Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. orsini

    Onka

    JEST!!!! nie przekonasz mnie!!!i psow nie lubi!!!nie chce zebys miala wiecej!!!!
  2. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Krysiu ja jestem "delikatna" kobieta i chyba mało kto by ze mna wytrzymał, we wszystki tez jest odrobinka mojej winy, przez rok osobno sie duzo widzi :eviltong:[/quote] na pewno bylas tez winna wiadomo, ale on jest SKNERA!!!!!!!!!!!!!w tym nie ma Twojej winy!!!!!!!!!!!! pogon go w czorta~~~!!!!!!!!!!!!!
  3. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak'] Krysiu Grzes przezszedł odmiane :eviltong: , co ja ci bede pisac :cool1:[/quote] jasne:)))))juz wierze w odmiane hahahahahhaa napewno dlugotrwala:)))) a slub w takim razie na kiedy planujesz????
  4. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Kochana nie dał tyle lat, to nie da przez kolejne. A ja mam " delikatny" charakterek :evil_lol:[/quote] czyli jednak ex!!!!! no wiesz co!!!z tym sknera????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  5. orsini

    Onka

    [quote name='maga18']:laola: :loveu: Grzesiu usidlony :eviltong: :loveu: :cool3:[/quote] Grzesiu??? WHO IS GRZESIU??????????????? hahahah zeby Grzesiu na wiadomosc o babiku nie dal nogi gdzie pieprz rosnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  6. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Krysiu ja ci powiem co napisałam, az o pępowinie wokół szyjki malenstwa, ale to przecież NIE MOŻLIWE :lol: :lol: :lol:[/quote] mozliwe, ale chyba od tego jest obecny lekarz w trakcie, zeby monitoringowac porod i w razie zagrozenia chlastac????tylko ze wtedy to sie nie dziwie ze cesarka bedzie wykonana byle jak na szybko, jak sie liczy kazda sekunda:)))))) dlatego jesli cesarka to tylko planowana wczesniej i wykonana normalnie zgodnie z harmonogramem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']:) ja sie bardzo boję tego konfliktu serologicznego, który u mnie ( u dzidzi)ponoć na 90% wystapi :shake:[/quote] a to masz juz dawce nasienia???????????????? przyznaj sie KTO TO???????????? Twoj ex??????????
  8. orsini

    Onka

    [quote name='miniaga']Orsini cofnij się kilka stron wcześniej i przeczytaj wypowiedzi o powikłaniach - dla mnie są one własnie przedstawione jakby kazdy poród sie z nimi wiązał.[/quote] aha, no nie mam czasu na to niestety:((((( ale to absurd jakis bo ryzyko powiklan zawsze jakis jest jak sie idzie to i na prostej drodze mozna noge polamac prawda?ale takie powiklania przy porodzie naturalnym to sie mieszcza w jakims tam procencie-ryzyko zwiazane z ciaza mozna tak to nazwac:))))))a cesarka no to wiadomo ze jest to operacja jednak jakby nie bylo zawsze mozna byc uczulonym na srodki znieczulajace i tej operacji nie przezyc:diabloti:
  9. orsini

    Onka

    ja sie panicznie boje bolu!!! na sama mysl o dentyscie mi sie robi niedobrze!!!!! a czymze takie borowanie do porodu!!!
  10. orsini

    Onka

    ale chyba nikt nie napisal, ze porod jest zagrozeniem dla dziecka????wiadomo, ze ryzyko powiklan w przypadku cesarki jest wieksze!bo 1. jest to ingerencja chirurgiczna, 2. z reguly na szybko sie chlasta bo tak trzeba,zeby uratowac dziecko. Natomiast jesli jest to operacja zaplanowana i nie wykonywana na szybko bo trzeba, to ryzyko jest minimalne. Za granica w tzw. cywilizowanym swiecie znieczulenie jest bezplatne i tam kobiety juz sobie nie wyobrazaja porodu bez, u nas wiadomo jak jest - zaplacisz dostajesz a i to nie zawsze! Moja kuzynka pediatra jak rodzila to tez twardo mowila ze na zywca urodzi, bo nie chce dziecku zaszkodzic...no i wytrzymala do pierwszych boli:))i o znieczulenie od razu poprosila:)))))))
  11. 100 lat w nowym ROku!!!!! i znowu jestesmy starsi k.mac!!!!buuuuu:shake: :shake: :shake:
  12. juz dafno jezdem tylko sie nie odzywam tak?:)))
  13. orsini

