-
Posts
2653 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuka
-
[B]Małgosiu[/B], piękne dzięki! Jesteś wspaniała! Bardzo pięknie Ci wyszła fotka stawki suk, wstawiam ja tutaj nieco pomniejszoną żeby wszyscy mogli ja podziwiać bez klikania :) Szczególnie, że na pierwszym planie jest jedna z moich ulubionych van Foliny Home, pamiętam ją jeszcze jako oseska przy mamie:loveu: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2595/daredevilhymnezessieunaprimam8.jpg[/IMG] i przy okazji mam pytanie - wielką prośbe - czy mogłabym to zdjęcie posłać jej hodowcom? [B]Kochani[/B], a'propos wystawy w Gent - to na niej dwa lata temu po raz pierwszy zobaczyłam Makaronika :buzi: i zaraz potem decyzja została podjęta i zamiast do Anglii pojechał do Polski :sweetCyb:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
To już nie fasolki, tylko wielkie bębny! Szczeniaki - miejcie litość nad mamą i się wreszcie wysypcie:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run: -
Nostera pierwszy raz świadomie widziałam w Krakowie 2002 - kiedy nie miał jeszcze roku - zakochałam sie, powalił mnie swoja uroda, ruchem i tak już zostało... Wygrał wtedy rasę u Małgosi Zakrzewskiej. Zresztą to nie była jego pierwsza rasa w życiu - wcześniej młodziutki Noster pokazał swoja klase podczas debiutu wystawowego u pani Magdaleny Świętoń w Opolu. Pare miesięcy pożniej - w Poznaniu - na pierwszej wystawie po jego wygranej wystawie Europejskiej w Paryżu - wszyscy oklaskiwaliśmy Nostera i jego Panią - kiedy pojawili się na ringu. Potem nigdy nie zapomne Wrocławia 2003 - w doborowej stawce wygrał ze znakomitymi psami - z angielskim importem z Czech, z pieknym psem z Rosji, Austrii i naszymi (w tej liczbie był Ortis Kariny), potem wział rase, grupę, a następnego dnia był 3 na BIS. Pamiętam radość Kariny :calus: Poniżej wklejam Wam kilka jego zdjęć z tej wystawy: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/2992/11515391rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8307/11515306ey.jpg[/IMG] [IMG]http://img318.imageshack.us/img318/904/11515364ej.jpg[/IMG] [IMG]http://img318.imageshack.us/img318/8506/1141489x21kw.jpg[/IMG] [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/4882/1141489grupapudlo4gj.jpg[/IMG] i na koniec zdjęcie z BISa: [IMG]http://img318.imageshack.us/img318/8277/1151548x19bg.jpg[/IMG]
-
[B]Ina[/B], widzę, że jestes tak samo jak ja przewrażliwiona na punkcie nerek, ale to był skręt. [B]Noster ['][/B]
-
[quote name='niedzwiedzica']Troszkę zdjęć spokojnej,ciężarnej Hesi ....[/quote] taaa siła spokoju aż z niej bije - sam Mazowiecki może się schować:roflt::mdleje::turn-l: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2522/zamiastpatykajpg6ri.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Flaire[/B], nie bedę owijać w bawełnę - ja się od kilku dni po prostu modle:modla: - tylko :wallbash: nie wiem do kogo bardziej, do Ciebie czy do Lotki... Oczywiście chodzi mi o jej uszy! :mdrmed:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[B]Małgosiu[/B], wielkie dzięki za relację... Ehh - chciałabym tam być:p Ciekawa jestem twoich zdjęc i opini o naszych foxach na żywo. A w szczególności - o foxach, które pokazuję - one sa po Du Bois Des Maitres'ach... No i ogromnie ciekawa jestem na żywo tego Eleazara - on ma imię po jednym z najwybitniejszych Du Bois Des Maitres... i szkoda jezeli nie wział urody po wielkim imienniku.... -
