Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. bo to sa kartki swiateczne kołku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dzis sa [b]MIKOŁAJKI!!!!!!!!!!!!![/b]
  2. no ania1 zaszalala!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: mam nadzieje, ze wklei jakies fotki albo cus :angel: :angel: :angel: :angel:
  3. a to Ty:))) bo ja to juz Ciebie nie pamietalam hiihihi to GRATULUJE!!!!! oby tak dalej!!!!! aaa i wklej jakies foty pliz:)))
  4. Waszko racja:((((
  5. za to moglaby cena spasc!!!!
  6. nie nie na kazdym forum slad zostaje a na czacie nie-tak jak na gadulcu, ale mnie wqrza pisanie 10 razy tego samego na gadulcu
  7. no ja jestem za jak na sznaucery.com powstanie chat:)))
  8. a od kiedy ja trabie ze chce CHATA?????? my dostajemy opy czy jak to si ena czacie nazywa i kopiemy i banujemy kazdego kto nas zdenerwuje hahahaha
  9. [quote name='Elitesse'] a dni kavanga sa juz policzone :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] hahahaha no:)))))))))))))))) hahhahaha Agatko ale ja to nawet prywatnie z nikim nie gadalam a polecialam hahhahahahaha za nicka chyba hahahahhha i milosc do moherowych babc:)))))))
  10. No GRATULACJE jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  11. a ja bym sie tak nie cieszyla-bo sasiad teraz nie spocznie puki czegos nastepnego nie wymysli!!! 0X 0X 0X 0X 0X
  12. alez mnei wqrwia ta new dgm nawet skrzynke na privy zmniejszyli!!!!!!!!! 0X 0X 0X 0X
  13. jaka srednia?? [b]BEZNADZIEJNA!!!!!!!!!!![/b] i mam nadzieje ze to naprawia bo jak ma byc taka prowizorka to ja spadam na inne forum jakies bardziej czytelne!!!
  14. serdeczne gratulacje dla wszystkich wystawiajacych sie i konczacych championaty i w ogole! no i czy Wam tez sie ta dgm jakos tak rozjechala??????tzn. szata graficzna prawie jak w trybie awaryjnym u mnie:((((
  15. [quote name='Agatka']Witajcie :) No a po drugie chciałam Wam zameldowac ze własnie dołaczyłam do grona osób niechcianych tzn wyrzucono mnie z pewnego forum. No i chyba bynajmniej nie zrobiono tego za to co na forum napisałam, ale za to, że ... a zreszta to chyba i tak nie ma juz znaczenia :) i!!!![/quote] buhahahahhahahaha to witaj w elitarnym klubie zbanowanych za friko hahahahahahhahahaha who will be next????? KaVang szykuj sie do drogi hihihihiihihihih
  16. a w Polsce czy poza nia?
  17. [quote name='maga18']no wiec skoro juz tak to teraz napisz kim planujesz pokryc i którą sunie :wink: 8) :lol:[/quote] hahaha :lol: :lol: :lol:
  18. [quote name='maga18']a ja myslalam ze przyszly tatus Twoich planowanych szczeniaczkow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :klacz: BRAWO dla Valentino!![/quote] hahahaha ja tez tak myslalam, ze to nazeczony dla suki hahahahaha GRATULUJE Dutku!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  19. [quote name='Dudek'][b]Orsini[/b] - Tajemnica - ostatnio modne wyrażenie :wink: :lol:[/quote] Dudek fak ju POWIEDZ pliz no!!!!!!!!!!!!!!
  20. Romas dzieki!!!! super opowiadasz:))))))))nie trzeba ogladac:)) ale jak ja jasnowidz wyslal specjalnie to nie wiem w jakim celu?hmmm o jedna osobe za duzo???no no...to moze jest maz Danielle z nimi?
  21. orsini

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    ja tam nie dostalam jeszcze i NIE panikuje bo do wystawki tydzien zostal wiec czaaaaaaaaaaaasuuu a czasu :lol: :lol: :lol:
  22. [quote name='Dudek']Moja miłość :angel: :angel: [img]http://img476.imageshack.us/img476/9927/4000ze.jpg[/img][/quote] Dudek to przedstaw te milosc a nie tylko fote wklejasz:)))
  23. a co ma nie byc:)))) lepiej napisz jak sie skonczyl wczoraj drugi odcinek the LOST bo zasnelam tradycyjnie :lol: :lol: :lol:
  24. a w ogole to ja obstawiam, ze na wyspie jest jakis virus i ich zje:))))) juz jedna osoba ma jakas wysypke :lol: :lol: :lol: a w ogle LOST po angielsku to nie tylko zgubiony ale i stracony i pewnie oni sa juz straceni i stad ten tytul :lol: :lol: :lol:
  25. korzystajac z okazji ze chwilowo dgm dziala_ Romas i reszta tradycyjnie jak sie skonczyl wczorajszy drugi odcinek The LOST??? dotrwalam do momentu jak ten jasnowidz kazal jej leciec do Los Angeles i ze tam dostanie 2 razy po 6000 dolcow za dziecie....
×
×
  • Create New...