Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Lapowki biora w euro:))))raz 20 jewro a drugi raz to nie pamietam ile wzieli :evil: :evilbat: 0X 0X
  2. GUCIAAAAAAAAAAAAAA zyjesz????????
  3. MA racje! chlapy najgorsze
  4. wiesz ale ona nie wie, ze ja sie panicznie boje pobierania krwi:)))) a 2. ona pomysli sobie tak-co za kawal cholery!niechaj idzie w diably i nie wraca tu przez nastepne 10 lat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. aha...no to u nas chca raz na 3 lata niby.....
  6. no te badania tez wazne 3 lata sa... ehhh zazdroszcze! ten okulista ladniutki byl.....moge wzrok codziennie badac :lol: :lol: :lol: :lol:
  7. moze??? nie ma moze-nie zgodze sie i tyle, bo jakie ona ma do tego kompetencje????zadne!a i macanie nie nalezy do standartowego planu badania klinicznego! wrrrrr no mowie Wam na sama mysl, ze mnie jakas kobieta dotyka to mam gesia skorke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  8. jakbym miala wybor to bym nonstop chodzila do okulisty:)))wczoraj bylam-ale ladny.... ale nie!tu jest jedne babsko od medycyny pracy!!!!i od razu na TY jest, a ja na to w ogole mam alergie!co razem w piaskownicy do piasku sikalysmy ze na ty jestesmy czy jak????
  9. [quote name='Pasavera']:roflt: :roflt: :roflt:[/quote] to NIE jest smieszne!!! mam problem, a Wy sie tu smiejecie! cos czuje w kosciach ze jutro bedzie awantura, bo ja sie nie dam i koniec!
  10. bardzo zabawne! a ja sie powaznie pytam :lol: :lol: :lol: :lol: i napewno sie nie rozbiore do rosolu!bo to jakas stara baba ma byc i podobno od razu chce sobie pomacac piersi w poszukiwaniu guzkow!!! ja jej pomacam!!!! jestem obrzydliwa jesli chodzi o kobiety, a jak ma podejrzenie to niech daje skierowanie na USG a nie mnie tu macac bedzie!!!! 0X :evilbat: 0X :evil: 0X 0X 0X 0X 0X
  11. mam pytanie: jak wyglada badanie u lekarza ogolnego????? bo ja juz nie pamietam tak dawno bylam:))))) a jutro mam: tzn. chodzi mi dokladnie o osluchiwanie stetoskopem i mam to pytanie do kobiet: czy taki doktur to kaze sie rozebrac do rosolu czy do stanika?????mysle ze do stanika wystarczy nie????? :o :o :o
  12. ooo i dlatego kocham wrocek!!!! cieplo i bezsniegu!!!! superowe te fotki !!!wszystkie
  13. o swicie to moze dzwoni u Ciebie, bo u mnie dzwoni po 5tej a wiec w srodku NOCY :evil: :evil: :evil:
  14. tak tak , takie osniezone drzewa to ja sobie moge poogladac na Discovery Chanel siedzac na plazy w Egipcie np. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. no:)))) ja kocham ciepelko:))) a spod koldry rano to ja najchetniej bym nie wychodzila do 12 :lol: :lol: :lol: :lol:
  16. ress a Bulka Ci sie nie koltuni od tego kubraka?bo ja mam 1 taki i jak zaloze to potem mam dredy normalnie na brzuchu:((((
  17. a ja nienawidze zimy! moglabym zasypiac w sen zimowy i budzic sie na wiosne, albo emigrowac do cieplych krajow :lol: :lol: :lol:
  18. kiedys pamietam byla afera bo facet chcial ukrasc auto i go pies siedzacy w srodku dotkliwie pogryzl. I wiecie ze prawo stanelo po stronie zlodzieja?????juz nie pamietam czym to argumentowano, ale... :evil: :evilbat: 0X 0X :evilbat: 0X :evil: 0X
  19. [quote name='Pasavera']wstawać śpiochy! :evilbat: Ja właśnie do szkółki go [b]go go [/b]:lol: :( :calus:[/quote] w szkolce bedziesz go go tanczyc????WOW!!! fajna szkolka:)))))
  20. no wlasnie Draczyn masz racje...
  21. hahahahhahahahahahahaahaha Ania a ten chinczyk z Twojego logo to Twoja produkcja???? :o :o :o a loga tez wymyslasz moze?
  22. oni chyba wzorce pozmieniali:)))))
  23. [quote name='resuruss']Orsini!!!Mamy z Ania wiele roznych patentow. :wink:[/quote] az strach sie zapytac czego dotycza hihiihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te patenty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  24. ooo genialne!!!! i proste w sumie...jak sie czyta hahahahhaha lampke mam nawet nie w piwnicy ale i tak nie korzystam :lol: :lol: :lol: nazwa adekwatna, bo mi brakuje tej 3ciej reki:))))a jak sobie wsadzam suszarke na cyc to sie przepala i tyle z tego jest:((((
×
×
  • Create New...