[B]Zdjęcia z finałów wspaniałe:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/B]
-
[quote name='coztego'] [I]A Firefox gada do mnie po polsku... [/I] [I][/QUOTE][/I] [I][quote name='bos'][/I] Po drugiej instalacji nie wytrzymał presji i też mówi do mnie po polsku :lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] :hmmmm: to ja może tez go zainstaluję jeszczo raz:comp26:
-
[quote name='borsaf']Przy okazji, czy Wy też macie takie z gwiazdkami itp hasło?, czy tego nie można zmienić, np. pisząc do admina? Na Erdelkowie jest przyzwoite hasło, sama je podałam,a admin tylko akceptuje, a tu taka akrakadabra:angryy:[/quote] [B]Kochana[/B], witaj w moim prywatnym blondynkowym klubie :buzi:... ja też do dzisiaj miałam takie łobrzydliwe, niespamiętywalne hasło i w efekcie ilekroc byłam poza domem - mogłam jedynie Was podglądać... A dzis - moja skrzynka privowa zapełniła sie na amen i musiałam zrobić porządki i... przy okazji coś:PROXY5: mnie pokusiło i wlazłam w mój panel użytkownika i w ustawieniach zobaczyłam cos pięknego - zakładke e-mail i [B]haslo[/B] :roflt:wlazłam i zmieniłam stare ohydne - na nowe własne i oczywiste:sweetCyb:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[B]Małgosiu[/B], biednaś, niestety też znam ten ból:p no ale cóż - czekamy... -
[quote name='zachraniarka']Jak byłam w połowie drogi zorientowałam się w jakim kierunku zmierzam- chciałam zostawiać pompona na końcu precla, [B]ale jakoś fantazji mi nie starczyło..[/B] Może następnym razem :evil_lol: [/quote] No wiesz:crazyeye: ja jak pierwszy raz skubałam Fuczkę - miała jakies 5mcy - zostawiłam jej taki lwi pędzelek i dzwony na łapach:laugh2_2: Dzwony jakoś nikomu nie przeszkadzały - a mnie wyrażnie cieszyły bo moja poprzednia Wiga miała trzy włosy na krzyż na łapach, za to pędzelek :roll: strasznie wpieniał moją matkę... a Fuka troche go ponosiła, bo zaraz potem byłam chora i wylądowalam w szpitalu:cunao: A Flaire - o ile pamiętam - kiedyś komus pół kennelu zostawiła z pędzelkami:sweetCyb:
-
Proszę bardzo :) były całe dwa... Makaroniasty i Tocko v.d. Bismarcquelle (Richwire Nimrod of Ratheden & Marla v.d. Bismarckquelle) wł. Andras Korozs i Łukasz Pawłowski [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/1509/final099yw.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1402594&postcount=403[/url]
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='SengaSengana']A co z Makronem?????na takiej wystawie go nie było ????:shake:[/quote] [B]Kochana[/B], oczywiście, że był i oczywiście, ze był drugi:roflt:Wystawa mi sie bardzo podobała, a najbardziej finały - miałam duzo radości:cunao::drinka: a za dwa tygodnie będzie jeszcze weselej na klubówce, będziesz?:drink1: -
[B]Flaire[/B], przeczytałam właśnie Twoją relację ze startu Lotki i mnie powaliło:mdleje: WOW! :drink1: Gratuluję :laola: No i zdjęcia świetne - Locia SUPER! :Cool!: [B]MOKKA [/B]- Tobie oczywiście też GRATULUJĘ:klacz::klacz::klacz::klacz: i z niecierpliwością czekam na zdjęcia!!! [B]Zach[/B], jesteś wielka, a Lordzik zrobił się taki malusi ;) :loveu: - piękna robota, niemniej jednak przez wzgląd na Twoje palce - może jednak napipaj mi Twój adres! Coś wiem o bąblach i tych fajnych zgrubieniach, które powstają na paluszkach:errrr::p
