-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
mi sie podoba!!!! dzadowy!!! szkoda , ze w Korei:(((skubancy maja ladne psiaki:((
-
[quote name='Ka-Vanga']Hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :eviltong: .[/quote] nie hahahaha tylko odkładaj już kaskę:)))jak chcesz zachowac tajemnicę:))))))))))))))))))))))))
-
[quote name='Ka-Vanga']Hahaha ja Ci zaraz dam, cicho siedz :eviltong: .[/quote] co dasz??? wiesz za milczenie tez mozesz zaplacic:)))jesli cene przebijesz oczywiscie:)))wrzuce na allegro hahahaha pt. TAJEMNICA KAVANGA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ka-Vanga'] To na razie moja slodka tajemnica ;) .[/quote] hihihihih a JA wiem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kto ile da zebym powiedziala?bo za friko to nic nie daja najwyzej w dziób:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Polna']HANDSOME LITTLE MAN OF CATULUS Xandrina[/quote] tak myslalam!!!ostatnio w Legionowie BIS Junior wygral!!!CUDO!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='vis'] To tak jak spaniel angielski i amerykański. Nie miesza się ich między sobą. Jedne są wybitnie pracujące a drugie wybitnie wystawowe.[/quote] NO WLASNIE!!!!genialny pomysl, ale chyba utopia niestety:(((
-
[quote name='mkkm'][IMG]http://www.xandrina.com/images/beagleshows/HelmutBOG.jpg[/IMG] Piękna fotka Dakarka! Spisał się chłopak. Gratulacje dla wszystkich !!![/quote] a jak sie ten bigielek nazywa??? dzadowy!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
-
Marysiu [B]PRAWIE[/B] Ci wierze (prawie żywiec:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )
-
[quote name='Romas']Miniatura ktora ma taki przesadny wlos postawiony na lakier zaczyna zatracac sylwetke i upodabnia sie do teriera szkockiego ,ktoremu tez lap nie widac spod "sukienki".[/quote] wlasnie jak sie ma tyle wlosa to nie trzeba uzywac lakieru:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a do szkockiego teriera sa podobne miniatury z krotkimi lapkami albo nieumiejetnie podciete:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8434/wicio10mr.jpg[/IMG] Bitwa Pod Grunwaldem jest the best!!!a ja wklejam mojego farbowanego pieprzaka z Legionowa:)))))))
-
niestety nie-siedze na innym kompie:((( no duzy jest:)) a Ty w robocie?
-
[quote name='Donio']No w sumie się nie dziwię:diabloti:[/quote] hahahahahahahahaha Wąski a co powiesz na to , ze siostra Uzi wygrala BOBa w Legionowie?znowu Deuvile pokonana zostala...:)))
-
Agama i nie podeszlas?????:-( :-( :-( szkoda:((( ja poznalam Gosie i Kropki np.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jeszcze raz gratuluje MP!!!!
-
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4562/mafik6gk.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/2553/mafik55ih.jpg[/IMG] [IMG]http://img434.imageshack.us/img434/1327/mafik79gw.jpg[/IMG] i jeszcze inny sznaucerzyk: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9460/skorus10qq.jpg[/IMG] [IMG]http://img308.imageshack.us/img308/779/skorus38yc.jpg[/IMG]
-
tez dziekuje i jeszcze raz sorki:(((( w sumie nie wiem co mi odbilo bo kiedys sie normalnie lubilysmy...
-
to sie ciesze, a teraz jade w teren:(((wlasnie wystawilam z nie wiem ile decyzji na zabicie nieszczepionych psow:(((((nawet takie 17 letnie staruszki:((( ale mialy kontakt i sie gryzly ze wscieklym psem. straszne to jest SZCZEPCIE SWOJE PSY!!!!!!!!!!!!!!!! bo te szczepione tylko maja obserwacje 3 miesieczna
-
ja tez odchodze z Dogomani-pare dni temu juz chcialam, wiec napewno sie ucieszycie z tego faktu! zanim odejde chcialabym przeprosic Ewe S.(Senge) za calokształt mojej tworczosci, za niestworzone historyjki nigdzie nie potwierdzone , ktore mogly ja urazic i obrazic.
