-
Posts
2653 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuka
-
:crazyeye:widziałam Czardasza w Bydgoszczy i przez myśl mi nie przeszło, że mu się aż tak bardzo nastrój walentynkowy udzieli :cunao::cool3: Za rodziców i maluszki :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::chlup:
-
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[quote name='TuathaDea']Majaa, Niunio jak widać też ma swój ulubiony "telewizorek", który z uwagą obserwuje [IMG]http://i1.tinypic.com/oa3x52.jpg[/IMG][/quote] pal licho telewizor, ale jaki Niunio wymuskany:laugh2_2: -
[quote name='niedzwiedzica']Rany, Fuka, ty o tej 4:39 byłas [B]już[/B] na nogach czy [B]jeszcze[/B] ??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Otwieraja mi się tylko niektóre foty,reszta to krzyzyki :placz: Miałaś pisać, co z Fuką ?[/quote] ja byłam tak pomiędzy - wczoraj mi się film urwał po 19tej i zaraz po północy wstałam:p Operacja odwleczona na razie... Usiłujem wymyślec dlaczego jej sie tak wszystko popsuło z tymi jajnikami :roll:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
i jeszcze moja skromna próba okiełznania :-?debiutanta podczas BIS junior: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8417/pict47110hm.jpg[/IMG] -
i jeszcze Elmo dzień po :evilbat: :diabloti: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6639/pict47293si.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/876/pict47241va.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2651/pict47504bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4158/pict47511yc.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1554/pict47574nw.jpg[/IMG] niemiecka owczarka:p
-
No dobra, ponieważ juz wiecie, że Elmo postanowił połączyć linie wystawowe z użytkowymi:diabloti: :sweetCyb:to teraz pokażę Wam jak się do tego zabierał:roll:[IMG]http://img113.imageshack.us/img113/358/pict46948yx.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2889/pict46935mi.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/153/pict46950rc.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/127/pict46968ju.jpg[/IMG] a na koniec Elmo i jego dzieło życia:roflt: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/1733/pict46975au.jpg[/IMG]
-
:thinkerg: [B]Kochani[/B], juz wiem co najbardziej lubią welshe :turn-l: [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/4849/pict47059em.jpg[/IMG] [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/8427/pict47045ow.jpg[/IMG]
-
Ali, kompleksów miec nie musi - sami popatrzcie na jej fotorelację z wydarzeń gdańskich pewnej sobotniej nocy:drink1::drink1::drink1: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9185/pict46498gk.jpg[/IMG] wklejanie zaczęlam od tambylców:cunao: [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/3127/pict46201aj.jpg[/IMG]dalej Makaronik w Zachraniarkowym raju :B-fly: i cała reszta: [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2311/pict46348uk.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4636/pict46357oo.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9083/pict46378ax.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/166/pict46383ig.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6959/pict46420fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img344.imageshack.us/img344/1083/pict46477vg.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/7135/pict46480sf.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9458/pict46523gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/985/pict46503kd.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8310/46511mz.jpg[/IMG]
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[B]Hanik[/B],:evil_lol: to kiedy się umawiamy na mixowanie uszu?:roflt: -
[quote name='Flaire'] A swoją drogą - jak się na nas natknęłaś???[/quote] to było łatwe, bo ja też się kiedyś na Was natknęłam - wystarczyło wpisac w googlach imie Misi i bodaj Twoje:eviltong:
-
[quote name='asher']Mnie takie chałupniczo zrobione nasadki niestety z palców spadały :lol: [/quote] Musi masz za cienkie palce:evil_lol: a na serio to nie mam zielonego pojecia jakby się coś takiego sprawdzało, to była tylko niesprawdzona w praktyce impresja:cool3: więc musi masz rację:cool1:
-
można tez samemu sobie coś takiego zrobić - kupić grube gumowe rekawiczki i poobcinac im palce... [B]Zach[/B], spróbuję się wybrać na pocztę...
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
A tu dla odmiany inny debiutant wystawowy z Gdańska [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/7381/gdansk21oc.jpg[/IMG] póki co ciężkouchy Łatek z Fox-Klanu czyli MILO [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/7596/gdask37eg.jpg[/IMG] -
[B]Carragan[/B], byłoby super!:multi: co do Elmiastego - wszystko zależy od kontekstu - szczęśliwy i w dobrym nastroju - jest przyjaźnie nastawiony i łaknie towarzystwa i zabawy z kumplami, a kiedy jest nieszczęśliwy będzie szukał dziury w całym - bo ktoś musi być winny jego nieszczęścia:p Na swoim terenie gotów jest się zaprzyjaźnic z każdym psem - chyba, że przybysz na dzień dobry będzie się rzucał :diabloti: Myśle, że powinni się ładnie dogadac, a kto wie - Elmiasty uczuciowy jest, więc może się zakochać:roll::loveu::evil_lol: [B]Zach[/B], skoro poczta tak dobrze działa - to może bym Ci na trochę pożyczyła nóż?
