Jump to content
Dogomania

brazowa1

Members
  • Posts

    26461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by brazowa1

  1. wesołych..........
  2. Zulko,kiedyś przyjdzie i to pewnie niebawem. Dinuś ma dużo, bardzo dużo lat. Ale cholernie się cieszę,że w końcu zebrałam sie na odwage i tu weszłam,a Wy nadal jesteście w duecie!
  3. Dobrze słychać :) Co tydzień nowa porcja fotek białych aniołków z czarnym diabełkiem :) Ma wigor za całą trójke białasów!
  4. paluszki??????? ma byc karp,ułowiony w sklepie,nastepnie zabity w domu,ma byc tradycyjnie. Pecherz pławny dziecku do zabawy.
  5. święta idą,może jakieś życzenia,kolęda,cokolwiek? ach,zapomniałam,Wy teraz na fejsie wszystkie,co tam stare Dogo,zużyło się,po co komu życzyć.
  6. piękne i słodkie fotki :) Jakie kochane śpiochy :)
  7. brazowa1

    Metamorfozy

    dajcie jakś piekną metamorfozę...taka świąteczną,żeby wiara w świat wróciła.
  8. [quote name='Itske']Ucałowania dla Dolara i pasjonata piłeczek :lol:[/QUOTE] Dolara cmoknę, ale Kajtusia sie nie odważę.
  9. nie pisz Zulko, my wszystko rozumiemy. I w każdej Waszej wspólnej chwili jesteśmy z Wami.
  10. u nas tez wiosna,co mnie cieszy bardzo.
  11. Zwyczajowo w poniedziałki po pracy ląduję w schronie, żeby sie wyluzować po pracy z ludźmi,więc będę.
  12. Wsapółczuje Agatko. Przez te ostatnie miesiące życia Holki, stała mi się bliska, bo duzo o niej pisałaś. Widac,jak ważna była dla Was ta psinka.
  13. :) :) :) Dzis byłam, pucha rozdana. Normalnie Dolar i Rudy mi się rozbestwią.
  14. Ja własnie z FB przyszłam,od Isadory. Deklaracji stałej nie mogę, jedynie drobna sume jednorazowo, ale jak więcej ludzi się zdarzy z tymi drobnymi kwotami, to przeciez też się coś nazbiera. I wiem, co to widzieć przed sobą ino czarna dziurę,dobrze,że Dogo napisałas tutaj.Poprosze na PM nr konta.
  15. brazowa1

    Metamorfozy

    Serce rośnie i ten biało-rudy kundelek przecudny i jamnis nareszcie wyprostowany i briardzica super!
  16. hehhe,ano czekoladowy ;) Dzięki Itske,że przyszłaś i za puszki dzięki i za to żeś fajna i ze taki z Ciebie z krwi i kości psiarz
  17. brazowa1

    Metamorfozy

    jak pięknie :)
  18. Sagusia ciągnęła rower. Za każdym razem,gdy ja przypinałam, nie byłam pewna, czy nie jest to mój ostatni spacer. Ale uczucie jest tak fajne, że warte ryzyka. Wyżły sa do tego najlepsze.Pewnie słyszałyście o eurodogach? Popatrzcie na ta perełke wyżlakowatą,adoptowaną wiosną z naszego schroniska (sopockiego),to SOS wyżłom znalazło temu psu taki dom. Teraz Grafit jest profesjonalistą w każdym calu,a ja jestem z niego dumna,jakby co namniej był moim psem ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/417/69a7ad363bf961famed.jpg[/IMG][/URL]
  19. Teraz na topie jest olej z kokosa,macie z tym doświadczenia?
  20. [quote name='Mika31']ja kupuję takie z małą ilością czekolady i nadzieniem trufelkowym wgniatam tabletkę w kawałek cukierka .Przerobiłam metodę pasztetową serkową kiełbaskową i pluje tabletkami więc wtykamy w cukierka[/QUOTE] Chryste Panie,MIKA. Jeszcze napisz, że podajesz w ten sposób lek na wątrobę.
  21. Nieee,ja nie chcę,żebyście brały,ja sie tylko pytam,czy znacie kogos fajnego, kto mógłby wziąc i by zadbał. Warto zapytać każdego,do kogo ma się zaufanie, nawet jak reprezentuje "inne rasy".Bo przecież znajomych ma różnych. I czasem dom dla owczarka przychodzi od chiłek.
  22. [quote name='jaanka']Oktawia6 była kiedyś zakręcona pekińczykowo.[/QUOTE] Oktawia wie i razem z nami szuka domu. Sprawa pilna i cholernie beznadziejna.Ogłaszac nie możemy.
×
×
  • Create New...