Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. hmmm...oj za duzo tego nie kce mi sie czytac :lol: :lol: :lol:
  2. GRATULUJE!!! a ja poprosze sznaucer miniaturowy czarno-srebrny:)))
  3. tak sobie mysle, ze samo nagrywanie szczekajacego psa to nic nie da-co to za dowod gdzie nie widac z jakiej przyczyny on szczeka???rownie dobrze moze go draznic ktos znajomy pukajac w drzwi jak wredny sasiad. Wiec to musi byc kamerka co nagra kto i co robi, ale skolei oni tez pewnie tak codziennie nie draznia tego psa tylko pewnie jak maja "homorek" ku temu
  4. Juz Ci gratulowalam, ale jeszcze raz to zrobie: GRATULACJE!!!!!!!! to w koncu moja rodzinka juz teraz hihihihi aaaaa......zostawiasz sobie cos moze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: masz z czego wybrac :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. orsini

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    [quote name='Draczyn'][quote name='navel']a czy może mi ktoś powiedzieć co nieco o sędzinie Barbarze Szczepkowskiej? :wink:[/quote]Swietnie sędziuje sznaucery, sama je wiele lat hodowała i oceniała na ringach. Poza tym jest bardzo sympatyczną sędzin i ma podejście do psow. To tyle , co wiem[/quote] dla mnie rewelacja!!dlatego tez jade do New Dworu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  6. pracuje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i zaraz jade do dentysty:(((((((
  7. no zobaczylam te krew z przedramienia i sruuuuu odlecialam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  8. tak
  9. hmmm.... no teraz moja ciekawosc wzrosla!!! Madziara to trwa 2h w sumie i niby siedza na wyspie wiec nuda, a tam ciagle cos sie dzieje!
  10. [quote name='AngelOfDeath'][I loFF U :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:[/quote] [size=7] 0X 0X 0X 0X [/size]
  11. [quote name='AngelOfDeath'][kochanie z Toba tyzzz :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: I loFF U :angel: :angel: :angel:[/quote] [size=7] 0X [/size]
  12. orsini

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  13. aaa dzieki!!!! juz sobie przypomnialam film mi sie urwal jak oni sie bili z tym blondynem i jak mu rozwalili zyly dokladnie w tym miejscu gdzie mi krew pobierali!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no to juz wiem co sie dzialo dzieki:))))
  14. orsini

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    jestes WIELKA!!!!! dzieki!!!!
  15. eeee czyli sie skonczy asekurancko-bedzie mozna nakrecic LOST PART 2 :cry: :cry:
  16. orsini

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Achnamara a moglabys pliz jeszcze zapodac obsade sedziowska na finaly? z gory dziekuje! Legionowo jest the best!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  17. a kto wolal zostac w lozku ze swoim starym loverem zamiast isc na spacer nad morze????ja moze? :o :o :o
  18. Romas to powiedz jak sie wczoraj skonczyl. od polowy drugiego odcinka hahaha Jostra bo tam juz jakis predator i tak zyje na wyspie hahhaha to ich zje? albo bedzie wybuch wulkanu hahahahaha
  19. SOPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze Martus znowu wywinie jakis numer jak Sopot by byl! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  20. ja w terminie Opola mam inne plany :lol: :lol: :lol: :lol: Martus znowu sie nie poznamy:(((((
  21. chyba na odwrot-haszczory uciekna gdzie pieprz rosnie:))))
  22. sadystka hahaha ale ja tez lubilam bajki braci Grimm wlasnie dlatego, ze tam zadko ktora sie dobrze konczyla :lol: :lol: :lol: :lol:
  23. uratuja wszystkie amerykanskie filmy koncza sie happy endem:))))) albo skonczy sie tak, zeby mogli krecic PART 2 :lol: :lol: :lol: :lol:
  24. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ja chce wiedziec jak sie wczoraj skonczyl hihihii ale na bank ich uratuja:))))
  25. jak sie wczoraj skonczyl film Zagubieni?bo ja zasnelam w polowie drugiego odcinka:(((
×
×
  • Create New...