Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='LALUNA']Orsini troche wiecej szacunku dla historii i nie wywlekaj jej takimi prymitywnymi porównaniami.[/quote] Jak tak wlasnie jest!!! Szkopki ciagle maja dziwaczne pomysly, a pragne Ci przypomniec, ze to oni pierwsi wprowadzili zakaz kopiowania:diabloti: Poprostu przyklad kolejny jacy sa GENIALNI hehehehe Argumentowano to bardzo prosto: ze sie psy mecza, bo jak powszechnie wiadomo lyse maja (nie zawsze) i moga miec (wg. wzorca) braki zebowe. A wiec sie mecza:diabloti::diabloti::diabloti: Wiec trzeba na sile zbawic swiat!!! Teraz sterylka bezzebnych lub zebnych, ale tez lysych, potem sterylka slepych, potem gluchych itd. A jak zrobia "pozadek" z psami to sie wezma za ludzi tak jak kiedys! proste Jakos inne nacje nie wpadly na taki GJENJALNY pomysl
  2. no ja to tylko czekam az nasze tu freinds wystosuja rownie absurdalny pomysl, teraz walcza z kopiowaniem, a potem tez dojda do wniosku , ze lysy jest lewy. Zakazac lysych!teraz psow, ale wlasciwie... Zakazac wszystko co inne i dziwne! Oczywiscie, ze porownanie samo przychodzi- Niemcy juz kiedys zakazali "hodowli" Zydow i innych
  3. ravik a po co Ty rozsylasz po ludziach mejle hahahaha z petycja hhahahaha
  4. [quote name='Elitesse']Aska juz co najmniej kilka razy byla zawieszana i psy byly przerejstrowywane na matke wiec ciezko dojsc od kogo w tej chwili kupowac :evil_lol::evil_lol: zastanawiam sie czy one same wiedza :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: usmialam sie z samego rana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Agnieszka K.']Ale szczonka to lepiej kup od pani Joanny, bo pani Halina to juz daaaaaaaaaaaaaaaawno temu ze związku zostałą wyrzucona.:roll:[/quote] buhahahahhahahha no dokladnie:diabloti::diabloti::diabloti: za tzw. caloksztalt
  6. Cos tu nudno!!! Smutasy-napiszcie cos ciekawego!!! Np. jak zmienic pp w hairless-chociaz to juz bylo-dobra prostownica i maszynka i jeeeeeest:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To moze w druga manke: jak z hairless zrobic pp i PO CO?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Berek']... a mimo to ta przemoc ciągle wystepuje. A schroniska wyglądają jak wyglądają także i z tej przyczyny, że w wielu spokojnie usypia się nadprogramowe psy. Jest tyle psów, ile miejsc - i koniec. :cool1:[/quote] albo przerabiaja na smalec-to podobno dochodowy interes i powszechny w pewnych rejonach Pl
  8. [quote name='Yulka']Trafiłaś w dziesiątkę to właśnie jest sedno sprawy.:multi:[/quote] Oh yulko, widze ze mamy takie samo zdanie!!! Jesli ktos sie tak wyraza [B]ciach2[/B]- to swiadczy o czyms??? Ja mimo, zem chamska i arogancka nie powiedzialam nikomu, ze mu morde obije, chocby to byla zgnila truskawka lub psychopatka pracujaca z takimi samymi psychicznymi dzieciakami jak ona bojaca sie jesc u obcych, bo zupa moze byc za slona:diabloti::diabloti:
  9. oj tak!!!:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [B]1. DLACZEGO posty Angela zostaly skasowane????[/B] 2. jak ktos sobie dal nicka [B]gruca, [/B]to chyba mod nie bedzie kasowal nickow z postow tylko dlatego, ze jest to akurat i nazwisko???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. WOW!!! a pani [COLOR=SeaGreen][ciach][/COLOR] to nie jest jakas sekcyjna???jakas szycha w opolskim oddziale???:crazyeye::crazyeye:Angel cyt. obicie mordy jest grozba karalna!!! A co do Championa BiH w dowolnym tlumaczeniu [B]Bangladeszu i Hiroszimy[/B]:diabloti::diabloti: tak sobie mysle i mysle, ze niektore psy to wlasnie tak wygladaja jakby taki zmasowany atak jakiejs bomby przezyly:crazyeye: Oczywiscie nie mam na mysli Dusi, ktora jest piekna jak jej owner-cud MNIOD normalnie. Ja z calego serca zycze pani z Gangu Łysych SAMYCH takich Dusi, naprawde. Ze szczerego serca, zycze jej tylko takich. A Wy jestescie zazdrosni ot co, nie widzicie piekna!co z tego , ze ukrytego, ale jaka piekna dusze ona ma i mily character!to sie nie liczy???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='AiK']powiem ci jeszcze ze zycze ci samych sukcesow wystawowych bo rozslawi to hodowle z Gangu Lysych [B]a co za tym idzie rowniez moją Dusie z[/B] tym samym przydomkiem :lol: [/quote] Twoja Dusia juz rozslawiona!!!W Bosni I Hercegowinie!!!:diabloti::diabloti::diabloti: no i mam nadzieje, ze rozslawi Polske na CRUFcie, bo ma nominacje, z Rumunii, jak byla JEDNA w rasie. Tylko bardzo Cie prosze jak tam pojedziesz NIE MOW glosno, ze jestes z Polski. Idz w zaparte, zes z Bosni i Hercegowiny-i sabaka pasuje jak ulal i łobie wlascicielki
