Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. magdziorka to chodz z galerii tu:))) konie w ogole sa fajowe:)))) o wiem:)))fryz!!!czarny ogier fryzyjski!!! pomarzyc sobie zawsze mozna:(((
  2. hmmm to moze jednak panele w pokoju?no bo fajniej wygladaja A ja patrzylam na takie szorstkie plytki wlasnie,zeby psiaki sie nie slizgaly , a na panelach sie nie slizgaja za bardzo?bo teraz mamy jakis stary parkiet i to roznie bywa-stare psy jak juz umieja to jest OK,ale szczeniakom sie nogi rozjezdzaja dlugo:(((
  3. jostra zdolniacha z Ciebie:))))))))))))))
  4. jostra dzieki za tak wyczerpujacy opis:)))))))))))))) wiesz, u mnie nie bedzie czegos takiego jak sypialnia:))tzn. bedzie, ale wszyskoo w jednym:))dlatego najpraktyczniejsze by byly plytki,ale zimne:(((a panele w sumie fajnie wygladaja i myslalam o tych niedrewnianych w takim razie:)))), bo maja przerozne kolory i mozna sobie super dopasowac, tylko sie wlasnie boje,ze za 2 lata to bedzie horror, ale plytki tez sie wydeptuja w sumie...po jakims moze dluzszym czasie ale jednak
  5. i jak taki bambusowy dywan wyglada?nie smakuje czasem bardzo sznaucerkom?:)))
  6. eeee nie:)))tamto odpada:))))bo to o mieszkanie chodzi, a poza tym to serio pewnie kosztuje takie ogrzewanie. Czekaj jak juz tak siedzisz w temacie:))))to czym sie roznia panele laminowane od drewnianych?:(((mi chodzi o te najtansze takie, bo wtedy nie szkoda w razie czego wywalic:))
  7. sluchajcie jostry, Agatki i inni tego typu co buduja dom pod psy:))))) co macie na podlodze? bo musze cos polozyci musze sie szybko decydowac.Najlepsze by byly plytki-bo najpraktyczniejsze, ale ja to na bosaka biegam a plytki zimne:((((a co powiecie na panele?w miare tanie i jak zasikaja to sie je wyrzuci, a cieple i w przenosni i w ogoole:))))
  8. a od Ewy jak miala te szczeniaki po Macie chcieli i nie kupili, chyba z norwegii. ja kiedys zrobie, ale to jak bedzie kaska:(((co prawda wydaje mi sie, ze w Polsce psy sa czyste, bo by jakis przypadek wyskoczyl i by sie slyszalo o tym, tak jak o slepakach sie slyszy,ale...
  9. niosl to tylko 1 pies, ktorego w europejskich rodowodach prawie nie ma, za to w polskich DUUUUZO:((((u santiny mam daleko i 1 raz, ale to co sobie teraz zostawie to juz powinnam przebadac, bo bedzie mialo wiecej tego w rodowodzie. A Skandynawowie przed kupnem szczenka wymagaja:(((no tez zaluje,ze tylko w usa to robia i to takie drogie:((((ehhhh a u Was w Cracow to oczy ktos robi???bo u nas nikt:((mimo,ze szkole mamy niby:(((fachowcy kurka wodna:(((((((((((
  10. nie Kochaniutka zle slyszalas:))))myotonia jest najnormalniejsza choroba dziedziczona recesywnie. Jesli 1 z rodzicow jest chore to masz 100%nosicieli. Teraz jesli chory rodzic + nosiciel=50%chore i 50%nosicieli teraz przy 2 rodzicach nosicielach: 25%chore+25%zdrowe+50%nosiciele a gdy jeden jest nosiciel i jedno zdrowe to: 50%nosicieli + 50% zdrowych w Usa badaja wzrok i myotonie tzn. ci hodowcy, ktorzy sa uznawani za porzadnych:))
  11. nie wiem, ja sie nigdzie u zadnego reproduktora nie spotkalam,zeby mial wpisane badania na dysplazje:))))bo miniatury na nia nie choruja:))) oczy to bdb ze wymagaja, tylko,ze u nas to najblizej je "robia" w Warszawie. Ja natomiast chce swoje kundle przebadac na Myotonie, ale na to kase musze odlozyc bo badanie chyba 80$ plus transport probek:((((
  12. scerbul?:))))))))))))))))))))))))))))))czad:))))))))))
  13. oczy rozumiem,ale dysplazje???????????????tego nie bo jeszcze nie slyszalam o miniaturze z dysplazja:))))i tego nikt nie chce w USA , tylko oczy i myotonia-a tego u nas nikt nie robi:(((i trzeba do usa krew slac
