Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. kiedys jadlam... i jak happy?:)))))
  2. madziara znasz to cos?
  3. [url]http://img233.exs.cx/img233/7611/16rc1.jpg[/url] [url]http://img233.exs.cx/img233/7506/30ae.jpg[/url] [url]http://img233.exs.cx/img233/5764/44ah.jpg[/url]
  4. [url]http://img233.exs.cx/img233/7611/16rc1.jpg[/url] [url]http://img233.exs.cx/img233/7506/30ae.jpg[/url] [url]http://img233.exs.cx/img233/5764/44ah.jpg[/url]
  5. [img]http://img233.exs.cx/img233/3168/mafiasmycz0ln.jpg[/img] to moze nieostre:)))ale Mafiulek tak sie uczyl chodzic na smyczy i sie zbuntowal i sie polozyla:))))
  6. maga 18 zapraszam do Olsztyna na sesyje:))) dzieki wsiem za mile slowka:))
  7. [url]http://img137.exs.cx/img137/1690/majkajesien3bg.jpg[/url] [url]http://img137.exs.cx/img137/7818/lysazima1gr.jpg[/url] [url]http://img137.exs.cx/img137/2951/mops3lk.jpg[/url] [color=red]orsini, tutaj tez obowiązują pixele! :evilbat: Mod-J.[/color]
  8. hahahahaha
  9. ooo teraz mam inna wersje!!!dobra!!! :lol:
  10. fuuuuuu jaki wielki!!!! :o :o :o
  11. znowu jak przechyle glowe w prawo to widze, a ma byc jak przechyle w lewo. Kapujesz???
  12. a na podgladzie jest w te sama!!!
  13. doszlo,ale jaka Ty widzisz roznice w 2 wersjach???bo ja zadnej
  14. w jakiej pracy???????bo widze,ze pracujesz tak samo intensywnie jak ja jak nie lepiej:)))
  15. moze i o to,ale jeszcze nie wiem , bo u Was chyba sniezyca panuje, bo nic nie doszlo jeszcze
  16. madziara no i gdzie ta tabelka?skoro to takie proste?:)))jostry jednak lepsza,mimo,ze nie gotowiec az taki do bolu jak ta Twoja:))))
  17. zmien,zmien...ciekawe JAK??????? :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  18. spie**ajcie,tak:)))) qrcze, wkleilas te gmone ostrode w druga strone:((((bo te co stoja to jak przechyle glowe w lewo to czytam wtedy,a ta u Ciebie to sie czyta po przechyleniu glowy w prawo
  19. madziara ino strasznie wielkie to to:))))
  20. madziara druga proba juz lepsza:)))bo za pierwsza to jak Cie zlapie to.... :evilbat: :evilbat: :evilbat: wyjasnie,ze mi przyslala tabelke,ze ze mniei d*** wolowa!!! :evilbat:
  21. heat-grzeje sie , suka jest in the heat:))))
  22. Masz szczescie,zes DALEKO :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evil: :evil: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  23. madziara pipo wolowa masz szczescie,ze Cie dziela ode mnie dlugie kilometry!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  24. JOSTRA SUPER DZIEKI!!!!!!!!!dokladnie o to:)))))cmok,cmok:))) zaraz zobacze co Madziara splodzila:)))
  25. bo za trudne:(((( chodzi o to,ze gora ma byc 2005r EBB TBC Bruceloza i teraz w pionie ma isc: Gm.Ostroda to przyklad,madziara kapujesz?
×
×
  • Create New...