Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ale bron sobie kogo chcesz weridiana tylko bron zgodnie z prawda!!!bo drzesz sie na ludzi ze nie wiedza a sama to co piszesz???? zatrudniona tam jes 1 osoba!!od wielu lat!!!ja nie mowie o studentach przebywajacych tam czy innej mlodziezy tylko o osobie ktora jest na stale. Nie widzisz roznicy w osobie ktora psy znaja, bo ja widza codziennie te sama, a w milionie innych osob zmieniajacych sie cotydzien, bo sie konczy praktyka studencka?????????????? ja nie neguje ze pani Malgosia ma piekne psy!!!niektore rasy ma najladniejsze nie tylko w polsce,ale i w europie jak dla mnie, ale to co piszesz niech bedzie prawda,dobrze?:)))
  2. co cacibow?czy intera???bo na to drugie to jeszcze poczekam:(((a to pierwsze...a co z tym robic?:)))))))))))
  3. Ka-Vanga jak ja bym miala czekac az mi te malutkie karteczki przyleza... wyslalam im kart ocen i to ladnie spisalam-ktora wystawa gdzie,kiedy i jaki sedzia. Najpierw bylam"sprytna" i wyslalam do Bruxeli, ale oni takich cwaniakow chyba nie lubia i mi odeslali:(((i kazali do Glownego wyslac, no to wyslalam to wszystko do naszego Glownego gdzies na poczatku wrzesnia i kilka dni temu napisalam do nich maila czy wyslali itp. No i wyslali tak jak ich zacytowalam:)))))))))))))
  4. zobaczcie jaki sliczny prezent na mikolajki dostalam od NATY:)))) i jeszcze jedno:))) CZADOWE NIE???:))))))))
  5. no ladnie naciagaczki jedne!!!!!!!!!!!!! :evilbat:
  6. odpisuja na maile:))))))))))))))))))))))po co wydawac kase na telefony:)))
  7. no pewnie taK:))))))))))))))) tak jak niby dla wlasciciela szetlanda obelga jest ze to miniatura collie:))podobno, bo ja sie nigdy tym nie bulwersowalam:)))
  8. oj czepiasz sie szczegolow, ilu w zyciu codziennym spotkasz kynologow?99% ludnosci nie wie o podziale na grupy nawet. I dla takich ludzi ratlerek=pinczerek
  9. Jostra dzieki:))))))))mailik doszedl:)))))))))))
  10. dobra nie wtracam sie w Wasze wywody:)))bo co to zmieni-nic:))))))) Ciekawe tylko kto bedzie nastepca???i o kim beda nasze dzieci i wnuki tak pisaly...:))))
  11. to nie przeszkadza:))ale ze sa one tu a nie w galerii to juz moze:)))ale mam nadzieje, ze Justa wybaczy:))))))))))))))))))
  12. no nie bardzo:))))))))))z ta grupa:))))))))))))))))) ale ratlerek to pinczer min. wiec masz racje:))a pomylic sie moglas, bo to takie pizdziejstwo male wiec by pasowalo do ozdobnych , bo do czego wiecej sie przyda?:))))
  13. a ja dla Mafii dostalam mlodziezowke:)))i to zgloszenie wysylalam mailem:))))a wiec idzie ku dobremu w tym kraju:)))))))))))))))
  14. a niechaj strace:))ja tez poprosze [email protected]
  15. albo zadam pytanie weridianie: ile wg. Ciebie osob jest tam zatrudnionych na stale???bo Ty ciagle piszesz w liczbie mnogiej, a z tego co wiem to pan Krzysiu rozdwojenia jazni nie ma:)))wiec jest jeden w jednej osobie:)))))))))))))))
  16. Podanie w/w sprawie wysłano do FCI w dniu 10.09.2004 -przy powierdzonych oficjalnie CACIB-ach przez FCI trwa około 3 miesiecy HURRA!!!!!!!!czyli Santinka w przyszlym roku sie wystawia za friko lub za pol friko:))))))))))))))))))))))))))))) to mi przyslali z Zarzadu Glownego w sprawie mojego Intera!a ja jestem w szoku!tzn. ze tak sprawnie pracuja,ze nawet na maile odpisuja!!!Pozytywnie mnie zaskoczyli nie ma co!!! az wypije za ich zdrowko:))))))) :drinking: :drinking: :drinking: :popcorn: :klacz: :laola:
  17. to co Wyscie robily??????????????????????????
  18. JA????????????????????????????????? to Juste przepraszaj:)))))))mi fotki nie przeszkadzaja:))))ani tu, ani duze:))))))))))))ja mam stale lacze:))))))))))))))))))))))))))))))))))ale sa w postaci linkow wiec chyba moga byc i takie, nie?
  19. ale jutro weekend:))))))))))))))))))))))))))))
  20. Romas: one sa za duze,wiec nie przeniose ich , bo skolei w postaci linkow to ja nie wiem jak je wrzucic...
  21. [kasuje w pi****wszystko
  22. wow,ale duze dobra spadajmy do galerii przed tym adresem powinno byc i za tez, wiec skopiuj ten adres w ktorym to jest:))
  23. fota za duza wywalam:))
  24. ale najpierw nacisnij przegladaj , znajdz te co chcesz a potem HOST IT:)))
×
×
  • Create New...