Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. mozesz dac paskudztwa ale z TRENCINA!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  2. [B]paskudztwo![/B] [B]GDZIE TRENCIN?????????????[/B]
  3. no mnie moj Czarny Leb tez poznaje jak sie spotykamy:)))raz na jakis czas, ale jak go do domu raz przyprowadzilam to bez bledu odnalazl wszystko i sie tak strasznie cieszyl:)))
  4. [quote name='Ka-Vanga']Hahahaha ja nawet nie wiedzialam ze tam mozna foty zmniejszac :lol: .[/quote] Ty nie zciemniaj a je dawaj co????:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  5. oj nie przesadzajcie! jaka tam pomoc raptem podpowiedzialam kto Mala moze zabrac do Wawki. Oby wiecej nie bylo potrzeby TAKIEGO pomagania nikomu przez nikogo:shake: :shake: :-( :-( :-( :-( szkoda Andzi:(((((toz to zywa istotka a tak sie tuła po swiecie:-( :-( :-( ludzie sa niepowazni jednak:-( :-( :-(
  6. [quote name='Ka-Vanga']Haha wlasnie sobie zainstalowalam photoshopa w laptopie, bo wczesniej musialam lazic do normalnego kompa, ktory byl ciagle zajety. Zaraz Wam wkleje inne fotki :cool3: . ;) .[/quote] zciemniasz ja tu nie mam fotoszopa a fotki wklejac moge! w imageshacku mozna i zmniejszac wiec... GDZIE JEST TRENCIN???????:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  7. w laptopie.... w zeszlym roku o tej porze Mexico City a teraz laptop:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  8. no to dobrze ze Cie na sumieniu nie mam:))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. KaVanga ale mnie WQRZASZ!!!! moze bys wkleila w koncu foty z Trencina?????:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  10. dzis mnie przesladuje PECH!!! sa stawki z Bydgoszczy!!! psow NIE ma w ogole!ani posredniej, ani w otwartej ani w championach!!!bym zaczela championat:(((tylko ze pies ciutke lysy buuuuuuuauuuuuuu
  11. no!!! az szkoda ze nie jade:((((bym polukała sobie
  12. [quote name='Mek']To przez łikend postaram sie to załatwic a Ty mi podaj adres zebym mógł w ponidziałek z rana Ci to wysłac .[/quote] nie stresuj sie az tak:)))) ale wszystkie odcinki pliz:))))))) pozniej sie wymienimy...adresami oczywiscie to ja cash wysle! ale super!!!!! film jest czadowy! ale sie nie ciesze bo roznie bywa
  13. K.MAĆ!!!!!! Mek doszla do Ciebie moja odpowiedz???taka dluuuuuuga??? bo mi net padl:((( i nei wiem czy zdazylam wyslac czy musze pisach jeszcze raz:(((
  14. [quote name='jostra']A co na to Pani Mekowa??? :-o :mad: :mad: :mad: :diabloti: :evil_lol:[/quote] ona tez go kocha:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='Mek']tten film jest na płycie DVD. MOze być ?? Jezeli tak to zapytam sie naszej piratki skolko sobie liczy za taka jedną kopie. bo tak jak mowie u nas film jest przez jeden wieczór a ja nie mam przegrywarki by Ci to skopiowac .[/quote] ooo super!!!!tak pliz pliz!!! kocham Cie!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. bylo zabawnie tylko Gospo zdezerterowal:))))))
  17. [quote name='Mek']NIe. Kolezanka zony nagrywa i ta kopia krązy po wszystkich paniach z pracy :lol:[/quote] ooo a wiec jednak!:)) a czy na koniec moge ja kupic?:)))) chyba ze to na plytkach jest to sie do Ciebie ladnie usmiechne:))))))))))no i miales mi cos napisac:)))
  18. ehhh zawsze wiatr w oczy!!! Mek a Ty dalej nagrywasz dla zony????
  19. [quote name='Romas']W Niedziele :-)[/quote] Jostra masz DVD z nagrywarka???albo chociaz videło???
  20. kto ma adres imageschacku pliz????
  21. [quote name='Romas']Ja tez kablowki nie mam tylko Cyfre.Koszt miesieczny Cygry to ok. 70 zl wiec nie jest zle ,a Polsatu to chyba cos ok 40 zl. Orsini przemysl to powaznie :-)[/quote] eee to taniej jest kogos poprosic o nagrywanie na kasety:)))))ale tak od srodka????:crazyeye: :crazyeye: a w jakie dni on leci?
  22. [quote name='jostra']Po polsku, ja mam AXN w Polsacie Cyfrowym[/quote] nie dobijaj mnie!!!!
  23. film byl czaderski!!!! ja nie mam kablowki:((((wiec nie dokupie ACX:((((a to po polsku leci?
  24. no pieknie pieknie!!!
  25. Romas to zalezy czasem jak panie maja mniej pracy to szybciej przysylaja, ale....po co Ci ten rodowod?:))))do posredniej na bank Ci 2 razy zdaza wyslac, a w mlodziezy piszesz tylko ze rod. w przygotowaniu:)) jestem zniesmaczona:((((((myslalam,ze wczorajszy serial tez bedzie fajny:((((((a nie jest, ja chce THE LOST!!!!!!!a tamto tez sie NIJAK skonczylo:((((((((((
×
×
  • Create New...