Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. m@d leniu,jak nie zaglosujesz na LORDZIKA to zapomnij o spacerku z KaVanga gdziekolwiek!!! prosze mi glosowac,ale JUZ!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  2. patrz a jostra z m@dem spier***!!! zamiast glosowac na swoich to uciekli!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  3. [size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size] [size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size] [size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size] [size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size] GLOSOWAC LENIE PATENTOWANE!!!! ale JUZ!!! :lol: :lol: :lol:
  4. taaaa???a to niby gdzie sie na noc idzie???szto?:)))
  5. nawet w tej chwili sie paleta tu jostra i m@d-jakby zaglosowali to juz by bylo 5 razy 5 = 25punktow. Tylko glosujcie na 3miejsca i mistera foto i najlepsze ujecie,bo niepelnych glosow nie chca uznawac!!! czyli w sumie 5 miejsc,z czego np.Mister Foto znowu moze byc Lord i najlepsze ujecie tyz:))))
  6. do wieczora sie zleza,tylko im przypominaj,ze maja glosowac,bo jak nie to kara=200Euro i juz :D
  7. HA!!! Zaglosowalam! KaVanga co mi dasz za te 5punktow ode mnie?:)))bo wiesz, nie ma nic za darmo,co nie? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  8. a od kiedy mozna glosowac???juz?i do kiedy?
  9. [quote name='M@d']Ma też objawy "shizofrenii", tzn. jak np. nie chce żeby go ubierac w ubranko, to szczerzy zęby, warczy głucho i ... jednocześnie merda ogonem i przez wyszczerzone zeby ... liże w rekę ... (!?) :-? : Eeeeh... :lol:[/quote] hahahaha
  10. tyle co zwykle,ale w sumie za takie wqrzanie to moze wiecej? :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :lol:
  11. Powiedz Oli,ze za wqrzanie ludzi tu jest kara!!!w wysokosci wiadomej! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: plazy jej sie zachcialo!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: a my tylko arbeit i arbeit....
  12. Fuka nie szukaj i tak nie znajdziesz teraz:))a jak potem znajdziesz to i tak moze ulec zmianie:)))mnie miala sedziowac przewodniczaca klubu sznaucera we francji wiec sie cieszylam,bo ciekawila mnie jej opinia , a mialam sedziego z Polski:)))
  13. spadam zaczym KaVanga zacznie na mnie pluc:))))) :lol: :lol:
  14. chrluchrluuchrluu tfu! a ja w Ciebie wlasnie taka sliczna , zoltozieolna harką plunelam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. tak tak:))tylko winny sie tlumaczy:)))))) chora...taaaaa:))))na lenia :lol: :lol: :lol:
  16. oj tak tak...tylko jeszcze w Totka trzeba zaczac grac chyba:)))
  17. oj duzo tych wakacjow:)))zaczniemy chyba od Tulln:))))
  18. aaaaa to ten termin brzmi sensownie:))))ino w pi*** daleko:))))
  19. a kiedy jest ta druga, bo nie doczytalam:(((
  20. fajne te pieseczki...a jeszcze fajniejsze by bylo stadko takich:)))) chyba w ktorejs wersji Robin Hooda bylo stadko,ale tylko deerhoundow czy jak sie to pisze-super wygladalo:)))
  21. hehehehe:))ale wiesz,łabędź na ten przyklad skrzydlem polamac moze czleka to kto wie co taki psiak ogonem potrafi? :lol:
  22. pieseczkiem malusienkim:))))
  23. mleczko odpada,a soczek wzmocniony...hmmm czemu nie:)))))
  24. nie marzenia,nie marzenie:))numer konta podalam juz na privie:))))a jak nie to bedzie kara:))50Eu :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  25. prosz: 5jewro za porade:))
×
×
  • Create New...