Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. nie bo mnie wanio zabije jak wyjawie ze to o niego chodzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. hahaha super!!! a gdzie daja takie sliczne medaliki????
  3. a jest jedna osoba:)))))i siedzi cicho!!!:mad: :mad:
  4. Natalia juz sie pochwalila, ale ciekawe kiedy ktos jeszcze sie pochwali sunia:mad: :mad: :mad: :mad:
  5. no!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. no czarne czadowe!!!takie czorty!!!! to chyba sie czesto nie trafiaja takie diably?
  7. Dzidtka no ja sie nie znam na lhasakach , ale te szczeniaki sa sliczne!!!! jak tez chce lhasaka!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko najlepiej jakiegos krotkowlosego, zeby go robic nie trzeba bylo?:))) jest takie cos?????
  8. Dzidtka te qr....y mnie wywalily!!! zapytaj sie ich czy wąski dostal za te mendy chociaz jedno ostrzezenie??? mowilam, ze to istne RM?:))))))))))))))))))
  9. [quote name='malawaszka']Orsini, ale Wektor odpada przecież bo on farbowany :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] UKATRUPIE CIE WASZKO:))) wiesz za co:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad: hahahaha no trudno:))))ale wiesz jest po cz-sr matce, wiec i tak polowa wyjdzie cz-sr:))))wiec sama widzisz tak czy siak pasuje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='dorotak']A ponieważ wyjdą Wam z tego średniaki, to biorę ja! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahaha no to laska jeszcze fortune zarobi na tym bezpapierowym zwierzaku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='malawaszka']hahahha ale to średniaki wyjdą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no to co???ale same czarno-srebrne!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. hahaha pytanko oczywiscie:)))))
  13. ktos zna obsade sedziowska
  14. [quote name='malawaszka']to suńka jest :lol:[/quote] jeszcze lepiej!!!! proponuje pokryc ja moim Wiktorem i sobie wezme szczenka za krycie!!!! o!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. a tu dzieki Natalii, co sie nie pochwalila nowym pieskiem!!! [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8122/orsiniswieta5id.jpg[/IMG] Zdrowych i spokojnych Swiat spedzonych w rodzinnej atmosferze!!!!
  16. aaaaaa to jest u nas??????? wiesz jakby znalezc czarna olbrzymke tym bzyknac to juz mamy pokolenie z cz-zr genem....:))))itd:))))
  17. [quote name='Czarne Gwiazdy']I przypadkiem w USA nie ma? [IMG]http://images3.fotosik.pl/30/awheqo6wkb4bfaj4.jpg[/IMG] Słiiiiiiit, prawda? :loveu:[/quote] oj taaaaaaaaak wlasnie takiego kcem!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. hahaha a wczesniej sobie kompa kupie:)))i net zaloze:)))zeby tak po prosbie ciagle nie byc:)))
  19. one sa:))) w Australii:)) jak bede kiedys bogata to sobie sprowadze:))))))
  20. aaa sorki to bylam ja:)))tylko nie ze swojego kompa:)) mam nadzieje, ze mnie nie zabija:)))zapomnialam sie wylogowac hahahahaha
  21. Kto byl na Epoce Lodowcowej 2????
  22. [quote name='Donio']Oddie z Saphirem już raz przegrał, ale tu akurat zależy mi na opisie; Donio z Woolim przegrał w Gdańsku; a Fanta spotyka się pierszy raz z Perspektywą - no, to przynajmniej będzie ciekawe...[/quote] no a ten znowu marudzi. Masz takie wyniki jakie i psy, wiec nie marudz, bo i tak nic nie zmienisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. no na fotach wzrostu nie widac-ja juz sie wielokrotnie przekonalam, ze to co sie wydawalo male okazywalo sie duze, a to co wygladalo na duze wcale nie bylo wielkie. Zludzenie optyczne czy jakos tak:)))zalezy z jakiej perspektywy sie fote robi-ten sam pies fotografowany z roznej wysokosci i pod roznym katem bedzie inaczej wygladal
  24. [quote name='Agatka'] Masterton trwam niezmiennie w decyzji , co więcej juz przekonałam do tej decyzji moje drugie pół ;) Wiec chyba sie juz nic nie zmieni . A najwazniejsze, żeby ktos nie zmienił zdania :)[/quote] ja tez wiem i to:)))))chyba...to moze na allegro tez wystawie?:))))no chyba ze to jakis nowy pomysl, o ktorym jednak nie wiem?
  25. [quote name='marisia']O" />. Jakaś taka zadowolniona :loveu:, wróciła do dawnej formy, czyżby w NDM zdobyła BOB-a :razz:??[/quote] Nie tylko CWC:)))))zaczelam championat, czas juz tyka wiec jest OK
×
×
  • Create New...