Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. orsini

    Onka

    ja to jestem zbyt wygodna, leniwa i egoistyczna zeby miec dziecko:))))))
  2. orsini

    Onka

    no masakra!!!! psa to mozna do klatki zamknac jak chce sie wyjsc a nie chce czlowiek zeby cos narozrabial, a tu????
  3. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Krysiu ponoc gorsze od porodu sa ostatnie 2 m-ce ciązy ;)[/quote] nic gorszego sie chyba kobiecie wydarzyc nie moze!!!!
  4. orsini

    Onka

    fajne!na Slowacji to dziecko i pies jest i u nas tez by mogli wprowadzic, by dzieciaki frajde mialy
  5. orsini

    Onka

    [quote name='resuruss']Orsini zawsze mozesz w znieczuleniu rodzic - to juz nic nie boli.Ja tez chcialam ,ale nie zdazylam.[/quote] przez 3 dni nie zdazylas?????:shocked!: :shocked!: :))))))))))))))))))))))
  6. orsini

    Onka

    a swoja droga szkoda ze u nas nie ma tego konkursu dziecko i pies-taka lightowa wersja junior hendling-wlasciwie te dzieci nic nie robia tylko ida z pieskiem i dostaja nagrode za to, no i w ten sposob sie wciagaja w wystawki
  7. orsini

    Onka

    jasne!poczytaj sobie jeszcze o tych porodach hahahahhaa to i Tobie przejdzie ochota na jakiekolwiek dziecko:))))))))))))
  8. orsini

    Onka

    hahahaha ale to chyba przez przypadek co?
  9. orsini

    Onka

    o matko jedyna!!! ciekawe czy Twoj Szkrabek to kiedys doceni:)))
  10. orsini

    Onka

    [quote name='resuruss']Orsini !U mnie zaczelo sie w nocy ze srody na czwartek,a Zuzke urodzilam w sobote rano. Myslalam ,ze nie wytrzymam a tu taka niespodzianka.[/quote] CO??????????????????? i nie umarlas??????????????????????????? no to dopiero wyczyn!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :laola: :laola:
  11. orsini

    Onka

    onkus dzielna bylas!!!! ja bym nie wytrzymala!!! a nie dali Ci zastrzyku p/bolowego czytaj znieczulenia?????
  12. [quote name='Mek']No tak Orsini cały rok żeś sie opieprzała w robocie i myslisz , że w dwa dni to nadrobisz . marne szanse ..............:HUT012: :HUT012: :HUT012:[/quote] nie znasz moich mozliwosci...Kotus hahahahahaha:shocked!: :shocked!: :shocked!: :multi: :multi: :terazpol:
  13. orsini

    Onka

    [quote name='miniaga']Ja też wolę poród od dentysty:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:[/quote] zartujecie sobie??????? moj dentysta uzywa znieczulenia:)))wiec nie boli:)))
  14. :baddevil: :baddevil: :baddevil: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: PRACUJE!!!!!!!!!:cry: :cry:
  15. orsini

    Onka

    czemu problemy???nie wyprowadzi psow nie dostaje jesc:)))):x-mas: :x-mas:
  16. no:))))niestety...
  17. orsini

    Onka

    ja?????????? NIEEEEEEEE!!!!!!!!!! ja bym mogla adoptowac i to juz takie podrosniete zeby od razu moglo psy wyprowadzac na spacer:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  18. orsini

    Onka

    nie no tak tylko...PODZIWIAM onke, ze wytrzymala!!!:bigok: :bigok: :bigok:
  19. aaaaaaa...juz myslalam, ze MAMY CIE:)))a tu kanal...no nic to:))))))
  20. jewro??? eta pa ruski euro:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  21. [quote name='Elitesse']jaki marketing ??? a fuuu ja studiuje finanse hihih :)[/quote] o jeszcze lepiej hahahahhahahahahahaha inflacja-takie jakies slowo z pieniazkami zwiazane hahahahahaha
  22. Elitesse studiujesz markieting a o inflacji nie slyszalas????:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  23. [quote name='PUENTA imszar']fajne życzenia :P orsini humor poprawiony, nawet ju z mi sie do tematu wchodzić niechce[/quote] hahaha jestes tu nowa wiec nie znasz zwyczajow:)))hahahhaa nie ma nic za friko kochaniutka:))))))) porada kosztowala 50 jewro:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :bigok: :bigok:
  24. Puenta czemu?nie martw sie nie zedre z Ciebie az tak wiele!:bigok: :bigok:
  25. aaa Ty stara du....szo:))))) HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!! ktore to juz???? 40ste?????????? hahahaha Mikolaj wrocil:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
×
×
  • Create New...