Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. wrrrrrr.....czekaj,czekaj, ja cos wymysle jeszcze wrrrrrr :evilbat: :evilbat:
  2. I nikt nie zaprzecza,ze utytulowany pies jest zly, tylko ze czesto sie tak zdarza,ze te bez tytulow sa lepsze, oczywiscie nie kazdy i nie zawsze,ale sie zdarza, w jednych rasach czesciej w innych moze zadziej.
  3. Aluzja: ja mowie o sobie:)))i moich kolezankach:))))wierz mi to nie jest normalne,zeby wszystko ladowac w psa:)))i w glupie w sumie wystawy,ale to jest jak hazard-jak juz wciagnie to koniec! a kto tu kogo atakuje, bo nie zauwazylam?kazdy ma swoje zdanie i juz-nie musimy sie ze soba wszyscy zgadzac zawsze, bo by bylo nudno. A w mojej rasie sa takie sztuki,, ktorych za darmo bym nie wziela mimo tytulow:)))i to czasem wielu:))))
  4. a propos tej piły...kto widzial "Piłę" horror?krazy jeszcze pod tyt."Dekadencja":))))
  5. wrrrrrrr...Agatka mi tu chce konkurencje robic!!!wrrrrrr....w takim razie musze Wam swoja oferte (portfolio) uslug wyslac razem z cenami:))))
  6. Pass: ale CZADOWE:))))))))))))))))))))))))) :angel: :angel: :angel: :angel: z radosci moje ulubione: :chainsaw: :snipersm: :chainsaw: :chainsaw: :snipersm: :chainsaw:
  7. Paska: tak ten szczeniak co go wytrzasnelas skads to Mafia:))tak poltora roku temu:))))alez ten czas zap*****:))))
  8. zapraszamy zapraszamy:)))) no konisie super...ciekawe kiedy mnie bedzie stac na swojego:(((
  9. Nie rozumiesz: LUBIE swoje:))))KOCHAM swoje:)))ale jesli chodzi o wybor reproduktora dla moich suk to sa OSTATNIA rzecza na ktora patrze. Super jest jesli pies ktory mi sie podoba ma wiele tytulow,ale jak ich nie ma to nie dre sobie wlosow z glowy:))teraz tez krylam psem z bardzo skromna kariera wystawowa:))bo nie kazdy jest tak rabniety jak ja zeby wydawac cala kase na wystawki:)))))
  10. dziala,dziala:))))))) Jestescie GENIALNE laski:)))))))
  11. juz mam je male:))dzieki KaVanga:)))) ale co dalej?:((
  12. ej to moje psiaczki:)))SUPER:))ale mam fajne koniki:))ino jak je wlepic?:((
  13. oj bylam u szefa,ale juz jestem:))
  14. ooo super:))to wysle koniki:))))
  15. Romas raptem 10 kartek w 3 godziny to duzo napisalismy?:))))
  16. mam,ale nie dam:))))nie,zartuje,nie umiem:))))jak Ci wysle to zmniejszysz mi pliz?
  17. moj???ja sie nie znam na bledach:))bo mam dyslekcje:)))i z kazdego dyktanda mialam pałe:)))
  18. przede wszystkim ZABAWNY:)))i potrafi rozsmieszyc:)))a to zadka cecha u faceta:)))))
  19. [quote name='jostra']ORSINI PRZESTAŃ NABIJAĆ POSTY !!!! :P :evilbat: :evil:[/quote] ej no ja tylko sprawdzam, czy mnie nie oklamujecie,ze dziala:))))))
  20. [quote name='M@d']Pracujesz w szkole? Na etacie nauczyciela j. polskiego? Interpunkcja się nie podoba? :lol: To sobie wstaw wirtualny przecinek :D Kable to Wy, bo zaraz kablujecie na innych, a Orsini, to naczelny kablowy :D Update: Wstawiłem przecinek. Lepiej? :lol:[/quote] poniewaz juz dziala DGM to moge zacytowac:))) ale sie z rana usmialam:))))))))))czytajac to:)))
  21. zadzialala:)))) Dorotko z Fiszerkiem:)))))ja sie z Toba w 100% zgadzam:))))) Tytuly sa ostatnia rzecza na ktora patrze. Padlo pytanie dlaczego jezdze na wystawy? Bo LUBIE:))))bo lubie te adrenalinke, bo lubie tak spedzac swoj wolny czas-na podrozach i na przygotowaniu psa do wystawy i w koncu lubie ludzi ktorych dzieki wystawom poznalam. Jestem prozna i LUBIE tez wygrywac-chyba kazdy lubi:)))dlatego te tytuly sa takie przyjemne:)))ale jesli chodzi o hodowle to niestety,ale nie sa brane pod uwage,bo nie kazdy jest taki swirniety i wydaje cala kase na psy, wiekszosc po prostu ma psa dla przyjemnosci. Owszem, szczeniaki sie duzo lepiej sprzedaja po pieskach super utytulowanych-normalny blad poczatkujacych kynologow-tez myslalam,ze jak ktos ma duzo tyt. to musi to byc cudny pies,a wiec szczenki sie lepiej sprzedadza,ale akurat widze ze kilka osob tu nie hoduje na handel a dla siebie:)))i nie pala zadza zarobku wiec tytuly u potencjalnych rodzicow nie sa wazne i juz:)))owszem, nikt z nas nie pisze,ze jak bedzie piekny pies z tytulami to pojedzie do innego bez...nie,absolutnie,ale czesto i gesto tak bywa,ze ten niejezdzacy na wystawki ma niektore cechy duzo lepsze od tego Intera,albo zwyc.swiata. Ja tam sedziom tez nie wierze-mam wlasne oczy i wole wierzyc temu co widze:))jak Dorotka
  22. zaraz sprobuje z kilkoma enterami i czy dziala
  23. wlasnie,nie lubi nas:(((((
  24. [quote name='Ka-Vanga']Hehe i potem by sie okazalo, ze Jostra ma np jechac do Wawy, a ja do rzeszowa :cunao: .[/quote]wazne,zeby obie wrocily z medalami:)))
  25. A Olivka nam uciekla:((buuuuu
×
×
  • Create New...