Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [URL="http://www.dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html"]http://www.dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html[/URL] hahahahhaha dobre!!! i obiecuje NIE jest to wirus hahahhahahaha ale sie usmialam z samego rana:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  2. Puenta-przydomek sie rejestruje raz na cale zycie (z reguly:))) wiec zastanow sie 1000 razy zanim zdecydujesz sie na jakas brode itp:)))))bo potem zostanies z cieknaca broda:))))))):x-mas: :x-mas: :x-mas: A JAk po Swietach?????
  3. heheheh no ja choinke tyz ubralam wczoraj:))))
  4. Gonia dzieki!!! i nawzajem!!!!oczywiscie! Puenta-no tam mozesz chodzic ciagle:))))bo o to chodzi w koncu:)))) agility jets super!!!
  5. orsini

    Onka

    ale malenstwo!!!!!!!!! a sluchajcie takie kocyki cudne to szpitalne????czy trzeba kupic?bo dla szczenkow by mi sie przydal taki hihihiihhii
  6. orsini

    Onka

    hahahaha jaki rozowy !!!!!! :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: onka kurcze pospieszylas sie jeszcze kilka dni i becikowe bys dostala:)))) kcemy wiecej mmsow!!!!:bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
  7. [quote name='jostra']A wszystkim wystawiającym życzę jeszcze takiego zbiorku ;) : [IMG]http://www.malya.it/images/pic01presentazione.jpg[/IMG][/quote] ooo rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='Mek']Ja nie umiem robić takich slicznosci kartkowo zyczeniowych , ,[/quote] ja tez nie:))) ale inni potrafia milutko prosisz hahahaha i wysylasz fotke i uzyskujesz karteczke :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  9. [quote name='Mek']Agatko dzieki Bo Ty jako pierwsza na dgm napisałas a ja nie podziekowałem Ci indywidualnie[/quote] a ja hurtem dzieki za zyczenia te co juz byly i te co jeszcze beda:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  10. Wanio to pewnie spi o tej porze hahahaahaha
  11. no ladne od razu mam przed oczami te pomarancze z dziecinstwa z darow hahaha bo w sklepach nie bylo:))) a nam znajomi Francuzi przysylali zawsze taka skrzyneczke 5kg na swieta hahahaha i mama kazala lupinki zbierac, zeby nikt nie widzial ze u nas te pomarancze sa:))))cala reszta odpadkow pochodzenia organicznego ladowala na kompostowniku hahahahah
  12. hahaha dzieki! hahaha no ja to nie bardzo hahahahah to zeszloroczne dzielo Natusi :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  13. [IMG]http://img452.imageshack.us/img452/3821/orsiniswieta9bo.jpg[/IMG] a to co ja gorsza bede???? hahaha WESOLYCH SWIAT!!!!!!!!!!!!!! Duzo zdrowia i milosci...no i cashu hahahahhaa oczywiscie , zeby stac nas bylo na wystawki, imporciki itd. :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  14. hahahahaha no ja sie balam czy Wiktor nie poczuje sie jak w lesie i nie podleje drzewka hahahaha ale nie podlal:))))))))))))))))))
  15. a ja dzis:)))kupilam wlasnie takie suszone jabluszka zeby zawiesic na drzewku :))))))) i za pozno sie zreflektowalam-bym ususzyla pomarancze w plastrach-tez fajnie suszona wyglada
  16. hahahahahaha no niestety u mienia netu niet hahahahahha a po 22 to ja juz spie:)))))) wlasnie by nas puscili Agatko:((((gdyby nie ten meeting:((pech a ja dzis ubieram choinke!!!:bigok: :bigok: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  17. hahahahahah i OWSZEM hahahahahhahahahahahaaaha i to jeszcze [B]JAK[/B]:))))))))))))))) ale to moze po 22giej hahahahhaha mozna pisac:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  18. Tu obzarstwa nie bedzie, ale zawsze nas kolo 12 do domku puszczali tzn. kobietki, a teraz szef jedzie na jakis meeting i dopiero o 14 bedzie:(((((
  19. orsini

    Onka

    [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8663/14a8qy.jpg[/IMG] no to jak na plytke to ja dla onkusia mam kfiatka z tej okazji:)))))))):x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  20. ale co juz wyjezdzasz????tak?:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: jak tak to mnie nie wqrzaj bo ja jutro do 15 tu kwitne:((((bo o 14 mamy jakas Wigilie:((((((((
  21. orsini

    Onka

    no!!!! genialnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  22. Agatka a gdzie prezenty????:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  23. no z tym Sylwkiem to juz na pewno za wczesnie:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  24. PRZESTANCIE dopiero czwartek tak?
  25. [quote name='Ka-Vanga']SUPER dziewczyny, obyscie mialy jak najwiecej klientow:jumpie: .[/quote] no!!!! juz sobie wyobrazam jak sie niektorzy powsciekaja hahahahahaaaha:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
×
×
  • Create New...