-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
wytrzymala jest,ale nie wiadomo na co ja leczyc:((((i tu jest problem, bo cos jej jest ale co?nic zakaznego to na pewno...cos z przewodem pokarmowym chyba...ale tez nie wiadomo:((((
-
A to to wiem:)))))))ale jego dzieci (na razie coprawda 1) same sie obronia:)))) ja narazie mam dola, bo maly szelciak cos choruje, a ja nie wiem co mu jest...ja to ja, ale nikt nie wie:(((i mi jej tak strasznie szkoda:(((((bo ona taka kochana i tak bardzo chce zyc, a nikt jej nie potrafi pomoc:((((((((((
-
no i kazdy ma swoj typ sznaucera do ktorego dazy i nigdy nie dojdzie:))bo nie ma psa idealnego, a jak juz ktos stwierdzi, ze takiego psiaka ma to znaczy , ze sie wypalil:)))))ja tam uwielbiam czyste amerykance, wlasnie tego typu psy jak te ktore hoduje pani Malgosia, mam tez suke w innym typie, no i coz-nic to nie zmieni , bo i tak ja kocham:))))))
-
no dokładnie dobrze mówisz:))))Moj maz nie ma tytulow wielu tylko championat, mlodz.champ. i ml. zwyc. klubu, nie zaliczyl wielu wystaw-zmiescil sie w 10, ale 1.mi sie podoba on i jego rodowod (jego rodzice-bo czesto dziedziczy sie po dziadkach), 2.charakter, 3.dzieci:))))mimo, ze mlodziutkie. I chyba dzieci swiadcza o klasie reproduktora?on sam moze wygladac jak wspomniana zaba, ale jak daje ladne dzieci to ja nie mam nic przeciwko:))))
-
No masz racje:))pieprzaki mnie nie interesuja:)))stad nasze odmienne zdanie:))))) No i racja, ze wygladem bardziej przypomina Dengi ameryckiego sznaucerka niz jakies wloskie cos:))))tyz fakt:))) ale nie zgodze sie, ze nie ma w Polsce czysto amerykanskich psow=wszystkie psy wyhodowane przez pania Malgosie takie wlasnie sa:))))w dalszych kratkach czyste amerykance, a zaczelo sie od 1 suki ktora kryla...i prosze ile tego wyszla:)))a suka to Blythewood Gift To Przemek's suka masci pieprz i sol, a teraz prosze-sznaucerza potega:))))
-
a z takich psow co bedziecie znac, bo jest we wszystkich naszych rodowodach prawie to Blethewood On Camera:)))JASNY pieprzak, a po kolorowych rodzicach:))))wlasnie po pieprzastej mamie i czarno-srebrnym tacie:))))) wiec nie kazdy pieprzak z takiego skojarzenia bedzie ciemny:))a poza tym ja lubie cz-sr:))))i takie chce hodowac:))))a z ciemnego pieprzaka potem otrzymam cz-sr dzieci:))))
-
chlopaki, bo nie pamietam kto pytal Mek lub Romas:))))specially for you - tata moich szczenkow, wystarczajaco amerykanski?:)))) i mamusia:))) te foty juz kiedys wkleilam,ale Wy tu nowi, wiec mam nadzieje, ze Justa sie nie obrazi...:)))
-
Nie chce mi sie grzebac w papierach ale Dengi nie jest w 100% CZYSTYM AMERYKANINEM.:))))chocby od strony babki-Sexa nie jest 100%amerykanka. A Maestro?tu sie na razie nie wypowiem, bo nie wiem po jakich ten jest rodzicach, ale Sexy jestem pewna, bo tez mam po niej suke:))))i suka wlasnie sie nie zachowuje jak typowy amerykaniec-one maja wtedy inny charakterek. Zaraz na mnie Agatka naskoczy, ze sie czepiam....:))))))))))))
-
aaaa, chyba Kellis p.Marka W. jest po czarnym i po pieprzastej suce:)))kolor ma jaknajbardziej dobry :)))
-
Romas: tak to sa czystoamerykanskie szczenieta, bo maja 100% rodowodu takiego, co prawda po polskich psach, ale...matka jest wlasnie po WHY NOCIE, a dziadek Blythewood The Magic Begins, a tata szczeniat jest po Blythewood Picture This. W kazdym badz razie w 3 i 4 kratce to juz sa same amerykance,dzieki pani Malgosi, ktora te psy przywiozla. Agatko: nie rozumiem czemu jestes przeciwna mieszaniu pis i cz-sr???a czarnych z cz-sr nie?:))))moze chcesz troche artykulow z genetyki?:))))jak cos to Krysia Ci da. Ja powtarzam: najlepsze psy czarno-srebrne USA sa wlasnie z takich polaczen a psy juz wymienilam 2 przypomne PHANTOM i WHY NOT-te psy znacie, jak Wam zaczne wymieniac inne to co to da, jak psow nie kojarzycie. Zwyciezca chyba zeszlorocznego MOntgomery to pies tez z takiego skojarzenia i jest pieprzakiem. Tez pisalam, ze te pieprzaki sa ciemne, bo niosa cz-sr gen, ale zeby byly zle????Agatko Aragorn tez jest ciemny czy uwazasz, ze to blad???bo ja uwazam, ze nie, troche genetyki i wszystko jasne. Jesli chodzi o mieszanie cz-sr i pieprzakow to w USA od wielu lat robia i maja efekty. Sluzy to tak jak pisalam poprawie i koloru u cz-sr i struktury wlosa-WBREW TEMU CO NIEKTORZY MYSLA ONE