Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Ewik GRATULUJE!!!! masz przecudne te lasaki!!!!!!!!!!!!!!! takiego jak ten piesek (zwal go jak zwal:)))) to ja bym chciala miec! a na bisie par wygladaliscie wprost rewelacyjnie!!!szkoda, ze drugiego dnia sie nie zglosilas na ten final, bo mysle ze mialas szanse na 1wsze miejsce z tak cudnymi psiakami!!! GRATULUJE JESZCZE RAZ!!!!!!!a bylo super:))))))hahahaha wesolo ze hej:)))
  2. kroliczku Tobie powiem za friko:)))szarpejka zadnego nie widzieła ja tam:))))))))))))))))))))))00
  3. Litosci!!!! ptaki teraz zdychaja glownie z glodu!!!bo zima jest jaka jest, a ludzie w panice jeszcze ich nie karmia!!!! i zadziwiajace jest to , ze mamy ptasia gryoe od setek lat i dopiero od 2 lat jest panika!!! dlaczego???? bo wczesniej ona sie zwala pomorem drobiu??????? a to dokladnie ten sam wirus! co nagle sie zrobil szalenie niebezpieczny??? litosci!plizzzzs
  4. Kochana tam wszyscy biora, dasz 10 hrywien i Ci napiszemy:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tu litosc nie ma nic do rzeczy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. nie mam katalogu ale byly az 2 z Maskwy chyba. Pies i suka Pies wygral rase na stoj fajny, ale w ruchu mial cos z tylkiem-nie wiem co, ale tak koślawo biegl
  6. orsini

    Zaswiadczenie

    wiecie co: w zyciu NIE mialam zadnego takiego swiadectwa zdrowia na zadna wystawke\!!!mialam zwykle, jesli bylo wymagane. Wlasciwie wszyscy weci sa pod kontrola powiatowego lekarza wet. wiec to co wystawiaja to tez jest urzedowe:))) a takie wystawiane w powiecie jest tylko na zagranice i to nie na kazda, bo w Unii paszport tylko wystarczy. Natomiast jest to stary juz nieaktualny druk, wiec nie w kazdym powiecie go wystawiaja i wtedy problem, bo jak jechac np. do USA jak sie powiatowy uprze, ze druk nieaktualny i go nie wystawi???my wydajemy, ale znam powiaty gdzie nie daja i koniec! i wtedy problem
  7. orsini

    Zaswiadczenie

    maga POWIATY sa:))) ja pracuje w takim "powiecie":))))))))
  8. [quote name='malawaszka']:evil_lol: ot literówka - przecież wiem że to WIKTOR :loveu:[/quote] no literowka a ja sie moge obrazic hahahahahhahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  9. [quote name='malawaszka']:klacz: a Orsiniowego Wektorka nie masz na fotach?? :cool3:[/quote] What???????? W[B][SIZE=7]i[/SIZE][/B]ktorka jak juz:)))))) ja musze pojechac do Krysi i pozmniejszac:)))))to cos sie wklei:))))
  10. a wlasnie Andriej ma foty-duzo fot, wiec czekamy na nie:))))))))
  11. Baska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heloł:)))))))))))))))))))))))))) Andriej, musze Ci powiedziec, ze jestes zaj...efajnym pilotem:)))))))jeszcze lepszym niz nasz Jarek hahahahahahaha Andriej ja sie tez pisze na |Sarajevo:lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. Dzieki Kochani za gratulacje, ale polowa z nich nalezy sie Germanice, bo Wiktor jest tez i jego psem i wszystkie sukcesy, ktore do tej pory odniosl sa jego zasluga! Adam dzieki!!!!!!!!!!! Zreszta Wiktor sie nazywa [B]GERMANIKA[/B] WINGED LOVE nawet:))))))
  13. orsini

    "Kosice"

    NÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN, CAC, VÍŤAZ SLOVENSKA BANSKÁ BYSTRICA 07.05.2006 a na tej samej www, ale slowackiej jest ze Zwyc.Slowacji jest w Banskiej, wiec JAK TO W KONCU JEST???????
  14. ja tez sie pochwale ta ELITARNA wystawka:)))))z moim psiakiem zaczelam intera, mam z wyjazdu 2 x CACiB, 3 x Best of Breed, 3 x NPwR, Championat Moldawii i Zwyciestwo Moldawii 2006:)))))))))))klimaty panujace w dzikim kraju opisze jak bede miala dostep dp kompa na dluzej
  15. hahahahaha no tez sie juz podziwiam za odwage:)))na 2 lata mam dosc dzikich krajow:)))))
  16. [quote name='Germanika']Fotki z Wilna [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4010/tndscn25397uf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/2121/tndscn25410py.jpg[/IMG][/URL][/quote] a ta krasawica z Persi eta KTO?:o :o :o
  17. hahaha no wlasnie bylo duzo psow z Polski i wszystkie polskie psiaki powygrywaly:))))))))))))Sredniaki tez z Polski byly i wygraly,ale nie pamietam nazw:)))
  18. dzieki wszystkim!!!jak dlugo trzeba jechac?????????????????/k.mac i jeszcze dluzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie amietam ile nam wyszlo ponad 26h w jedna strone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo na granicy stalismy i stalismy i w jedna i druga strone!!!!masakra!!!!katalogu nie mam wiec niestety Wam stawek grzywek nie podam. Kraj zadu.... ale biorac pod uwage trudy podrozy to to sa najcenniejsze moje CACIBY w zyciu!!!!hahahahahahhahaha koszmar!!!ale bylo wesolo:)))))))
  19. Odpowiem na priwy w terminie pozniejszym-nie mam kompa teraz:(((((hahahaha Moldawia totalny dziki kraj, ale jesli brac pod uwage trud jaki wlozylismy, zeby tam dotrzec to to sa chyba najcenniejsze caciby jakie w zyciu zdobylam hahahahahahah
  20. hahaha no:))))jaja byly na maxa:))))))mowilam, ze Wanio zaszalal:))))))))))))))))a to cos to TARTAN:))))))rewelacyjna przyczepnosc:)))a ringi 2 razy wieksze jak w Sopocie, wiec mozna bylo psa w ruchu pokazac jak nigdzie!no i atmosfera-Polacy w koncu sie razem trzymali, czyli trzeba przejechac 1200km w jedna strone, zeby sie dobrze bawic na wystawce wspolnie:(
  21. GRATULUJE WSZYSTKIM!!!!ja tez bylam na Elite Show Kiszyniew hahahhaha:))))3xBOB,3xCAC,3xNPwR,2XCACiB,Championat Moldawii, Zwyciezca Moldawii 2006:))))))))))))))))nic tylko jezdzic w dzikie kraje:)))))))))))))))))))))a tak na powaznie to zaczelam Intera i sie bardzo z tego ciesze:))bo czas juz tykaGruca jakbys przypadkiem miala jakies fotki moje to pliz:))))))w ogole bylo super:)))dawno sie tak nie nasmialam, no i co bylo niespotykane to to ze Polacy sie razem trzymali:))czyli trzeba jechac 1200km zeby na wystawce byla fajna atmosfera???????:o :o :o :o
  22. super fotki!!!!Gucia wiecej fot szczenkow pliz!!!!reszta tez:)))WIECEJ, WIECEJ, WIECEJ!!!
  23. skonczyl 1 intera, zaczal 2 intery, 2 razy wygral grupe i raz byl 3 na BEST IN SHOW:)))))))))))))))))))))))))))))to tak w skrocie sam dokladnie zaraz napisze co i jak:))))))))))))))))))))))))))
  24. Iwona i Agatka dzieki:))))no ja tez na co najmniej 2 lata mam dosc!!!!:)))ale nawet Selivestrowa byla :o :o :o :o
×
×
  • Create New...