    Onka

    Ło matko jedyna co tu sie dzieje!!!! i to beze mnie??????????:diabloti: :diabloti: :diabloti: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: W skrocie nie mam dzieci i czuje sie w pelni kobieta:)))))100% no chyba , ze jestem facetem i o tym nie wiem. A co czyni w pelni faceta w takim razie?:diabloti: :diabloti: :diabloti: Moze zapach potu???bleeeee zapach prawdziwego mezczyzny a fuuuuj:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: No ja sobie nie wyobrazam innego porodu jak przez cesarke i nikt mi nie wmowi, ze jest jakis bol dobry, bo bol kazdy jest zly!i zadne cierpienie NIE uszlachetnia wbrew temu co mowia, a dla tych ktorzy twierdza inaczej polecam ks.Tischnera z okresu choroby, a to byl ksiadz, wiec powinien w to wierzyc, ze cierpienie ma sens itp. Wiec skoro bol jest zly z natury, i skoro zyjemy w takich czasach ze mozna go niwelowac to po co sie meczyc????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Oczywiscie , ze zabieg operacyjny wiaze sie z powiklaniami, ale trudno-ja sobie nie wyobrazam bolu-owszem nie rodzilam, ale co miesiac chodze po scianach a przy porodzie to ponoc tak 1000 razy gorzej jest , wiec i tak sobie takiego bolu nie wyobrazam!!!masakra:mad: :mad: :mad: no a juz text ze natura wie co robi.....no tak natura tez wymyslila nowotwory i bol nowotworowy-wie co robi?????serio???????? tyle moich przemyslen!i nie wyzywam nikogo od kretynek wiec prosze mnie tez nie wyzywac, ok?kazdy ma prawo do swojego zdania...podobno:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  14. orsini

    Onka

    [quote name='Nesjanka']to kto jeszcze będzie miał dzidziusia ??? :lol!: :megagrin: pogratulowałabym .... jestem strasznie ciekawa .... :stupid: mnie możecie wykluczyć - u mnie tylko :painting: :painting: :painting:[/quote] ja tak samo!!!!
  15. [quote name='Elitesse']ide sobie bo widze ze kolezankom cos dzis humor nie dopisuje :razz:[/quote] jakby Cie ktos zaspamowal idiotyzmem tez bys miala zapsuty! ostrzezenie dostalas w kazdym badz razie! :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: NIENAWIDZE IDIOTYCZNYCH LANCUSZKUF!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrr spamerzy do gazu!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :angryy: :angryy: :angryy: a poza tym jestem chora i sie strasznie czuje, mam 7dni urlopu i nie moge isc bo koniec roku i sprawozdania:(((((
  16. [quote name='Elitesse']to trzeba bylo tak od razu :) :) :)[/quote]] jak??? kijem??? prosze bardzo: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  17. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Krysiu to jeszcze toche nam zostało :crazyeye: :roll:[/quote] mow za siebie, ja kcem adoptowac!!!! podrosniete i jakies ladne, zeby mi kociuba nie wcisneli:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. orsini

    Onka

    a tak swoja droga to w sumie lepiej miec dziecko za mlodu bo sie jest wtedy bardziej cierpliwym:)))))z wiekiem coraz gorzej z tym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. orsini

    Onka

    [quote name='miniaga']Spodziewałam sie takiego komentarza, ale nie robi on na mnie specjalnego wrażenia. mój mąż jest ode mnie dwa lata młodszy:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:[/quote] uuu ja to wole starszych:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: no ale najwazniejsze ze jestescie szczesliwi!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
  20. [quote name='Elitesse']a mnie nikt nie spamuje :D :D :D[/quote] no bo TY spamujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powtarzam WSZYSTKIM kazdy kto mi wysle jeszcze raz jakis lancuszek szczescia czyli poprostu ordynarny spam skazuje sie na ignora z mojej strony!!!!!!nie odezwe sie ani slowem do tej osoby!!!!!poza bluzgami!!!!nic mnie bardziej nie wqrza jak spam!!!!!!!!!!!!!!idiotyczny spam, bo jak mozna wierzyc ze jak sie wysle list do 10 osob to sie bedzie bogatym, bedzie sie szczesliwym itd!!!!!!!litosci!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  21. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']Miniaga a ty juz masz dzidzie czy nie? :roll:[/quote] no napisala ze ma 6letnia corke:)))) miniaga to wczesnie zaczelas:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: ja wtedy to jeszcze myslalam, ze dzieci bocian przynosi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  22. [quote name='Elitesse']ja tez sie mam nie najlepiej :( caly czas walcze z kaszlem :([/quote] a ja w dodatku waLCZe z jakimis spamerami!!!!!!!!!!!!! :spam2: :ban: :spam2: :plzdie: :spam2: :ban: :snipersm: :boom: :2gunfire: :krach: 0X :ak-shot: :wallbash: :chainsaw: :baddevil: :onfire:
  23. [quote name='Ka-Vanga']Buuuuuuu a ja siem rozchorowalam:shake: .[/quote] ja tez umieram normalnie:((((
  24. orsini

    Onka

    [quote name='sh_maniak']ja wiem tylko o jednym nowym przyszłym dogomaniaku :loveu: a o kolejnych nic :placz:[/quote] Martus w ciazy jestes?????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  25. o nie przez ostatnie 2 tygodnie nie zasnelam!!!!
×
×
  • Create New...