  13. a ja mam pytanie do AiK: czemu wydzwaniasz do nie swoich oddzialow ZK z roznymi pytaniami o CUDZE suczki???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:nie prosciej zapytac wlasciciela zwierzaka???a poza tym pytanie, ktore zadawalas-CO CIE TO SLONKO OBCHODZI???moze pilnuj wlasnych cacuszek, a nie interesujesz sie psami innych
  14. [quote name='LALUNA']A Ech Lutomskak nawet nie wiesz ile tracicisz patrzac na to i nie widzac tego wszystkiego.[/quote] ehhhh nawet nie wiesz ile tracisz piekna majac niekopiowanego psa:diabloti::diabloti::diabloti:
  15. ojejku, jak to mowil jeden facet: NIE SZUKAJCIE W D... MOZGU!!! to a propos ewentualnego krycia mrozonka miniagi. Ja jej nie bronie, ale wez AiK na chlopski rozum (czyli bardzo malutki i nieskomplikowany:diabloti:) moze ona serio miala taki plan, ale potem sie dowiedziala o ceny i jej szczeka opadla, bo ceny sa KOSMICZNE, a skutecznosc bardzo, bardzo mierna. Gdyby skutecznosc takich kryc byla wieksza to sadze, ze wiecej osob by sie na mrozonki rzucilo. Ja sama chcialam tak pokryc sucz, ale poprostu nie stac mnie na wywalanie tyyyyylu tysiecy na miot , ktorego nie bedzie. I co tu sie sprzeczac, ze mowila, a nie robi tego. Jestem pewna, ze jakby zarabiala takie pieniadze jak w innych krajach Unii (dodam, ze starej Unii, nie np w Romanii) to by pokryla, bo by ja bylo stac na takie ryzyko. A kto wywali prawie pol roku pensji na to?mozna byc zapalencem, ale nie szalencem, a z czegos zyc trzeba, cos do garnka wrzucic. Hodowla hodowla i to co sie chce nie zawsze jest niestety mozliwe...
  16. no to chyba masz odpowiedz dlaczego normalny czlowiek lubi wystawiac u zagranicznego sedziego:diabloti::angryy::mad:
  17. [quote name='Agama']po czesci masz racje,ale idac tym tokiem myslenia to sedziowie nie powinni miec hodowli i wystawiac psow-BO WSZYSCY SIE ZNAJA I UCZESTNICZA W BANKIETACH[/quote] a jak te znajomosci miedzy sedziami funkcjonuja to chyba kazdy wie, malo to przykladow, jak sedzia wystawia kociuba, ale z nim wygrywa, bo sie z drugim znaja? jest to oczywiscie nie fair, i uwaga....jest to rodzaj korupcji!!!w zamian za korzysci dac komus wygrac, a korzysc to nie tylko kasa;-) Legionowo jako Oddzial wprowadzilo zakaz wystawiania swoim czlonkom organizujacym wystawe i wtedy moga sobie siedziec na kolacji do bolu.
  18. [quote name='danutach-k']Dziewczyno! jak można tak oczerniać psa i Macka-wszyscy byli zadowoleni z wyboru i to,ze Maciek był w organizacji nie miało znaczenia!! [/quote] Ja tam nie bylam, wiec komentowac czy bylo cos lepszego czy nie to nie bede, ale co do powyzszego to mam zastrzezenia. Czy to prawda, ze pan Maciej dzien wczesniej byl na kolacji sedziowskiej???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jesli tak to nie powinien wystawiac-takie jest moje zdanie, to jest bardzo nie fair stosowac takie chwyty, zeby pomoc pieskowi. A co do tego czy piesek piekny czy nie to pokaza kolejne shows z zagranicznymi sedziami i Maciek i jego cacuszko jeszcze wszystkim pokaza co znacza!ale juz bez kolacyj:diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [quote name='ara']Np. IDBA „rejestrowało” sobie boorki pito/asto podobne i wydawało „rodowody”… czy to już hodowla i mogą szczeniaki kopiować czy jeszcze rozmnażanie kundelków i mają zakaz?:niewiem:[/QUOTE] a co to ta IDBA jakbys mogla rozszerzyc skrot. to jakas organizacja zarejestrowana w jakims sadzie czy jak??? Tuatha- czy Ty w dalszym ciagu jestes zajety?ku mojej zgryzocie;-)))
  20. witaj, byl o pozyskiwaniu futerka. Chyba sama nie wierzysz w to co napisalas!!! w Polsce futerko z psa???Ot interesujace.... z kota to jeszcze, na wioskach babcie stosuja na korzonki, ale z psa??? wiec to absurd totalny.
  21. Lalunia nie przesadzaj haahaha kto kundlom kopiuje uszy i ogon/??po co??? wiesz ile kopiowanie kosztuje??? nikt w kundla nie zainwestuje bo i po co. Kundle nie powinny byc rozmnazane i koniec kropka!!!a kundlem sa wszelkie np amstafopodobne psiaki, a pozniej sie mowi ze psy agresywne itd. Ja uwazam, ze powinny byc sterylizowane i koniec. Ale to inny temet
  22. [quote name='Donio']Popatrz dokładnie na zdjęcia. Handling, mój drogi, handling:evil_lol::evil_lol: Gratulacje dla wszystkich wystawców:multi::multi:[/quote] powiedzial co wiedzial!!! a moze zapomnial juz jak Fantagiro zdobywala duze CWC:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. szkoda psiaka, taka mial sympatyczna mordeczke.... takie zycie niestety....
  24. zaproscie pana Dobrzynskiego tu;-))) ja chetnie sprawdze jego prawnicza wiedze;-)))))))))hahahahaha
  25. [quote name='lutomskak']tylko stupid ravik mi nie zal-bo to chyba ta wlasciwa.......[/quote] hahahahaha dobre wlazlam tu po dlugim czasie, Wy jeszcze dyskutujecie z nimi??? szkoda czasu!!!!
×
×
  • Create New...