[quote name='resuruss']Orsini !U mnie zaczelo sie w nocy ze srody na czwartek,a Zuzke urodzilam w sobote rano.
Myslalam ,ze nie wytrzymam a tu taka niespodzianka.[/quote]
CO???????????????????
i nie umarlas???????????????????????????
no to dopiero wyczyn!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :laola: :laola: