no tak,ale skad wiesz jaki jest poziom p/cial w organizmie?badania ich sa b.drogie,wiec ja wole co roku zaszczepic,nawet jak juz ich poziom osiagnal maximum,bo za to jesli nie osiagnie to ja dam dawke przypominajaca,a jak osiagnal to sie nic nie stanie,no chyba,ze ,ale to jak sama stwierdzilas minimalne szanse na efekt uboczny, co najwyzej w postaci uczulenia na dana szczepionke,bo o przelamaniu odpornosci po szczepieniu u zdrowego psa to dawno nie slyszalam.