NIE SZARZEJA TYLKO DLATEGO ZE SA PO PIEPRZAKU, bo to sie nie tak dziedziczy:)))) jesli chodzi o mieszanie czarnych z czymkolwiek to ja nie wiem-nie sledze czarnych.Ale tu istnieje bardzo duze ryzyko posiadania przez czarnego szczeniaka potem bialych plam na przedpiersiu lub przekazywaniu ich dalej-co jesli sa to wieksze krawaciki jest wada!tego u pis i cz-sr nie ma-tzn. krawatki sa, ale co z tego jak tam sa i tak biale wlosy i tak?:)))) A co do ciemnych pieprzakow: HOLLI od Hieny Marcina mojego kumpla mimo ciemnego koloru i bardzo mlodego wieku ma: Mlodz. Championat, 8xZwyciez. Mlodziezy,CWC/CAC to juz nie wiem ile,4xBest Junior , II Best of Group, 3xCACiB, Baltic Winner 2004,3xBest of Breed, do ukonczenia championatu jest jeszcze za mloda, a intera tez skonczy w przyszlym sezonie, wiec juz ciemny pieprzak z wadliwa maska i wadliwym kolorem czy jak to szlo:)))sedziom nie przeszkadza i potrafia docenic piekno sznaucerki:))))
-
wlasnie beda normalne, najladniejsze psy sa wlasnie z takiego polaczenia pieprzak z cz-sr np. Enjoy's Phantom of The Opera-ponad 250 best of breed i ma super kolor. Niejaki Kurt Garmaker posiadajacy najlepsze ameryckie psy tylko kryje w ten sposob, bo wlasnie uwaza, ze krycie cz-sr z cz-sr psuje i kolor i wlos, a tak patrzac na to co biega u nas na wystawkach to chyba ma racje, bo coraz wiecej jest psow z szarym wlosem i miekkim. O Bandsman's Why Not tez jest po kolorach:)))tzn. cz-sr z pieprzakiem a kolor ma super i co wioecej przekazuje go dzieciom, bo moja suka jest po nim i ma czarne klaki i szorstkie. Mlodsza jest po wspomnianym Phantomie i tak samo:))wiec to chyba ma sens:)))mam nadzieje
-
mek iles dni temu Ci odpisalam:))))masz to w poscie ogon:))))))))teraz jeszcze liczby Ci dopisalam:)))
-
mek :)))toc napisalam, ze mam i takie i takie?:))a wiec i czarno-srebrne i pieprz i sol:)))))))))))))jest 50% na 50%, wiec 3 cz-sr i 3 pis:))))
-
Madzior_ka: mam 1 szelke i 6 sznaucerkow:))))wiec niezle przedszkole:)))))))))))))))
-
klekotki masz goraczke????:)))))))nie wiem czy tu bedzie choc 1 osoba, ktora by sie na to zgodzila???wiekszosc nadawala na sedziow z nazwiska wiec jak Ty sobie to wyobrazasz?bo ja nie wyobrazam sobie tego, mimo, ze na nikogo z sedziow nie pisalam nic zlego ze Mr.X to zrobil to, a Mr.Y tamto. JA TAM SIE NIE ZGADZAM, po to jest forum, zeby dyskutowac na forum, a nie zeby to szlo w czorta dalej.
-
nr 7 i 8 w ogole nie znam:)))cala reszta to na bank nie on:))))) on raczej nie bylby od ON, bo cos o corgi pisal:)))a ci owczarkarze to maja swoj swiat:)))) szkoda, ze uciekl:))mowie Wam przestraszyl sie kimkolwiek by nie byl...:)))
-
marta to z kapieli jest THE BEST!!!
-
troszke maluszkow moich:))) a teraz ten moj:)))moze, bom sie jeszcze nie zdecydowala i
-
z kim ja tu rozmawiam???jedna sie samolotami rozbija, druga chce sobie basen w domu budowac...ladnie:)))))))
-
a moze figa z makiem?:))))))))))))bo zapomnialam katalogu:)) championat trwa rok i nie ma znaczenia czy masz ch.pl czy nie i chyba 3 wnioski z tego co pamietam
-
a pysio zamilkl:))tak jak pisalam nie jest sedzia od 1ki chyba, ze jak ktos slusznie zauwazyl-w klubie psa rasowego:)))bo w 1ce sedziow facetow prawie nie ma. A ja bardzo lubie p. GICZELE!!!sympatyczna i usmiechnieta kobieta i fajnie sedziowala mnie 2 razy (nie zawsze wygralam ja).
-
Mareczku nie denerwuj sie:)))zlosc pieknosci szkodzi:)))))))) a my sobie sami poradzilismy z panem pysio:)))tak sie tego IP przestraszyl , ze sobie poszedl:))))
-
puz: ja szczerze watpie, ze on jest sedzia tak naprawde. Ja szelciaka malo wystawialam w sumie, ale w tej 1wszej grupie jest b.malo sedziow. Pan Szemraj np. o wybitnej kulturze osobistej np. podaje na dziendobry reke kazdemu, za pierwszym razem bylam w szoku, bo myslalam, ze on juz mi gratuluje, ze wygralam a nawet na psa nie spojrzal:))))))))))))))))) no i wiecej???hmmm, nie kojarze sedziego od 1. No pan Redlicki, ale on sam na siebie by chyba nie nadawal?:))))))))))))))))) i czy ktos jeszcze zna kogos na 1ke?
-
i moje ukochane Legionowo:)))))szkoda, ze tak daleko... no wlasnie mamy swoich sedziow, ktorych lubimy i szanujemy:)))) np. ci z zagranicy-ja ich badzo lubie:)))))za obiektywizm, ale z Polski naszej kochanej tez sie pare osob znajdzie...na te 10grup:)))))))))))))