-
[quote name='niedzwiedzica']FUKA-widzisz, jak skutecznie trzymamy te kciuki ?? Juz nie ma ropmacicza ;) jeszcze troche potrzymamy to i cysty sie rozejda i bedzie ok.:multi:[/quote] to może załatwcie mi jeszcze żeby te szczeniaki przetrwały jednak burzę hormonalną i sie utrzymały:mdrmed: jutro idę na kolejne usg - ona ma teraz srednio usg raz w tygodniu.... :p i o ile nic nowego nie wyniknie - w środę rano operacja:mad: [B]Jura[/B], generalnie - Fuka po szczeniakach zaczęła miec dziwne, przedłużające się cieczki. Śledztwo wykazało, ze przyczyna sa cysty na jajnikach, próbowaliśmy cholerstwo ubic farmakologicznie i wydawało się, że byliśmy skuteczni... Niemniej jednak podczas cieczki była pod kontrolą, dmuchalismy na zimne i próbowaliśmy jajniki zmusic do współpracy, ale wygląda na to, że się nie udało przechytrzyc przeciwnika:shake: i szczeniaki nawet jezeli sie poczeły - to juz ich w niej nie ma... Trzymaj się ciepło - będzie dobrze!!!! [B]Kochani[/B], wszystkim dziękuje za ciepłe słowa! [B]Carragan [/B]- mam nadzieje, że się zobaczymy w Katowicach i Elmiasty pozna Maleństwo:cunao: [B]Zach, [/B]dalej trzymam kciuki - tym razem za egzaminatora - żeby dobrze sprawdzał :-D [B]Ali[/B], jeszcze raz wielkie dzięki za cierpliwość do mnie i Waszą pomoc :buzi: , no i oczywiście za zdjęcia - jutro spóbuje cos tutaj powrzucac! :hmmmm: tylko musze dojść jeszcze do tego jak je dołożyć do reszty moich zdjęć.... Powodzenia w dręczeniu Derysia! Pamiętaj - pomalutku, króciutko, za to z długimi i atrakcyjnymi przerwami!
-
W ogóle to ja już nie wiem czy w ogóle my nie szukamy dziury w całym... [B]Jesteście kochani:loveu:, dziękuję za dobre słowa i kciuki - mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i, że jej nic złego nie jest i nie będzie:roll:[/B]
-
Wróc, właśnie się dowiedziałam, że to nie jest ropomacicze tylko nie wiadomo co..... Tzn ona ma cysty na jajnikach i nie ma ropomacicza, ale w ciąży to tez raczej nie jest... Na tyle na ile mozna to było określić 10 dni po kryciu... Ja juz nic nie wiem, rzecz w tym, że przez tydzien byłam poza domem - i to był głuchy telefon - najpierw podejrzewali ropomacicze - a w piatek je jednak wykluczyli - tylko jakoś nikt mi tego nie raczył powiedziec, kazdy uważał, ze ja to już wiem.... I ja dzisiaj rozmawiałam z Gocha bedac na etapie, ze to jest ropomacicze, a Gocha nie wiedziała, że ja jestem na tym etapie - wiec rozmawiała ze mna jak ze ślepym o kolorach... No i teraz już zaczynam rozumiec dlaczego Gocha juz sie nie pali żeby pozbawiać Fukę macicy, a tydzien temu chciała....
-
Zamiast szczeniaków mamy chyba początek ropomacicza:-( No i sama nie wiem, bo własnie gadałam z Gocha i ona zastanawia się czy jeszcze nie poczekac kilka dni:-?
