no to masz problem z drapaniem w takim razie, bo to nie pchly. Moze wykap ja w jakims spec.szamponiku dla wrazliwej skory lagodzacym swiad?nie wiem,nie mam pojecia,moze gruczoly,ale jak jej wycisnac,jak to male cus sie bedzie darlo i wilo w nieboglosy