  14. DYSPLAZJE??????????????????????u miniatury???:)))))Agatka:)))masz za duzo kasy na foty:))))?
  15. taaaaaaa spokojne:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :wink:
  16. orsini

    Ogon

    nie nie:))sa takie cuda:)))najbardziej utytulowany czarny pies w Polsce kryl kiedys , chyba w zeszlym roku biala suke. Jak biale w Polsce wygladaja to kazdy wie, wiec i wiadomo co z takiego skojarzenia wyszlo:))no ja sie dziwie, bo jakbym miala super psa to bym nim nie kryla na lewo i prawo, bo potem i tak na psa beda gadac i tak!!! Inne kolory cz-sr i pieprzasta suke skolei u nas mieszali z bialym. Z jednej wyszlo cos, wlasciwie nie wiem co bo jest to pieprzak przynajmniej tak ma w papierach:)))ale o smiesznym kolorze-za jasny i w jakies ciemne plamy!!!!!!!!!:))))co innego,ze zeby otrzymac fajne biale to trzeba pomieszac kolory,ale...
  17. kraj jest przezabawny:)))tzn. u nas tez pewnie kiedys tak bylo, chociaz sobie nie wyobrazam Polaka czekajacego grzecznie w kolejce:))))
  18. ale sedzina jest spoko,wiec mam nadzieje,ze nie bedzie sluchala asystenta:)))a bo moge miec 2 agentow na ringu,ale mam nadzieje, ze ta 2ga osoba to pojdzie asystowac na dobermany, bo jak tez na ten sam ring to KANAL:)))
  19. nie no skonczy ale nie wiem kiedy:))jak zacznie w kielcach to skonczy na wiosne,ale jak nie zacznie w kielcach to zacznie na wiosne a wtedy skonczy na jesieni dopiero , bo pol roku trzeba odstepu, a w kielcach mam agenta na ringu:))))ktos kto z Mafia w poznaniu przegral i jest o to wsciekly,wiec jak zejde z ocena bdb to tez sie nie zdziwie:)))
  20. ale dobrze, ze Bolsik wraca do zdrowia...odpocznie sobie przez zime:))
  21. A jednak Warszawa:))))))))))))))))))))))))))))tu zaufanie nie ma nic wspolnego z brakiem wiedzy:)))))))czasem ELEMENTARNYM brakiem wiedzy:)))))) oj tam ten belg...zes sobie wymyslila...:))))
  22. czekaj, ale ta 2ka zalicza tak?:)))no to jest dobrze:)))))))szkola nie wyscigi-kazdy zdazy:)))))))))))))))))))) to bedziemy jutro tez trzeymali kciuki!!! a wiesz jakby fajnie wygladaly wszystkie 4: bialy,czarny,pieprzak i czarnosrebrny?:))))))))))))) Nie wiem, chyba jak skonczy championat czyli tak w okolicy lata pewnie:))))
  23. a wiek 15miesiecy ma i teraz w Kielcach jakby sie nam udalo CWC to by miala rozpoczety championat i wtedy przed dziecmi by sie moze udalo skonczyc...
  24. Ok juz pisze:))))kariere wystawowa to zaraz skonczy , bo mam zamowione szczeniaki:))))teraz w Poznaniu dostala Ml.Zwyc.Polski a potem w porownaniu z juniorem tez wygrala:)))a wczesniej to tylko 6 razy Zwyc.mlodziezy:))))
  25. czort straszny, ma chyba ADHD-ten zespol nadpobudliwosci u dzieci:))))nie ustoi nawet minuty
×
×
  • Create New...