Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. [quote name='Astaroth']no ale w sumie 5[/QUOTE] w sumie to tak ale zootechnika jest 2 stopniowa i nie ma obowiazku robic mgr u nas na wydziale;)
  2. inz dzienne(od tego roku 4lata)było 3,5 roku wieczorowe 4lata zaoczne 4lata mgr dzienne 1rok zaoczne 1,5roku
  3. [quote name='MonikaP']Kostek, metody hodowlane to moja specjalizacja, więc mnie się podobają, ale 99% studentów na nie pomstuje ;-). [/QUOTE] wydaje mi sie tzn bynajmniej u mnie teraz tak jest na uczelni nie mamy dobrych wykladowcow od metod...mnie metod uczyla kynolozka ktora wymyslalajac zadanie sama nie wiedziala jak je rozwiazac(no i podoswiadczala sobie na nas rok i metod juz nie uczy a studenci ktorzy nie zaliczyli cw dzieki temu mieli waruneczek za 4 stowki)...babeczka od wykladow 3 razy prowadzila ten sam wyklad i nie dalo sie przetlumaczyc ze to juz bylo...wiec w sumie jak studenci maja umiec a co najlepsze lubic przedmiot skoro widza ze nikt na powaznie tego nie bierze...
  4. no dobrze pozwole sobie Tobie wybaczyc;)
  5. czepne sie zootechnika nie trwa 5 lat :P
  6. duzo latwiej niz na weterynarie bo wszyscy najpierw skladaja papiery na wet a ci ktorzy nie dostali sie na wet leca na zootechnike z mysla ze pozniej sie przeniosa;) a zawod-> zootechnik :D
  7. wybacz ale jak dla mnie to sciema...
  8. no a myslisz ze ja to po co zapytuje :D
  9. kleo gdzie studiujesz?w warszawie juz od kilku lat nie kroi sie zab tylko wszystko jest symulacja w programie komputerowym...robale na zoologii sa w formalinie a jajko jedyne jakie rozbilam przez 4 lata to to do okreslenia skladu na towaroznawstwie... studia nie sa straszne same w sobie ale jesli ktos mysli ze tam wszyscy kochaja zwierzatka i sie z nimi niuniaja to sie grubo pomyli
  10. oj...mam na roku kolege ktory pracuje na kurzej fermie...powiem Wam szczerze ze te filmy to i tak maly miki przy tym co ten chlopak opowiada(na klamstwa za stary i za powazny) w kazdym razie ja wlasnie jestem na wylocie tj pisze prace inz i podsumowujac moje 4 lata nauki na tym zacnym kierunku...o pieskach kotkach mialam tyle co owy kotek naplakal bo tak jak MonikaP napisala zootechnika nie polega na kochaniu zwierzatek i robieniu im dobrze...zootechnik w prawdziwym pojeciu ma umiec wyciagnac ze zwierzaka jak najwiecej jak najlepszych cech i je sprzedac za gruby hajs...a z psa i kota w naszym kraju procz smalcu i skorek na korzonki nic sie nie wyrabia... Monika ja tam metody lubilam 3 razy podchodzilam do egzaminu 2 razy brakowalo mi 0,3 pkt aby zaliczyc za 3 razem powiedzialam dziekanowi panie jak nie zalicze to mnie wywalcie-zaliczylam na 4 jako jedyna na roku;) mam sentyment do tego przedmiotu...u mnie na wydziel chodza plotki ze metody maja zostac wycofane z toku studiow mam nadzieje ze tego nie zrobia bo mimo ze to przedmiot dosc beznadziejny to jednak daje spory poglad na pozniejsza prace zootechniczna
  11. [quote name='mariolka']miałam telefon po Dusię. jakiś wiesniak i 3 letnie dziecko. Tylko nie wiem czemu moj nr dalej jest.. albo stare ogloszenie[/QUOTE] przed wpisaniem nowego tekstu Duska byla oglaszana z naszymi numerami Twoim i moim...nie wiem why no ale tak bylo w 1 poscie i tym sie pewnie dziewczyny sugerowaly...ja tez mialam telefony ale nie ma o czym mowic...
  12. Kasiu bardzo Cie proszę zaopiekuj się Natalką,na pewno ją polubisz. To taka ciepła i miła osoba, kocha zwierzęta, pomaga psiakom. Macie wiele wspólnych tematów tak jak i my. Natalia jest najmłodszą ofiara tej strasznej tragedii. Miała całe życie przed sobą. Tyle planów, kończyła studia na Wydziale Nauk o Zwierzętach...Bardzo Cie proszę...
  13. Figo i Fago padaczkowe nie sa ale tez bardzo chore
  14. Dżdżowniś ja się nie potrafię opowiedzieć czy dawać czy nie dawać bo są za i przeciw -można dać gnata psu który siedzi sam,jak jest ich więcej to ja bym nie dała -można dać gnata psu jak zje go przy Tobie i widzisz, że nie połknął całego na raz miałam kiedyś takiego oszołoma który łykał wszytko bez gryzienia i ciekawie później nie było -pies w schronisku i tak ma zwalone życie więc przyjemność z gryzienia kości to jakaś tam frajda ale to samo jak damy mu ucho czy kość wędzoną -w sumie są ludzie którzy karmią tylko surowizną i nie narzekają, psy ładne, zdrowe itd w domu moje psy co jakiś czas kości jedzą ale w schronisku na 3,5 tysia zwierząt raczej bym się wstrzymała
  15. Akrum te ogloszenia ktore zrobilas szybko spadaja?gumtree ma odnawiane a jak z reszta?musimy ogarnac to jakos tak aby kazdy z nas podnosil ogloszenia aby ciagle Duske bylo widac, ja i Taubi w ten weekend na uczelniach ale powoli ogarniamy temat
  16. dusje tu takze ci odpowiem nie znasz sprawy mojej i eb wiec daruj sobie bo to jak na ta chwile ja sie smieje z ciebie "do rozpuku" i jakos nie bardzo interesuje mnie twoje zdanie na moj temat bo nawet mnie nie znasz boli cie ze pomagam psom i pomagac bede?trudno wybacz ze widocznie skoro cie to tak boli robie to lepiej niz ty ale nie kazdy musi byc w tym dobry...pewnie gdyby ci dogo i szukanie afer oczu nie przyslonilo takze zajmowalabys sie psami a nie klepaniem kto jaki zly a kto jaki dobry z mojej strony eot a kazdy twoj kolejny post atakujacy bezpodstawnie moja osobe zglaszam do modow powodzenia w dalszym zyciu
  17. i ostatnie dwa [img]http://img265.imageshack.us/img265/9905/img6340wp.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/507/img6368q.jpg[/img]
  18. kolejne fotki [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/385/img6353h.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1556/img6348a.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9599/img6347r.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3128/img6346x.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/508/img6342q.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6262/img6341w.jpg[/IMG]
  19. swiezaczki jeszcze cieple [img]http://img185.imageshack.us/img185/7637/img6366.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/7426/img6362.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/4135/img6360e.jpg[/img] [img]http://img697.imageshack.us/img697/4056/img6358.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/8922/img6355r.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/7190/img6354.jpg[/img]
  20. Duska w tym momencie w takim razie ma chyba 3 aukcje na allegro Akrumową Larową i azylową
  21. Kochana gdybym nie czytala to bym sie nie wypowiadala, nawet z Taubim debatowalismy nad tekstem aby byl prosty i suchy,aby ludzie dzwonili i na wlasne oczy przekonali sie jaka jest Duska [SIZE=3]"[/SIZE][SIZE=3]Gdyby nie jej charakter, na pewno od dawna byłaby w swoim domu. Jednak ludzie odwiedzający schronisko nie mają nawet możliwości jej zobaczyć. Dlaczego? Bo Dusia nie ufa nikomu. Widząc obcych chowa się do budy. Znajomych- szczeka lub nieśmiało wpatruje się zza budy." "[/SIZE][SIZE=3]W tej chwili jest praktycznie 'skreślona'. "[/SIZE] [SIZE=5] [SIZE=2]mnie to nijak nie zacheca do poznania Duski[/SIZE] [/SIZE]
  22. dla mnie wystarczy chciec skoro chce sie pomoc psu ale widocznie tylko niektorzy z takich zalozen wychodza...dla mnie koniec tematu
  23. ok dziekuje za przejrzystosc sytuacji
  24. Pidzej zaktualizowala 1 post :) ja sie z Toba nie kloce bo nie ma o co...tekst nie byl dobry bo zniechecal do dzwonienia potencjalnych chetnych, ludzie i tak mysla ze psy ze schronisk to jeden wielki klopot a czytajac teksty ze pies jest zalekniony biedny wyploszony i nie wiem co jeszcze juz w ogole im sie odechciewa rozumiem ze nadal przystajesz za tym ze ogloszen nie zrobisz?
×
×
  • Create New...