-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
nie dlugo tyle zostanie:)))az sie zdecyduje:))) a szelki pod wzgledem charakteru to sa wlasnie takie aczkolwiek mnie to wqrza-one swiata poza swoim panem nie widza!wole sznaucera, ktory kocha pancie,ale nie az do tzw. bolu:))))szelki fajne sa tylko linieja...i to jest chyba najwiekszy minus, bo sznaucie nie:))))) tez chodzilam na jesieni na agility:)))ale z mloda sznaucerka i jej sie bardzo podobalo, mi tez ale teraz pogoda mi sie nie podoba,wiec zaczniemy od wiosenki znowu:))))
-
waszka OK:))))nie ma sprawy bede pamietac:)))
-
ja mierzylam i tez mi wychodzily takie niskie temperatury i co sie okazalo?ze mialam zepsuty termometr!!!i moje pomiary byly o kant d***:)))))a mierzylam ponad tydzien czasu:)))masz moze tez elektroniczny termometr?jak tak to go wyrzuc od razu do kosza:))
-
tylko szelke musze wyexpediowac z domku jeszcze...kolezanka ja wezmie na wyklad jak ja zobacza to od razu sie chetny znajdzie zwlaszcza ze jest do oddania za friko:)))bo wole , zeby miala dobry dom i zeby sie nia ktos umiejetnie zajal np. teraz dokarmiamy ja ze strzykawki papkami nie kazdy bedzie to potrafil, ale studenci wety to chyba tak:))ale wydaje mi sie , ze jak bedzie sama to zacznie normalnie jesc, bo wczoraj to nawet suche zjadla jak sie zapomniala i zagalopowala w jedzeniu:)))
-
no:)))mial zosatc chlopak, bo to nowa krew w cz-sr ten Picture This,ale suka jakos ostatnio mi sie spodobala i tyz zostanie chyba...no zobaczymy jeszcze:)))jakbym wiedziala,ze beda pokazywane to ja nie musze zostawiac sobie,ale poniewaz trafilyby na kanapy to szkoda mi ich. Najwyzej potem bede miala problemy z kolejnymi miotami:)))to bede rozdawac na lewo i prawo na waruynki:))ale to przyszlosc dopiero,wiec nie ma co sie martwic na zas:))))
-
mi sie tez chce jest:((a dopiero po 16 cos wciagne:((((((buuuuu:((((
-
mi ten Wild Romance bardziej jakos lezy:)))))))))))))))) a walt disney to jest taki przecuuudny ogier ujezdzeniowy...ehhh rozmazylam sie za dawnymi czasami kiedy to sie wsrod tych szkap czlowiek obracal:(((ale jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, bo jak tam bylam to nie bylo tak rozowo jak mi sie teraz wydaje:(((
-
ja tam chyba sie bede szykowac na smazona rybke:))albo rybe po grecku:)))))))))a nie na zyczenia:))))))))))
-
to moze od razu napisze i reszte imion:)))jakie mam: WILD ROMANCE-ten juz dzis idzie do nowego domku:(((za krycie,a jest moim ulubiencem,ale poniewaz to pieprzak to ja go nie chce:((((a szkoda,bo najfajniejszy WORLD IS YOURS- suka WINGED LOVE-pies,ktory ma zostac jeszcze nie wybrany na 100% WALT DISNEY-drugi pies, z tych 2 co z nich wybiore WHO KNOWS-pies pieprzasty no i ten co w galerii:)))WALK ON TOP wszystkie imiona poza suka, to slynne konie, bo ja jestem stara koniara i dlatego takze ja zaczelam od literki W:))))od konca prawie:)))
-
WALK ON TOP:))))tak sie nazywa, reszty na razie nie mam zrobionej, a ten mi sie najmniej z miotu podoba,dlatego idzie pierwszy for sale:))) z domu mnie wystawia, bo zostawiam 3 na dobry poczatek a potem sobie wybiore:))))no chyba,ze bede absolutnie pewna to 2 zostana,ale to i tak zwiekszenie stada o prawie 100% z 3 sztuk na 5:)))lub6 w poczatkowym okresie:))masakra:))))tyle miec lat i sie bac rodzicow:)))to jakies chore?:)))))
-
Ka Vanga:))ale jestes dzis bystra:))))))))))))))))))toc o tym ciagle pisze, ze jak sie nie sprawdza to na patelnie:))))
-
co za male, co za male???ale 2!!!to niech sie biora do roboty jak zlote:))))
-
no to pogadaj ze zlotymi rybkami:))a jak nie beda sluchac to USMAZYC je!!!!:))) aaaa o ludzkich lekarzach to mozna ksiazki pisac:)))pracowalam kilka miesiecy w firmie medycznej i co moge stwierdzic: 90% bierze w lape za pisanie lekow:)))a wiec nie dostaniesz tego co najtansze, albo tego co w danej chwili najlepsze na rynku, a dostaniesz to na co sie doktor umowil z firma, ze pisac bedzie!
-
nawet zeby dostac w pysk to tez ZA cos:))a nie tak o:))) chociaz moze juz czasem i tak ooo bo komus sie chce wlac komus takie zycie.
-
Kochaniutka, w zyciu nie ma nic za darmo:))))))))))
-
Ka Vanga:))u Was nie strach:))a my juz mamy nauczke po tamtej suczce, zeby naszym nie wierzyc nigdy,nawet jak maja racje to warto sprawdzic u innych. U nas jedyne co potrafia to zdzierac kase to im super wychodzi, chociaz ja i tak mam taniusio , bo mnie traktuja jeszcze jako studenta. No poza takimi przypadkami gdzie sama wiem jak leczyc i kupuje leki w hurtowni:))ale to sie zadko zdaza i wole polegac na innych:))ja tam moge odrobaczyc, zaszczepic itp:)))
-
Ka Vanga spoko:)))kopsnij po 50 euro kazdemu i ZAWSZE Cie pocieszymy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
Nie pamietam czy juz Wam pisalam jakich mamy "orlow" u nas na wecie!!!bo to ze kolezanki sznaucerki o malo nie wykonczyli leczac na serce ktore miala zdrowe to kiedys pisalam. A moj szelciaczek...na RTG wyszlo,ze cos ciagnie przelyk ku gorze i dlatego nie chce jesc, bo ja to boli itp. A zdjecie widzieli wszyscy chyba w szkole!!!wydzial medycyny weterynaryjnej. No i nikt nie wiedzial co jej jest-guzy, przetrwale przewody Bothala itp. milion diagnozy, jednego byli pewni: cos ciagnie jej przelyk ku gorze. Fote zabrala kolezanka do Wawy, bo tam gdzies na praktyki chodzi pokazac, moze oni cos takiego widzieli... hmmm, oni tez nie wiedza co suni jest, bo na zdjeciu wszystko jest OK, a to ze ten przelyk idzie ku gorze to normalne, bo przechodzi nad tchawica z jednej strony na druga!!!zwyczajna anatomia:))))no comments:)))a widzieli te zdjecie u nas wszyscy lacznie z chirurgami....taaaaaaa malej dalej nie wiadomo co jest, a ja juz podejrzewam , ze to cos z glowa, bo byla sama a nagle jest tyle innych psow i juz nie jest oczkiem w glowie a pancia zajmuje sie innymi i ta nie je. Bo zadnych objawow chorobowych nie widac...wiec moze psychicznie cos jej odbilo?albo cierpi, ze jako pies zaganiajacy nie moze zagonic sznaucerkow nigdzie a sznaucerki zaganiaja ja?
-
Ola na bank pomoga zwlaszcza w warszawie-u mnie moze by i nie pomogli ale u Was sa bardzo dobrzy weci. Moj Burek kiedys tez mial takie dzioby skostniale i sie wbijaly w kregoslup-ale byl juz za stary na operacje:((wiec leczylismy go objawowo i dostawal leki p/bolowe dokregoslupowo i na poczatku zastrzyk starczal 1 na pol roku, potem juz nie ale i tak kilka lat jeszcze z nami byl, a odszedl nie wiem jak mial ile bo to przybleda byla ale z 12 mial. Wiec na pewno bedzie dobrze, cierpwic nie bedzie przy dzisiejszej medycynie:)))a moze sie da zoperowac
-
KaVanga a to nieciekawie:(((((szkoda suni, bo sliczna:((((no szkoda, ze po niej nic nie zostawisz sobie:((ale sunia pozyje, a poza tym moze da sie u niej operowac,ale to juz spec. oceni, bo skoro mloda to warto zaryzykowac,wiec glowa do gory
-
Ka_Vanga a co jest Naftce?tzn. co u niej podejrzewaja??? dla mnie ch*** jest cala dekada i niestety nie skonczy sie szybko , bo jeszcze w polowie nie jestesmy:((( mek: CZAD:)
-
hahaha dobre:)))))))))))
-
Kochaniutkie, ciekawosc to pierwszy stopien do wiedzy:)))a nie o jakiegos piekla;)))))))))))))) Jostra a wklej jescze biala sunie w pozycji bocznej:)))
-
m jeszcze ale mi tu net tak fatalnie chodzi,ze odloze to na wieczor:))))i zobaczymy co tam jeszcze jest:)))) to jak ona taka duza to czemu ja odbierasz dopiero a czas jakis?
-
alexandra: ja bym na to szybko to nie liczyla, czytnik kosztuje ok.1500zl:)))a wiesz ile ich na caly kraj potrzeba?:)))