[quote name='Agatka']Witajcie :)
No a po drugie chciałam Wam zameldowac ze własnie dołaczyłam do grona osób niechcianych tzn wyrzucono mnie z pewnego forum. No i chyba bynajmniej nie zrobiono tego za to co na forum napisałam, ale za to, że ... a zreszta to chyba i tak nie ma juz znaczenia :)
i!!!![/quote]
buhahahahhahahaha
to witaj w elitarnym klubie zbanowanych za friko hahahahahahhahahaha
who will be next?????
KaVang szykuj sie do drogi hihihihiihihihih