ale bron sobie kogo chcesz weridiana tylko bron zgodnie z prawda!!!bo drzesz sie na ludzi ze nie wiedza a sama to co piszesz????
zatrudniona tam jes 1 osoba!!od wielu lat!!!ja nie mowie o studentach przebywajacych tam czy innej mlodziezy tylko o osobie ktora jest na stale. Nie widzisz roznicy w osobie ktora psy znaja, bo ja widza codziennie te sama, a w milionie innych osob zmieniajacych sie cotydzien, bo sie konczy praktyka studencka??????????????
ja nie neguje ze pani Malgosia ma piekne psy!!!niektore rasy ma najladniejsze nie tylko w polsce,ale i w europie jak dla mnie, ale to co piszesz niech bedzie prawda,dobrze?:)))