-
Ja krystyna Jaworska chciałabym przeprosic Ewę S. (nie wiem czy sobie życzy nazwiska) Senge Sengane za wszystko co na jej temat pisałam złego, niesprawdzonego i niesprawiedliwego. Przepraszam , ze naruszylam jej dobre imie. Wlasciwie nie wiem czemu to pisalam, obiecuje , ze juz na jej temat sie w przyszlosci NIE wypowiem. Jeszcze raz przepraszam wiem ze postapilam zle i zupelnie nie jak cywilizowany czlowiek!przyznaje sie do bledu i jeszcze raz PRZEPRASZAM.
-
no lubie, ale ja sie pytalam o co innego czemu spotkania z samym Michsiem bym miala nie przezyc?czy jakos tak?:crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='SengaSengana']gdyby pozwolił na rozmowę Was obojga to zaręczam, że mogłabyś się z tego nie pozbierać :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :lol: :lol:[/quote] co sugerujesz?:mad: :mad:
-
z jego Tata bardzo chetnie porozmawiam, a z Twoim mezem niekoniecznie:))))
-
[quote name='Masterton']Przychylam się do twojego postu,dobrze i mądrze powiedziane,tyle goryczy się już tu polało,i.......prawda przyznaję nikt nie jest święty,także i ja.[/quote] ja swieta nie jestem ale nie zamierzam isc z butami do nieba i bardzo chetnie podyskutuje,w koncu nie zawsze musi byc milo, no chyba ze mamy sobie tylko slodzic???kolko wzajemnej adoracji jakies????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='Agatka']W dodatku pies miał w momencie krycia 13 miesiecy...To jest dla mnie jakies [B]niepoważne[/B]... Wymaga sie przestrzegania regulaminu a i tak mozna sobe załatwic jak sie chce... [/quote] aha i mam jeszcze pytanie: bo jak ten pies kryl suke majac 13 miesiecy psem to bylo to bleee mimo, ze to bylo NIEŚWIADOME krycie, a ile mial Dengik jak kryl suczke w Nadpilickich Bestyjkach?niewiele wiecej prawda, a takie krycie bylo w pelni swiadome bo az trzeba bylo pieska przerejestrowac do innego oddzialu ZK, czyli co tamten drugi oddzial co dal zgode na takie krycie tez jest niepowazny?????[FONT=Arial] Powtarzam u innych drzazgę widzisz a u siebie belki juz nie.[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]W USA uzywa sie psow mlodszych i co , tam tez sa niepowazni hodowcy ? No tak, tylko tam sie bada psy i mozna cos wiecej powiedziec o linii, np, czy kilka pokolen wstecz nie bylo PRA i innego badziewia. [/SIZE][/FONT]
-
ajak wczoraj ogladalam FAKTY to mi sie skojarzylo:)))bo Andrew Lepper zaklada partie SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA, a powstaje KLUB SZNAUCERA I. P.:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: a tak swoja droga wracajac do Klubu- bo napisano tu tyle slow ze to dla dobra rasy itp. Hmmm, a mi sie wydaje ze to żądza władzy-zorganizuje Klub to mnie potem wybiora na szefa i jaka bede wazna! bo jakby serio chodzilo o dobro rasy to czemu najpierw nie zrobicie NIC z chorobami genetycznymi????mozna by zaczac od wymuszenia na istniejacym Klubie Sznaucera OBOWIĄZEK corocznych badan oczu i ich jawność tak jak w Skandynawii. I automatyczne skreslanie psow chorych z listy reproduktorow. Mysle ze to by bylo wazniejsze dla rasy niz jakies lansowanie sie jednostek w Klubie!
-
[quote name='Agatka']Tutaj chciałam podziekowac Orsini za to co zrobiła. Moze da Ci to wreszcie do myślenia. W...[/quote] ze niby co???ze wyciagnelam Twoje stare posty???a co wstydzisz sie tych slow teraz???????bo Ty widzisz u blizniego drzazge, ale belki u siebie w oku to juz niebardzo. Ja tez mam dosc tego forum. Jeszcze wieczorem wkleje foty Wiktora z calego jego rozwoju zeby pokazac jaki mial i ma kolor i ze pani masterton to ma taki sam super wzrok jak jest ladna:diabloti: :diabloti: :diabloti: