-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
ale taki bezzebny bulterier hahahahahaha duzo halasuje, ale pokasac nie umie bo nie ma zabkow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
kaska postaram sie pamietac o tych stawkach na czwartek, bo teraz urlopik:))
-
Mek Ty zyjesz?????????????????? :o :o :o :o :o
-
Marta nie widziala, ale o co Ci chodzi napisalam przeciez ze cudna suczka nie??????to juz piszac komplement tez jest zle dla Was??????hahahahahhaha to o Was w ogole NIC nie mozna napisac!!!!!!!!rozumiem!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Oliva Ty tez polecialas???hahahahhahahahahahahahah ja Ci powiem za co!!!!ze wygralas z taka cudna suczka jak Yaga hahahahhahaa jak smialas w ogole hahahahaha a KaVang jeszcze nie dostala bana?????? hallo co jest!!!! bana dla KaVanga!!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='MartaReksKiwi']No i własnie tym się różnimy Orisini... lubicie innych obrażac :) Róbcie swoje a my swoje :) Po co 0X 0X i :evilbat: :evilbat: powinnas sie cieszyc ze nie uczestniczysz w naszym ograniczonym forum :)[/quote] ale to ja chce decydowac gdzie jestem a gdzie mnie nie ma!!!! a tam nie odezwalam sie a polecialam!!! no to cos jest nie hallo!jesli nie z forum to z ludzmi na nim!!!!!
-
[quote name='Nata']Buuuuu nikt mi nie chce odpowiedziec :cry: Detektyw Orsini na tropie 8) chyba to nie jest takie proste, ja tez mialam takiego gościa-anonima na swoim forum ale za kazdym razem zmieniał sie numer IP :roll: bo jak sie ma neo to za kazdym razem TPSa rzyzanaje inny dynamiczny adres :/[/quote] hmmm no tez racja o tym nie pomyslalam:(((ale sprobowac mozna bo moze jednak ma stale lacze?
-
umie umie kazdy moderator!tak mysle!!!ze moze zobaczyc czyj to klon jest!!! 0X 0X 0X 0X :evilbat: :evilbat: 0X 0X Aniu ja mam podejrzenia, ale na razie nie napisze, bo moge sie mylic:))))nawet ja niejestem nieomylna hahahahaha ale to zadko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
a ja za co polecialam z pomaranczy???????????? bo mi to nie zostalo wyjasnione ANI razu!!!!!! 0X :evilbat: :evilbat: 0X 0X 0X 0X 0X 0X a ograniczone to forum jest!!!i to bardzo :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
spoko ja ja namierze, bo dla mnie to jest kobieta :lol: :lol: :lol: :lol: ino dowodow potrzebuje..... ale prosciej by bylo Wind poprosic aby sprawdzila IP i juz!wyjdzie czyj to klon czarno na bialym
-
[quote name='Ka-Vanga']Hihi same chwalipiety na tym forum :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: . Zaruje, OGROMNE GRATKI dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!![/quote] hahaha no!!!! GRATKI dla wszystkich chwalipiet!!!! wracam do roboty:((((
-
[quote name='anna1'][Donio- witaj; w nastepnym sezonie napewno czesciej sie bedziemy widziac na wystawach;suka bardzo dobra , zreszta sam wiesz i masz na czym hodowac;zreszta juz ci gratulowalam wyboru:)[/quote] No po Nababie , czyli prawie Germanika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: prawie, czyni wielka roznice.... czy jakos to bylo w tej reklamie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Draczyn']Orsini, gratuluję, podobno odniosłas sukcsy, chociaż sama nie chcsz się nimi pochwalić :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] dzieki:)))nie mam czasu pracuje:(((a wtorek sroda urlopik:)))))
-
[quote name='Ania i Psy']Jako szefa przedsięwzięcia proponuję Ciebie-załóż topic.[/quote] oj nie dziekuje:)) ja pozostane śledczym krytykantem:)))to mi zdecydowanie lepiej wychodzi!juz nawet mam podejrzenia co do tozsamosci tego kolesia nowego, ale musze troche posprawdzac jeszcze
-
[quote name='anna1'][mopge powiedziec ze kolejne dziecko mojego Campariego a z hodowli Germanika czyli brat werseta - Wermut skonczyl kolejny Ml.Ch. tym razem Łotwy; gartulacje dla wlasciciela i hodowcy; u:)[/quote] Gratuluje Zuniowi!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: tfu Tobie, no ale to Zunio jest ojcem :lol: :lol:
-
dzieki! nie greje byly wczoraj a 2ka w sobote:)))))) wczoraj bylam turystycznie i moglam sobie charciki poogladac :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Natalia_W']hehe Krysia Marcin go nie zabral z Poznania :wink: oki przywioze Ci :wink: 8)[/quote] dzieki!!!!!!!!!! :))) to juz zostalo 6 sztuk hahahaha
-
[quote name='Elitesse']Natalio dlaczego sie nie chwalisz ze taki ladny sznaucerowy kalendarz w Poznaniu wymyslili ?? :D :D :D[/quote] no wlasnie...moj kalendarz:))obiecanki cacanki:)))to moze przywiez mi do Olka niedlugo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Olivka']Ja i tak jestem cała szczęśliwa , bo sędzina podkreśliła w ocenie profesjonalne przygotowanie do wystawy. Wiem, że mogę przygotowywać swoje i nietylko psy na poważne wystawy i nie będzie to jak u poniektórych porywanie się z motyką na słońce. .[/quote] oj tak tak!!!!! Zgadzam sie z Toba w zupelnosci!!!!! Fancy byla naprawde ladnie przygotowana(Olivka tez)!!!w koncy wystawa to konkurs pieknosci, ale nie kazdy to rozumie:))))
-
hahahah serio tak uslyszalas?niezle hahahaha no piszcie piszcie!!!! w koncu sezon sie skonczyl wiec czas sie pochwalic osiagnieciami Tylko Agatko to do rana bedzie wypisywala hahahahhaha tyle tego nazbierala w tym roku!!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: Wybor NSwR mnie rozsmieszyl hahahahahaha bo to bylo zabawne :lol: :lol: :lol: :lol: i dawno sie tak nie usmialam hahahahhahahaha komedia normalnie spadam na wioske, Izie wypisywanie i tak zajmie tyle czasu, ze zdaze 5 razy wrocic:))
-
Elitesse zapomnialam Tobie tez SERDECZNE GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
KaVanga ja tez niektorych textow nie kapuje :lol: :lol: :lol: :lol: wiec witaj w klubie w takim razie!ale nie chce nawet dociekac co autor mial na mysli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
ale czarne wchodzily od razu po cz-sr, wiec nie mogla Ci 2 razy rasy dac-tzn. czasem sie zdarzaja odwazni sedziowie i tak daja ale szczerze mowiac to mozna ich policzyc na palcach jednej reki!A uwazam, ze Fancy to byla suka na rase!zdecydowana faworytka :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
dzieki! Szkoda ze Cie nie bylo:)))))byly ciekawe momenty na tej wystawce :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Zrobcie TOP TEN grzywaczy!!!!!bardzo jestem ciekawa jak taki ranking by wygladal hahahahahaha :lol: :lol: :lol: od razu wyjdzie kto ma najlepsze psy :lol: :lol: :lol: