-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Kostek replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Kochani czy ktos moze zrobic temu gnojowi nalot?zdjecie jest na naszej klasie chlopak z bytomia 25 lat... przeczytajcie prosze ja jestem z wawy wiec gow...zdzialam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174861-zdjAE-cia-z-nk[/URL] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/25204045/34/other/std/794f912225.jpeg[/IMG] -
Bytom !Szokujące zdjęcia szczeniaka na NK pomocy.
Kostek replied to ania10512's topic in Okrucieństwo
dobra zamiast marudzic co by kto zrobil trzeba zrobic tam kontrole toz z bytomia odpada bo to mozna sobie wsadzic i pokrecic w nosie...wie ktos o jakiejs fundacji z bytomia lub okolic? -
Hessa 8 miesieczne pomieszane z poplatanym bullowate cos-ma domek
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
innych zdjec niestety na razie nie bedzie wiec musza wystarczyc nam takie na tej 1 focie to ona jak zjarana wyglada :D gdybys mogla ja gdzies powrzucac bede widzeczna ja mam jeszcze zwariowane 2 dni i tez zaczne dzialac -
przedstawiam Wam Hesse moja nowa schroniskowa podopieczna...Hessa pomieszkuje sobie w schronisku ale nie ma problemu zeby przywiezc ja np do stolicy gdyby ktos chcial takiego cudaka :lol: Hessa ma około 8 miesiecy, urzekla mnie swoim usmiechem mianowicie-jak podchodzi sie do boksu tak szeroko i szczerze sie usmiecha ze pokazuje cala klawiature snieznobialych zabkow(niestety nie udalo mi sie tego uchwycic na fotce-musicie wierzyc mi na slowo).Nie przejawia zadnej agresji do ludzi jak i innych psiakow w boksie mieszka z innymi suniami ale ma takze kontakt z psami z innych boksow i tez jest wszystko ok, widzialam jakies ptaszyska do okola i tez miala je gdzies...Hessa jest odrobaczona odpchlona i zaszczepiona przeciwko wsciekliznie czeka sobie w spokoju na domek a to ten piekny zwierz [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6715/dscn1468.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5368/dscn1466.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6492/dscn1465j.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5245/dscn1467f.jpg[/IMG] link do allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item838091019_szczeniak_miks_amstaff_suczka_szuka_domu.html[/URL] gdyby ktos byl chetny pomoc w ogloszeniach bede zobowiazana
-
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nic nowego nie slychac na razie:( ogolnie jakos cienko z telefonkami ostatnio -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no niestety mogla chociaz dac znac ze sie nie decyduje czy cos:( -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
pani sie nie odezwala:( -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no i jedna wielka pupa zasmarkana....szukamy dalej :( -
Frytuni moze sie azyl przypomnial bo tam miala kotki ja foteczki moge ogladac caaaale dnie i noce:)
-
a skad wiadomo ze to 100% autoagresja?wszystko inne zostalo wykluczone? przerazil mnie pomysl z przepisaniem luminalu...
-
jak milo popatrzec na taka super rodzinke az sie chce krzyczec wiecej i wiecej :D
-
dziewczyny on luminal dostaje tylko z powodu wygryzania?kto mu to przepisal? czy on jest z jakims innym psem w boksie?czy mozna juz szukac mu domu?
-
ooo bedzie Prytunia :D