-
[quote name='zachraniarka'] [COLOR=Magenta]GRATULACJE DLA HEKSI I ELMIASTEGO![/COLOR] Już się nie mogę doczekać zdjęć maluszków :loveu:[/quote] :crazyeye: no co Ty - przeciez Niedźwiedzica już zamieściła fotę :mdleje: :roflt: a jej wysokością dupencją sie nie przejmuj - będzie dobrze! a jakby co zawsze możesz sobie poprawić punkt widzenia ;) :drinking:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
Zacznę od chwalenia - Biedronka:loveu: wzięła wczoraj rasę na championach:chlup:[B] Edka[/B], witaj :hand: - wyglada na to, że szukasz hodowli, w której suka już byłaby pokryta, albo zaczynałaby cieczkę. O takiej nie słyszalam - natomiast jak byłam na wystawie w Gdańsku - rozmawiałam z jednym panem, który ma gładkowłosą suczkę i pytał się o krycie Łatkiem, więc rozumiem, że planuje szczeniaki, ale kiedy to będzie - nie mam zielonego pojęcia..... [B]Małgosia44[/B] :) bardzo jetem ciekawa Twoich zdjęc - a tymczasem - jeżeli masz katalog - mogłabys podać stawki foxów gładkich i szorstkich? :modla: [B]Pszym[/B], to mit, że psy szukające narkotyków sa uzależnione. Zresztą - wyobraź sobie dobrze pracującego ćpuna :crazyeye::evil_lol: P.S. Jakbyś miał chwilę - zadzwoń proszę, bo ja straciłam Twój numer:roll: -
No tatuś rzeczywiście niewierny:roll:..... ale i tak w najgorszej sytuacji jest Fuka, która z nim mieszka, a on jakieś baby na boku:evil_lol::diabloti::evil_lol: Tak czy owak wypijmy za mamusie i maluszki - coby zdrowo się donosiły i urodziły:drink1::knajpa::drink1:
-
[quote name='zachraniarka'] .. ale chyba już po fakcie- Ludwiśkowi tylko dupeczka została zarośnięta- a raczej pół dupeczki :D Wczoraj mordowałam się trochę z ogonem- za to dziś pokazał się światu- golutki, chudziutki, choć jak dawniej zakręcooony :lol: Mam za to WIELKĄ prośbę!! O wskazówki co do tylnich łapek- jak dobrze wytrymować- chodzi o linię przejścia, gdzie ma dokładnie przebiegać.. I jeszcze co zrobić z brzuszkiem- znaczy się dokąd mają sięgać sierściuchy na klacie..??? Proszę ładnie o wskazówki, najlepiej poparte dobrymi zdjęciami :modla: [/quote] GRATULUJĘ!:drinking::drinking::drinking: Ciekawa jestem jak Deryś? Obawiam się, że zanim urodze :oops: jakieś składne wskazówki - to Ludwiś już będzie dawno skończony:roll: Ehhh.... wygląda na to, że skubanie jest o niebo łatwiejsze od pisania o nim:p
-
A za tatusia to już nie:shake::mad:
-
[B]Gosia, [/B]Twoja sportsmenka wygląda zarąbiście! [B]Zach[/B], wykasowalam Twoj adres, napipaj mi go prosze znowu - to wysle Ci wreszcie nóż.... [B]Niedźwiedzica[/B], ja na prawde nie wiem jak Ty to robisz, że łapiesz je na zdjęciach akurat wtedy kiedy trzeba, a mi zawsze uciekają z kadru:wallbash: [B]Flaire[/B], przyznaj sie ilu Lotka ma irlandzkich przodków;)
-
Amelka Ramir miała robione dzisiaj usg i wygląda na to, że Elmiasty jest ojcem co najmniej 4 maluchów! :drinking::drinking::drinking::drinking: No nic, za 5 tygodni się okaże :drinka:mam nadzieję....:roll:
-
[B]Gosia [/B]:multi:doszły dzięki, sa taaakie odjechane:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]Gosia[/B], powaliłaś mnie:evil_lol: A tak przy okazji - jakbyś miała jakies kompromitujące foty - polecam się :roll:- [email][email protected][/email] Miło było Cię poznać i jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wszystko!:loveu: