-
Posts
26461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by brazowa1
-
wesołych..........
-
paluszki??????? ma byc karp,ułowiony w sklepie,nastepnie zabity w domu,ma byc tradycyjnie. Pecherz pławny dziecku do zabawy.
-
święta idą,może jakieś życzenia,kolęda,cokolwiek? ach,zapomniałam,Wy teraz na fejsie wszystkie,co tam stare Dogo,zużyło się,po co komu życzyć.
-
dajcie jakś piekną metamorfozę...taka świąteczną,żeby wiara w świat wróciła.
-
Serce rośnie i ten biało-rudy kundelek przecudny i jamnis nareszcie wyprostowany i briardzica super!
-
Sagusia ciągnęła rower. Za każdym razem,gdy ja przypinałam, nie byłam pewna, czy nie jest to mój ostatni spacer. Ale uczucie jest tak fajne, że warte ryzyka. Wyżły sa do tego najlepsze.Pewnie słyszałyście o eurodogach? Popatrzcie na ta perełke wyżlakowatą,adoptowaną wiosną z naszego schroniska (sopockiego),to SOS wyżłom znalazło temu psu taki dom. Teraz Grafit jest profesjonalistą w każdym calu,a ja jestem z niego dumna,jakby co namniej był moim psem ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/417/69a7ad363bf961famed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Mika31']ja kupuję takie z małą ilością czekolady i nadzieniem trufelkowym wgniatam tabletkę w kawałek cukierka .Przerobiłam metodę pasztetową serkową kiełbaskową i pluje tabletkami więc wtykamy w cukierka[/QUOTE] Chryste Panie,MIKA. Jeszcze napisz, że podajesz w ten sposób lek na wątrobę.