-
No, a najbardziej pomogło mu chyba to, że Elmo zakochał się w uzytkowym Lordzie i bardzo chciał połączyć te dwie linie, ale z jakiegoś dziwnego powodu zupełnie mu sie to nie udawało:wallbash: :roflt: chociaz baaardzo się starał :turn-l: Po powrocie do domu wróciła mu jednak miłość do Fuki - co znacznie ograniczyło moje mozliwości odsypiania:p I smutno mi jak na nich patrzę, bo Fuka jest chora i jutro będzie miała operację:-(
-
[quote name='niedzwiedzica']FUKA_- gratulacje dla Elmiastego :multi: :multi: znaczy to,że bestia zaczęła na ringu biegać ;) [/quote] On nie biegał! ON LATAŁ, on zapierdalał jak mały zapierdalacz:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :painting::Cool!: Nie moge pojac czemu wszyscy pchaja się na Walentynkowa w Bydgoszczy skoro w Gdańsku sa taaaaaaaaaaaaaaaaaakie ringi, na których można sobie pobiegac.... a nie robic trzy kroki na krzyż:diabloti: Inna rzecz, że Elmiastemu chyba najbardziej pomogł w bieganiu świetny nastrój - jego goopia pani przez tydzień go nie dotkneła ani trymerem, ani grzebieniem, a do tego przywiozła go do takiego fajnego miejsca gdzie spotkał wspaniałych kumpli:loveu: i zamiast sterczec na stole - mógł się bawić na całego:Dog_run::Dog_run::Dog_run:
-
[B]Kochani!!!!!!!!!!!! [/B]Było super, tylko jestem baaaardzo zmęczona.... Bardzo wszystkim dziękuję za miłe chwile, cudowny nocleg :drinking::drinking::drinking:, wielką pomoc i cudowny doping!:modla: :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: i.... niestety musze dokonac kilku sprostowań:roll: Jego Wysokość Lord Ludwiś ma tylko :hmmmm: powiedzmy....., że ma pół głowy i kawałek przednich łap:oops: Deryś nie ma głowy tylko idealnie nagie czoło i kawałki policzków:eek2: To by było na tyle jeżeli chodzi o moja wydatna:-? pomoc groomerską.....:p A Darkstorm i jego rodzina nie doczekali żebym dotkneła ich psa nożem:oops2:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
asystencki:p -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='nikit1'] Fuka będziemy w Gdańsku, ale w sobotę, bo jedziemy tylko z Borysem. Będę rozglądała sie za Zach. A Wy kiedy przyjeżdżacie? [/quote] Przyjeżdżamy w sobote, ale boję się, że się niestety znowu miniemy - bo ja mam rano egzamin i dopiero po nim bedę ruszac.... a mam interes komorkowy.... -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Nitencja']Gratulacje dla chlopaka :) Warto jeszcze dodac ze Łezia dostala BOB[/quote] I przy okazji rozpoczęła swój dorosły championat:multi: Gratuluje Rolkowi:drink1: , szkoda, że tak szybko znikneliscie:-( chciałam pogadać..... -
A ja wam powiem, że to w dodatku zaraźliwe jest:evil_lol: :crazyeye: Mój ojciec - człowiek z zasadami, dbający o czystość i higiene (jak byłam mała potrafił wieczorem z latarką sprawdzać czy położyłam się spac z czystymi nogami...:roll:), no więc lat temu 34 mój tata kupił naszą pierwsza airedalkę, która miała wtedy 4 miesiące i była nauczona sypiac w łóżku swojej hodowczyni. Ponieważ jako już rzekłam - mój ojciec ma zasady - psa w łóżku czy na fotelu zdzierżyc nie potrafił - dlatego Jaga pod jego czujnym okiem przeszła natychmiastową resocjalizację. Z jakiegoś powodu psy wychowuje się łatwiej niż dzieci i w efekcie Jaga przez 16 lat życia z nami nigdy pod żadnym pozorem nie pchała się do łóżek, w ogóle była świetnie wychowana i wpatrzona w swojego pana. Potem już w domu były moje psy... I łóżko generalnie było tabu, przynajmniej w szczenięctwie, a potem sama zaczełam je zapraszać - szczególnie w zimowe wieczory w roli termofora:eviltong: choc w sumie ani Wiga ani Fuka - wielkimi amatorami spania z panią nigdy nie zostały. Co innego puste łóżko, fotel, albo kanapa... I tak stopniowo zaczeliśmy miec w domu fotele psie i ludzkie. Zaraza postępowała, ale łóżko rodziców ciagle było tabu, które w końcu obaliła Kawa z Elmem. A zaczelo drżeć w posadach kiedy po śmierci mojej babci zamieszkała u nas jej 20letnia smierdząca kotka i uznała, że najlepiej jej sie spi na głowie mojego ojca, który nie lubi kotów, albo na jego kolanach... Potem pojawiła się Kawa i choć najpierw była trzymana poza łóżkiem, potem w chorobie jakoś tak zalęgłą sie u mnie na stałe w lóżku - ma z niego znakomity punkt obserwacyjny i jest wyżej niż Fuka, która spi pod łóżkiem... Ojciec mowił, że to obrzydliwe i niehigieniczne, ale kiedy podczas mojego wyjazdu Kawa przenisla sie do jego lozka - był cały zachwycony i dumny, ze go wybrała... A teraz najszcześliwszy jest z Kawą w nogach, mamy nawet pewna rywalizacje wieczorną - czyje towarzystwo wybierze Kawa:lol: Ostatnia zasada, źe psy nie wylegują się na łóżku pana w ciagu dnia - została pogrzebana przez Elmo. Wszystkie były zawsze zganiane, ale jak Elmo kilka dni po przyjeździe z kennelu, kiedy był zestresowaną kupką nieszczescia i nie umiał sobie znaleźć miejsca - położyl sie z widoczną lubościa na pustym łóżku - nawet ojciec go nie zganił..... No i w miedzyczasie zalągł mi sie Makaronik w moim łóżku:multi: Dlatego [B]Fritz [/B]- NIGDY NIE MÓW NIGDY....