Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Pink']No normalnie, jak wynajmujesz mieszkanie czy chalupe, to musisz wlasciciela o zgode poprosic :lol:[/quote] no wiem wiem....bleee
  2. zgody na trzymanie psow nie trzeba....:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: WHAT??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  3. aaa no to serio malo:)))) a gdzue Ty dokladnie mieszkasz????
  4. orsini

    Szczecin 2006

    a czy ktos juz cos wie o obsadzie sedziowskiej?
  5. Pink czemu u Was sznaucerki sa niemodne?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: bo w Polsce niestety jest wrecz odwrotna sytuacja:((((( coraz bardziej mnie zaskakujesz A inne sznaucery tak samo?olbrzymy np.?
  6. Pink o jakim kolorze Ty teraz mowisz bo sie pogubilam????? Najlepsze psy sa ze skojarzenia wlasnie kolor z innym kolorem, wiec o jakim samozaparciu Ty mowisz??????? Jesli chodzi o zolte pieprzaki i szare cz-sr to sa , ale w wyniku krycia w kolorze a nie mieszania jego. Szajskolor wychodzi jak krzyzujesz bialego z pieprzakiem-i to nie zawsze. Ale jak krzyzujesz bialego z pieprzakiem to chyba po to zeby sobie cos zostawic, bo nie uzyskasz bialych a kolor, a kolory sa tansze, wiec jaki jest sens zeby tylko kryc?tylko po to zeby sobie zostawic psa/suke z bialym genem, a reszte najwyzej jako pety sprzedajesz, bo na kolor to i tak beda to slabiuchne osobniki nie ze wzgledu na kolor, a anatomie. Dla mnie wystarczajace jest to , ze topowe psy w USA sa z krzyzowek kolorow ( nie mieszac tu bialych , bo tam bialych nie uznaja), najlepsze hodowle sznaucerow kryja tylko mieszajac, to chyba o czyms swiadczy prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Pink nie wiem jak w pinczerach, ale w miniaturach to jest proste bo sie rodza 4 kolory. I nawet jesli jakis ma zly kolor bo np. taki szajs no to coz-na wystawach bez szans moze hodowlanke zrobi i tyle, ale bedzie baza dla dalszej hodowli bo np. niesie bialy gen. Np. w gryfonikach nie pamietam jak one sie dziela ale tam sa 2 rodzaje szorstich i chyba ze 2 gladkie albo jakos tak i sa to osobne rasy a moga je krzyzowaz dowolnie miedzysoba i nie wychodza szczenieta o kolorze nijakim jak to okreslilas:))))u sznaucerow tez nie-poprostu trzeba wiedziec ze bialy rozjasnia , wiec jesli sie pokryje pieprzaka bialym to wyjdzie silver itd.Ale kit z bialymi-paskudztwa:))))) za to najlepsze psy ameryki sa po kolorach:))))niejaki Kurt Garmaker (Repitition's) jakby nie patrzec najlepsza hodowla USA uwaza ze cz-sr trzeba kryc pieprzakiem i na odwrot bo sie kolor psuje inaczej. I chyba cos w tym jest, bo zobaczcie ile u nas jest szarych cz-sr psiakow bo od pokolen kryte jednolitym kolorem, i ile zoltych pieprzakow. Nie wiem skad tyle tego, ale chyba Kurt ma racje, bo jednak u niego to lata praktyki z efektami
  8. [quote name='Elitesse']i coraz czesciej mieszaja z amerykancami ( juz nawet do Supronki jezdza na krycia) ! teraz w Norrymbedze napawde ladne pieski powygrywaly !![/quote] tak??????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no prosze!!! tylko u nas ciemnogrod panuje i przekonanie , ze mieszanie jest bleeee:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  9. no i dobrze! Najlepsze psy USA sa tak jakby z mieszanek bo tam to jest normalne. Ale dziwia mnie te Niemcy???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to u nas czesto sa problemy z tymi zgodami a u nich daja?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jestem w szoku!!!oni zawsze byli zacofani w hodowli, a tak to maja szanse sie wybic ( pod warunkeim ze domieszaja amerykanow a nie tych swoich niemieckich cacuszek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )
  10. a ja i owszem:)))ale nie we wszystkich kolorach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zadnych white!!!:mad: :mad: :mad: :mad:
  11. GRATULUJE!!!!! ja poprosze o sznaucerki miniaturowe czarno-srebrne dzieki!
  12. hmmm....az musze poweszyc w takim razie!!! no jak juz rygorystyczne szkopy zezwalaja na mieszanie to swiat sie wali:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. a wynik:))) a mnie co innego-to niemiecka hodowla tak?czyli tam mozna mieszac kolory??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  14. bleeeee brzydka ta biala suka!tatus tez taki niemiecki bardzo:)))wiec nie oczekuj cudu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. aaa motorku...przeczytalam matołku hahahahaha:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Pasavera']Wstawać śpiochy :diabloti: :razz:[/quote] ja nie spie juz dafno!:mad: :mad: :mad:
  17. [quote name='gruca']Masz racje prawdziwy pędziwiatr,dzisiaj cały dzień trzymały jej się wygłupy,nawet dłuuuuugi spacer nie pomógł.Oddam do schroniska:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to wszystkie whippety takie szalone??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to ja juz nie kcem charcika:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. moze w pite???gyros pita to slyszalam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. no duzym wezom to juz i sznaucerka mozna by dac-nazarty by byl na caly miesiac hahahaa
  20. weze sa cool!!!! jakby byly mniejsze to bym chciala miec, ale skad gwarancja ze 3metrowy pyton mi sznaucera nie wciagnie na sniadanie????
  21. [quote name='Pink']mowcie co chcecie, ale to forum jest teraz w pyte :multi: przy mojej slepocie, to te duze litery przy odpowiedzi sa zajefajne :lol:[/quote] jakie duze litery?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  22. [quote name='malawaszka']chyba o tym zagrożeniu mowa :evil_lol: albo o te rzepy chodziło?? :hmmmm:[/quote] tak tak te rzepy chyba:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Megi N'] a przy okazji ostrzegac o zagrozeniach:lol: :diabloti:[/quote] no a jakie te zagrozenia????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  24. [quote name='Pink']tyz prawda :eviltong: tylko ze my mamy jedna zalete - cierpliwosc - i jak juz sie [B]przyczepimy to za cholere nie mozna nas odczepic[/B] :diabloti: :mad:[/quote] ło matko to jak rzepy jakies!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...