nie udało dowiedziec co tam było..... Dzięki piekne!
-
[B]Niedźwiedzica:calus:[/B] Słodkie małe rotki:loveu: :hmmmm: a może yoreki:niewiem: [B]W każdym bądź razie NIECH ROSNĄ ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE[/B] :knajpa:
-
Vigoru życzę [B]Vigorowi:drink1::cunao::drink1: AgaO [/B]- gdybys sie bardziej udzielała - to opijalibyśmy właśnie Twoje ogniki:roll: Tak czy owak piję za to żeby się szybko pojawiły:drinka::knajpa::drinka:
-
[B]Niedzwiedzica[/B], a ja się tak niedyskretnie zapytam gdzie sa zdjęcia???:cool3: Wygłaszcz ja porządnie ode mnie!:loveu: :oops: ale Ci zazdroszczę:placz:
-
[B]5 kawalerów i 3 panienki! :loveu: Zdrowie maluchów i ich dzielnej mamy:knajpa::drinka::knajpa: DOBRANOC![/B]
-
tak sobie myślę, że może bym pojechała - tak z 3 średnimi psami... i może jeszcze z kims... czy ktoś wie ile kosztuje wystawa?
-
[quote name='Quelthalas']Tak sobie myślę-jeśli wybieracie się w sobotę,jesli jeszcze są zapisy...to może i ja pojechałabym z dogiem...Tylko,że jest tak:mogę dać autko(chryslera grand voyagera,na szczęscie na gaz),możemy zostawić 6 foteli i bagażnik i tak jest duży,albo wyjąć dwa(zostanie cztery miejsca),wtedy wejdzie nas mniej,ale psów więcej.Ja zabieram jednego doga ...Tylko,że jest podwójny problem-jestem kompletnym antytalenciem językowym i nie dogadam się w żadnym języku,prócz polskiego...No i nie mam prawka:p .Więc jeśli chcecie jechać w sobotę(no i są te zapisy)...to potrzebujemy kierowcy i kogoś normalnego(czytaj:w przeciwieństwie do mnie znającego chociaż jeden język obcy)i możemy jechać.[/quote] Do Niemiec to ja niestety nie bardzo - bo ostatnio głównie jeżdzę z psami z Anglii i mają niekompletne ogony:p, ale może dałoby się połączyć siły i pojechac w inne rejony? Dysponuję językiem i znakomitym kierowcą, a łaknę zawsze większego auta i składkowego towarzystwa:roll:
-
[B]Wy tu sobie śpicie a Hesia i Elmo mają już sześcioro dzieci :lilangel: 3 + 3[/B]
-
[B]Taaaaak śpijcie sobie śpijcie:roll: Tylko ciekawa jestem kto będzie trzymał kciuki za Hesię i jej maluchy?[/B]
-
[B]Ha! :multi: Niniejszym ogłaszam wszem i wobec, że kiedy w nerwach okołoporodowych zabrałam się za skubanie łapy Elma - Hesia urodziła 2 psy i 2 suki, a reszta towarzystwa w drodze!:Cool!::Cool!::Cool!: [/B] A ich ojciec ma wreszcie równiutką łapę, bez żadnych wgłębień i garbików! Teraz zrobię mu druga,:hmmmm: :PROXY5:a pozostałe może zostawię sobie na kolejny poród za tydzień:chlup:
-
[B]Kasia[/B], będzie dobrze - moja Fuka jest już dwa tygodnie po i biega jak zawsze, a przecież była to grubsza sprawa, bo wyhodowałam w niej zamiast szczeniaków 2 litry ropy:-( Twoja sunia po prostu jest teraz przestraszona, nie wie co się z nią stało, nie rozumie dlaczego nagle się tak czuje, a do tego narkoza - często daje bardzo przerazające halucynacje... Dopieszczaj ją teraz ile tylko się da i będzie dobrze - szybko zapomni, uspokoi sie i będzie taka jak zawsze! To tylko kilka dni i minie! Trzymajcie się obie ciepło! I nie zadręczaj się - operacja to zawsze grubsza sprawa i właśnie dlatego - lepiej operować zdrowego, młodego psa niż chorego i starego! Moja Fuka zaraz po powrocie nie mogła sobie znaleźć miejsca, ale następnego dnia było już całkiem dobrze, a 3 dni po była wręcz obrażona, że nie zabieram ją z resztą psów na spacer!
-
[quote name='Fuka'] To nie fair - Wy nie macie błota!!!!!!!!!:placz::placz::placz:[/QUOTE] [quote name='Flaire']My też nie - zamiast błota mamy psie g po kostki! :eviltong:[/quote] Masz się czym chwalić - ja mam resztki lodu, wodę, błoto i psie g... po kolana - codziennie po spacerze piorę 4 psy, a powinnam prac je po każdym wyjsciu na siusiu:p
-
[quote name='zachraniarka']W Gdańsku idzie wiosna, śniegi topnieją.. no to pracujemy nad formą :D [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6213/image1219by.jpg[/IMG] Uwaga.. Mega czujność- będzie wyrzut piły.. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2605/image1280jq.jpg[/IMG] HA! Przechwycona w locie! [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4798/image1293gt.jpg[/IMG] Dawać kolejną.. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6585/image1306yp.jpg[/IMG] Od tego biegania będę mieć uda jak amstaff :D [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6372/image1313pg.jpg[/IMG] Szczęśliwy pies [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9774/image1362tx.jpg[/IMG] Zdjęcia są oczywiście autorstwa Magdy, która fotografowała z niezwykłym poświęceniem.. A ryzyko było wielkie.. oczywiście nie obyło się bez małego wypadku, biedna raz oberwała ode mnie wyrzuconą piłką :oops: :oops: :oops:[/quote] Ja tez tak chcę! To nie fair - Wy nie macie błota!!!!!!!!!:placz::placz::placz:
-
[B]MALEŃSTWO GÓRĄ!!!!:laola: :knajpa::drink1::knajpa: [/B]
-
[B]Jura[/B], będziemy! Choć raczej bez Elmiastego na ringu, ale wystawie na pewno!
-
[quote name='Ali26762']No wziął... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/PICT4977_rs.jpg[/IMG][/quote] a co - ktoś ma jakies watpliwości:mad:
-
[quote name='Flaire']Nie wiem jak Fuka, ale ja się do Sopotu wybieram...[/quote] Bardzo chcę tam być - o ile nic nieprzewidzianego się nie zdarzy....
-
melduję uroczyście, że naogół wszędzie jeżdżę z albo przez Poznan:evil_lol:
-
I całą noc bawił się z Lordem Ludwisiem, a ja piłam:evil_lol:, a poza tym biegaliśmy tam w sumie po marchewkę, więc zero stresu:roll:
-
Dzieki piękne za wszystkie gratulacje! Mój nowy champion lezy rozwalony w fotelu i całkiem jest z siebie i życia zadowolony:lol: Ja z siebie zdecydowanie mniej - bo jak mi niejeden ktoś powiedział w Katowicach - powinno sie mi nakopać za to, że Elmo sie nie pokazuje tak jak powinien:p, a w Gdańsku już było tak ładnie...
-
[quote name='dorotal']Z tego co mi sie wydaje do porownania o CAC wchodzi tez mlodziez. Bede na wystawie w Leeuwarden 17.04, wiec przetestuje jak tam jest[/quote] Fajnie, że ktoś od nas też tam będzie! :multi: A jak jedziesz? Może bysmy połączyły siły?