-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Pink']No normalnie, jak wynajmujesz mieszkanie czy chalupe, to musisz wlasciciela o zgode poprosic :lol:[/quote] no wiem wiem....bleee
-
zgody na trzymanie psow nie trzeba....:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: WHAT??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
aaa no to serio malo:)))) a gdzue Ty dokladnie mieszkasz????
-
a czy ktos juz cos wie o obsadzie sedziowskiej?
-
Pink czemu u Was sznaucerki sa niemodne?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: bo w Polsce niestety jest wrecz odwrotna sytuacja:((((( coraz bardziej mnie zaskakujesz A inne sznaucery tak samo?olbrzymy np.?
-
Pink o jakim kolorze Ty teraz mowisz bo sie pogubilam????? Najlepsze psy sa ze skojarzenia wlasnie kolor z innym kolorem, wiec o jakim samozaparciu Ty mowisz??????? Jesli chodzi o zolte pieprzaki i szare cz-sr to sa , ale w wyniku krycia w kolorze a nie mieszania jego. Szajskolor wychodzi jak krzyzujesz bialego z pieprzakiem-i to nie zawsze. Ale jak krzyzujesz bialego z pieprzakiem to chyba po to zeby sobie cos zostawic, bo nie uzyskasz bialych a kolor, a kolory sa tansze, wiec jaki jest sens zeby tylko kryc?tylko po to zeby sobie zostawic psa/suke z bialym genem, a reszte najwyzej jako pety sprzedajesz, bo na kolor to i tak beda to slabiuchne osobniki nie ze wzgledu na kolor, a anatomie. Dla mnie wystarczajace jest to , ze topowe psy w USA sa z krzyzowek kolorow ( nie mieszac tu bialych , bo tam bialych nie uznaja), najlepsze hodowle sznaucerow kryja tylko mieszajac, to chyba o czyms swiadczy prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Pink nie wiem jak w pinczerach, ale w miniaturach to jest proste bo sie rodza 4 kolory. I nawet jesli jakis ma zly kolor bo np. taki szajs no to coz-na wystawach bez szans moze hodowlanke zrobi i tyle, ale bedzie baza dla dalszej hodowli bo np. niesie bialy gen. Np. w gryfonikach nie pamietam jak one sie dziela ale tam sa 2 rodzaje szorstich i chyba ze 2 gladkie albo jakos tak i sa to osobne rasy a moga je krzyzowaz dowolnie miedzysoba i nie wychodza szczenieta o kolorze nijakim jak to okreslilas:))))u sznaucerow tez nie-poprostu trzeba wiedziec ze bialy rozjasnia , wiec jesli sie pokryje pieprzaka bialym to wyjdzie silver itd.Ale kit z bialymi-paskudztwa:))))) za to najlepsze psy ameryki sa po kolorach:))))niejaki Kurt Garmaker (Repitition's) jakby nie patrzec najlepsza hodowla USA uwaza ze cz-sr trzeba kryc pieprzakiem i na odwrot bo sie kolor psuje inaczej. I chyba cos w tym jest, bo zobaczcie ile u nas jest szarych cz-sr psiakow bo od pokolen kryte jednolitym kolorem, i ile zoltych pieprzakow. Nie wiem skad tyle tego, ale chyba Kurt ma racje, bo jednak u niego to lata praktyki z efektami
-
[quote name='Elitesse']i coraz czesciej mieszaja z amerykancami ( juz nawet do Supronki jezdza na krycia) ! teraz w Norrymbedze napawde ladne pieski powygrywaly !![/quote] tak??????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no prosze!!! tylko u nas ciemnogrod panuje i przekonanie , ze mieszanie jest bleeee:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
-
no i dobrze! Najlepsze psy USA sa tak jakby z mieszanek bo tam to jest normalne. Ale dziwia mnie te Niemcy???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to u nas czesto sa problemy z tymi zgodami a u nich daja?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jestem w szoku!!!oni zawsze byli zacofani w hodowli, a tak to maja szanse sie wybic ( pod warunkeim ze domieszaja amerykanow a nie tych swoich niemieckich cacuszek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )
-
a ja i owszem:)))ale nie we wszystkich kolorach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zadnych white!!!:mad: :mad: :mad: :mad:
-
GRATULUJE!!!!! ja poprosze o sznaucerki miniaturowe czarno-srebrne dzieki!
-
hmmm....az musze poweszyc w takim razie!!! no jak juz rygorystyczne szkopy zezwalaja na mieszanie to swiat sie wali:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a wynik:))) a mnie co innego-to niemiecka hodowla tak?czyli tam mozna mieszac kolory??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
bleeeee brzydka ta biala suka!tatus tez taki niemiecki bardzo:)))wiec nie oczekuj cudu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
aaa motorku...przeczytalam matołku hahahahaha:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Pasavera']Wstawać śpiochy :diabloti: :razz:[/quote] ja nie spie juz dafno!:mad: :mad: :mad:
-
[quote name='gruca']Masz racje prawdziwy pędziwiatr,dzisiaj cały dzień trzymały jej się wygłupy,nawet dłuuuuugi spacer nie pomógł.Oddam do schroniska:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to wszystkie whippety takie szalone??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to ja juz nie kcem charcika:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
moze w pite???gyros pita to slyszalam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
hahahahahahaha
-
no duzym wezom to juz i sznaucerka mozna by dac-nazarty by byl na caly miesiac hahahaa
-
weze sa cool!!!! jakby byly mniejsze to bym chciala miec, ale skad gwarancja ze 3metrowy pyton mi sznaucera nie wciagnie na sniadanie????
-
[quote name='Pink']mowcie co chcecie, ale to forum jest teraz w pyte :multi: przy mojej slepocie, to te duze litery przy odpowiedzi sa zajefajne :lol:[/quote] jakie duze litery?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='malawaszka']chyba o tym zagrożeniu mowa :evil_lol: albo o te rzepy chodziło?? :hmmmm:[/quote] tak tak te rzepy chyba:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Megi N'] a przy okazji ostrzegac o zagrozeniach:lol: :diabloti:[/quote] no a jakie te zagrozenia????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='Pink']tyz prawda :eviltong: tylko ze my mamy jedna zalete - cierpliwosc - i jak juz sie [B]przyczepimy to za cholere nie mozna nas odczepic[/B] :diabloti: :mad:[/quote] ło matko to jak rzepy jakies!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti: